Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

skaredka
14. zář 2007

Harryho Pottera jsem taky cetla, manzel mi knizku donesl dome dva dny pred vydanim (tajne) tak jsem cetla jak diva 🙂 celou noc, nastesti mi jeste mala v noci spavala

ted ctu Pope Joan (Papezka Jana), uplne super perfektni 🙂

vesi
14. zář 2007

čaute, azda nevadí ak sa pridám, ja milujem knihy, len teraz už menej čítam, lebo na to nemám síl a ked ma nejaká zaujme, tak sa neviem od nej odtrhnúť 😝 a ráno je potom ťažké...
najradšej mám thrilery z lekárskeho prostredia, momentálne mám rozčítanú knihu Predátor od Patricie Cornwelovej, ale neviem či je to tým, že nemám na čítanie toľko energie a čítam len po pár stranách, zdá sa mi, že to už nie je ono.myslím, že jej prvé knihy s Dr. Scarpettovou boli napínavejšie, ak ju niekto čítal alebo bude čítať uvítam názor na túto knihu 🙂 žiaľ rovnaký názor mám aj na jej knihu Stopa 😝 A pri tom jej prvé knihy ma zaujali až tak, že ako som začala čítať, tak som čítala až do konca v kuse(do rána 😀 )
mám rada aj historické romány, ale nepohrdnem ani romantikou 😀 no tie thrilery vedú...Cook, Gerritsenová, Goldberg...

hubatajitka
15. zář 2007

Louskám v angličtině Harryho 🙂

petrunka_01
16. zář 2007

🙂

marya
17. zář 2007

Aj ja hrozne rada čítam, len nejak je stále menej času...teraz som dočítala Harryho 7 😀 a začala som Joy Fieldingovú, a veľmi rada čítam históriu, literatúru faktu, to fakt žeriem. 🙂 🙂

milhaus
17. zář 2007

teraz nič ale čitala som sissi už neviem kolky krat
mam rada dobrodružne a niekedy aj romanticke ale nie prehnane

chimena
28. zář 2007

odporúčam knihu od Josefa Murphyho, moc nášho podvedomia.

andy.a
28. zář 2007

vesi,aj ja čítam rada,čo ty..ale tiež nemám čas..mám kúpených pár kníh..ale nedostanem sa k nim asi tak skoro..

naposledy-predvčerom-som u kaderníčky začala čítať najnovší román od keleovej-Vasilkovej..také nenáročné čítanie..doma som knikhu odložilaa neviem,kedy sa k nej zasa dostanem..

andy.a
28. zář 2007

z lekárskeho prostreduia je vynikajúca kniha Lekári od myslím E.Segala..

a od B.Woodovej Domina a napísala myslím aj na Rozhraní života.. 🙂

ona má všetky knihy super,nielen tie z lekárskeho prostredia..

madeleine
28. zář 2007

Pan Tragacik a Fantomas... dohanam zameskane... 😅

lefika
28. zář 2007

moj macik: asi 30x denne 😀 😀 😀
ale vazne: mobil od s.kinga...uz som pri konci, takze dnes asi idem neskoro spat 😅

bettys
28. zář 2007

Já teď čtu tak možná diskuse na modrém koníkovi 😎 Jinak Murphy je taky dobrý, akorát moc nábožensky založený a stejně mi to vysněné věci nepřineslo. Teda až na ten šátek, co jsem si přála 😉 Jinak za mlada dost hodně Bukowskiho - má ho ráda mamča, tak jsem se přidala, ale to je drsňák 😉

penelope2066
28. zář 2007

ahojte,ja som pred par dnami docitala skutocny pribeh Stretnutie v Barsaloi a teraz citam Dieta zmierenia.obidve vrele odporucam.Stretnutie v Barsaloi je 3 pokracovanie Bielej Masajky a zaroven aj posledne.je to super.

svetluska.p
29. zář 2007

ahojte, ja citam annu kareninu.

lindda
29. zář 2007

ja zivotopis Hemingweja 🙂

svetluska.p
29. zář 2007

milujem zivotopisne knizky. mozem odporucit zivotopis Edith Piaf. krasna kniha. napisala jej sestra. Aj si polacete, aj sa zasmejete...

moni1412
8. led 2008

Edith Piaf som zacala kedysi citat, len ma akosi nezaujala...zo zaciatku bola fajn, len potom neskor... ja mam radsej knihy o sucasnych ludoch a problemoch...najradsej slovenske spisovatelky...

jabber
8. led 2008

Tak já právě čtu 'S láskou grizzly' - je to o dvou lidech co žili na Kamčatce s medvědy 😕 a studovali tam jejich chování. Jsou tam pěkné fotky 🙂 . Já se medvědů šíleně bojím, tak o nich čtu - třeba si pak na ně udělám trošku jiný názor 😀 . Ale je pravda, že teď spíš nečtu než čtu 😒

andy.a
8. led 2008

priebežne čítam najnovšiu knihu Petry Naďovej-Džerengovej,ale veľa toho nestíham..a mám nakúpenú ešte spústu dobrého čítania.. 😝 😅

len sa k tomu dostať.. 😕

katusha
8. led 2008

edith piaf som aj ja citala, len to uz je davnejsie. myslim, ze celkom fajn kniha, ale niekedy som mala pocit, ze uz sa naozaj nevyznam v tych jej milencoch 😅

melory
8. led 2008

cinska masaz pre kojencov a deti, alebo ako predist chorobam

moni1412
8. led 2008

Dzerengova -moze byt. najnovsiu nemam, ale tie predtym som citala. Ja teraz momentalne Rigbeyovu - Horuca vlna...potom pridu na rad co som dostala na Vianoce...

aponchie
8. led 2008

P.s:Miluji Te(dostala na vanoce)
Thomas Harris:Mlceni jehnatek,Hannibal,Cerveny drak
Egyptan Sinuet
knihy z muslimskeho prostredi o zenach bez prava a jejich utrpeni
Roald Dahl

junovka
8. led 2008

odkedy mam 2 deti, tak na citani nemam casu 😝 .Odoberam casopisy Mama a ja a Dieta , este novembrove cisla nemam precitane, takze sa mi to tu kopi 😖 Ak som alebo ak raz budem mat casu citat, tak strasne rada citam romanticke knihy od Pilcherovej a Steelovej a samozrejme nevinimajuc odbor.literaturu o detoch 😉

entik
8. led 2008

Jean M. Auelova - Deti zeme

scarlette
8. led 2008

od Davida Gemmela - Světlonoš (je to fantasy)

geegee
8. led 2008

ja som sa dala teraz konecne opat na citanie. Mam rozcitane: Klinicke interview s dietatom a Na osobu zamerany pristup.

neeve
8. led 2008

Čtete někdo Barbaru Erskinovou a Barbaru Woodovou? Mám od nich přečteny všechny knihy a hledám novou autorku, která píše podobně a stejně skvěle. Máte někdo tip? Děkujůůů 🙂

many
8. led 2008

já začala číst knížku pohádek od Karla Jaromíra Erbena 😀 a pak už mám nachystané pohádky od Boženy Němcové 😀

karla6
8. led 2008

Síla záměru od Valerije Sinelnikova.