Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

ivka10
28. čer 2008

The Cider House Rules od Johna Irvinga 😵 , je to uz moja siesta v poradi od tohto autora, skvelyyyyyy 😀

maja22
28. čer 2008

Ja si práve robím poznámky z knihy Scotta a Kimberly Hahnových - Naša cesta do katolíckej Cirkvi. Prečítané to mám už pekných pár dní, ale mám to len požičané a zaujalo ma v nej toľko vecí, že si chcem porobiť čo najviac výpiskov... 🙂 😵

m311293
21. črc 2008

po 3 měsících jsem dočetla Láska za časů cholery uuuuuf

gangulienka
21. črc 2008

ja citam prave super knizku....Posledni rodina v Anglii ( Matt Haig )....pribeh rozprava pes a je to fakt na zamyslenie...krasna knizka 😉

kamilecka
21. črc 2008

Ja prave docitavam,super srandovnu knizku The undomestic goddess,to vam je taka sranda o jednej velmi zaneprazdnenej pravnicke z Londyna ktora sa ocitne v ulohe domacej pani pre jednej starsi parik a ona nevie ani varit,ani upratovat, nevie ze ako sa vari a na com ......oplati sa citat,je to cca 420 stranova kniha a cita sa velmi dobre a lahko

binki
29. črc 2008

Krev květů

gerena
29. črc 2008

Zla laska, Dusa je v Tibete

jabber
12. srp 2008

Matka v krizi 😀

eraserhead
13. srp 2008

Doktor Živago - ze začátku nic moc nuda, ale pak se to docela rozjede...

motol
13. srp 2008

Za závojem slz-moc krásná knížka,pokud má rád někdo pravdivé osudy žen,které žijí někde nebo s někým proti své vůli(hlavně v islámského vyznání)

sticker
13. srp 2008

Olga Sommerová - O čem sní ženy I. - super 🙂

matica2
14. srp 2008

ked som bola slobodna tak som vela citala a ked ma kniha zaujala tak som ani nejedla ani nepila a citala 😀 ale teraz mam dve deti a citam na modrom konikovi 🙂

jejke
14. srp 2008

Ak chceš chodiť po vode, musíš vystúpiť z lode, John Ortberg 😉

sonije
14. srp 2008

My teď koupili obrovskou knihovnu, že se nám do té staré knížky nevešly a je poloprázdná, taklže teď lítám a chci ji doplnit🙂 Dřív jsem hodně četla sci-fi, poezii a klasiku, ale s prckem si chci oddechnout. Doporučuju Letiště Babylon a Hotel Babylon, u těch jsem se zasmála a četly se samy 😀

samicka
14. srp 2008

Aby dětem chutnalo- Petr Fořt.
Hodně zajímavé!

eraserhead
14. srp 2008

sonije: to ja mam spis opacnej problem, potreboval bych tu novou knihovnu, a nebojim se, že bych ji neměl čím zaplnit 😀 , jo byly doby, kdyz jsem z antikvariatu a různě z obchodů dokázal natahat domů i přes padesát knížek měsíčně, teď už jsem teda trochu klidnější (hlavně proto, že většinu věcí, co mě zajímaly a chtěl jsem je, jsem už sehnal), teď už si jen tak dělám radost, když narazím na něco zajímavého... Myslím, že až do důchodu mám co číst. kdysi jsem chodil do knihovny, teď nemusím, ještě pořád čtu to co jsem nakoupil, a jsem tak teprve v půlce...
A čeká mě toho ještě hodně zajímavého...

iplusr
15. srp 2008

Richard Bach - Most cez navzdy, zaujali ma od neho aj ine knihy - Cajka Jonathan Livingstone, Jediny, Iluzionista...

mercy
15. srp 2008

Marquez-O lásce a jiných běsech

yenn
15. srp 2008

andy.a: Povazujes Angeliku za "ľahučké a sladké " knihy? 😕

liviky
16. srp 2008

max. etikety na dětským jídle a večer pár sudoku,nák nemám ted sil na čtení 😒 😀

heresta
16. srp 2008

Harry potter 😀 😀

mumu_1
6. zář 2008

Moje poslední knížky - Tři muži ve člunu + Tři muži na toulkách od Jerome Klapka Jerome, pak Deník Anne Frankové a Orwellova Farma zvířat. A teď čtu sci-fi Midwichské kukačky 🙂

nsoci
16. dub 2009

no holky to od septembra nikto nic necital? hor sem napady...

etuska
16. dub 2009

Nsoci 😀 😀 😀 -kazda len "Kona" 😀 😀 😀
uz aj ja som tuto zapadnutu temu hladala 🙂
no dobrych par tyzdnov mam rozcitane:K.Horakova:Detoxikacia organizmu,
J.Prekopova:Maly tyran a Objavte poklad u svojho dietata
😀

parvitas
17. dub 2009

Stephanie Meyer: Twilight sága - Súmrak (1.diel), Nov (2. diel), Zatmenie (3. diel)
Terry Pratchett: Nadělat prachy (o bankovníctve - vtipné, aj keď je to fantasy)
a také ženské romány od Sophie Kinsella: Závislá od nákupov (toto je tuším aj sfilmované ako Spoveď nákupnej maniačky), Vieš udržať tajomstvo?, Bohyně v domácnosti

linddi
17. dub 2009

Skriptá 😀

nsoci
17. dub 2009

Ja nic a uz ma to ser... 😉
Sice zhltla som koncept kontinua teraz ale to je po dlllllllllllhom case prva knizka... inak len kon a casopisy. Ja, co som cely zivot citala 3 knihy tyzdenne... hanba mi.... spohodlnievam...

bibula
17. dub 2009

docitala som mayersovu-zatmenie a mam rozcitanu l.m.montgomeryovu-dedicstvo 🙂 no a na zachode mam trochu psycho-tri pecate 😀 😝 😀

mikalove
17. dub 2009

ja som prepadla Dominikovi Dánovi takže všetky jeho knihy jednu za druhou

parvitas
17. dub 2009

uhm, Dán je skvelý