Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

ellise
11. kvě 2014

dnes jsem dočetla: Kristina Ohlsson - Nechtění, výborné, doporučuji. A snad dnes začnu ještě Tess Stimson- Kdo miluje nejvíc

petruska77
19. kvě 2014

Baby, tie ktore mate rady severske krimi, poznate autora Hakan Nesser?http://www.martinus.sk/knihy/autor/Hakan-Nesser/
Citali ste niektora od neho nieco?

lyzzy
19. kvě 2014

Moja momentalna laska:....John Ajvide Lindqvist-Čo s nemrtvymi?!!!!

iris
25. kvě 2014

Mangový vrch - P. Shaw

berynka
1. čer 2014

Daleka cesta od A. Pickove, roman podle osudu deti N.Wintona

suesanqa
1. čer 2014

Útěk z afrického pekla a Návrat do českého pekla odporúčam. Ja som sa nedokázala od nich odtrhnúť 🙂 Potom ešte Inferno a Carrie. Momentálne mám rozčítané niečo ľahšie 😉 ...Spoveď šialenej matky 🙂 A keď ju dočítam tak sa hneď pustím aj do pokračovania 🙂

ifkael
2. čer 2014

Od Kinga- Žiarenie

sandrika1986
2. čer 2014

Ivana Ondriová - Milovanie po mexicky

punky
2. čer 2014

Dasenku od Capka jiz uz po 3 😉 stepanek ji ma rad 😉

martinjasen
3. čer 2014

Pekný deň,

mám pre vás dôležitú správu. Keďže dochádza k technickému oddeleniu stránok českého a slovenského koníka môžeme túto diskusiu nechať iba jednej z nich. Dôjde tak v priebehu najbližších 2 dni. Štandardne nechávame diskusiu na stranke, kde vznikla, v tomto prípade na Modrykonik.cz.
Ak si výhradne prajete, aby zostala na Modrykonik.sk prosim dohodnite sa a napište mi v priebehu dneška, zajstrajška.

Ďakujem za pochopenia.

Martin Ďurina
Modrykonik Team

martinjasen
5. čer 2014

Od tohto momentu je diskusia iba na modrykonik.cz.

petruska77
26. čer 2014

@martinjasen
nie som si ista, ze to bolo dobre rozhodnutie... odkedy ste diskusiu premiestnili, nikto sem neprispel...

iris
7. črc 2014

P. Shaw - Zátoka bouří

l78
25. kvě 2015

Divka, ktera spadla z nebe, Skleněný pokoj a dneska jsem dočetla Zitkovske bohyně a za me super

axelis
25. kvě 2015

právě čtu knihu Hypnotizér a doporučuji a před tím Zmizelá

kisa01
28. kvě 2015

Objevila jsem Petru Soukupovou a hned jsem od ní přečetla dvě knížky. Zmízet a její nejnovější Pod sněhem. Vřele doporučuji, zejména Pod sněhem. 3 dcery, 4 děti a pes jedou v jednom autě k rodičům na oslavu tátových narozenin. Na každé stránce jsem si pomyslela: to znám, to už jsem někdy zažila.

clotilda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
letadlo13
29. kvě 2015

100 letý stařík, který vylezl z okna a zmizel. Supr do čtenář knížka, já všechno poslouchám jako audio knihy a u toho dělám. Právě mi k večerní "práci" hraje Harry Potter a Fénixův řád...

iris
1. čer 2015

Zahda zlaté štoly - Vondruška, do toho Vykoupení ohněm - Andrews

samamoto
30. led 2016

HAVELKA Ondřej. Cesta k branám Damašku Východní Afrikou.
Naprosto fascinující čtení s vůní dálek, dobrodružství a nebezpečí. Doporučuji všem kdo rádi Afriku a cestování.

ilona87
30. led 2016

Stalker -Lars Kepler