Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

schimi
31. srp 2007

terezičko, nepsala i o případě únosu dcery senátorky?? To jsem myslím četla..

terezicka
31. srp 2007

Schimi aj by mohlo byť, ona napísala dosť veľa kníh, všetky si už presne nepamätám ale je to fakt super čítanie. Tak baby ak budete mať možnosť a páčia sa vám knihy takého štýlu, isto si prečítajte 😉 Je síce pár strán v každej knihe kde sú dosť tak obkecávačky, ale inak je to suprová autorka 🙂

valeriem
31. srp 2007

Tak já se zrovna rok plácám v Hillary Clintonové a nějak těch 570 stránek nemůžu přelouskat 😕

schimi
31. srp 2007

terezičko, já jsem přečetla už hroznou spoustu knih, takže se někdy v autorovi úplně ztrácím 😀 😀 ..Ale dobrý je i Morrel a skvělej je Paterrson a taky Deaver..Vidělas Zběratele kostí s Washingtonem? Tak to je Deaver..

andy.a
31. srp 2007

terezicka,tá súdna patologička nie je Kay Scarpettová??
Ja mám od autorky týchto kníh všetky knihy a sú super.. 🙂

andy.a
31. srp 2007

a ešte od Leonarda Goldberga,myslím...tam je tiež súdna patologička Joanna Blallocková..tiež super..lekárske prostredie + napätie...to sa dobre číta..

andy.a
31. srp 2007

a ďalšia súdna patologička-neviem ako sa volá.. 😀 ale autorka kníh je myslím Tess herritssenová alebo tak nejako.. 😀

andy.a
31. srp 2007

+ knihy z lekk.prostredia od R.Cooka.. 😀

bilka
31. srp 2007

momentalne sa chystam na knihu od autora jerome klapka jerome - traja muzi v clne o psovi nehovoriac. dostala som na nu dobre referencie tak sa tesim ze sa pobavim. necitali ste ju niektora? 😉
jednu dobu som rada citavala halinu pawlovsku, jej tenucke knizocky boli pre mna take jednohubky na odreagovanie : zuofale zeny delaji zoufale veci, proc jsem se neobesila. kdyz da panbuh zdravi i hrichy budou, bananove chybicky...

terezicka
31. srp 2007

Andy je to Kay Scarpettová 😉 Aj s Joannou Blalockou som už čítala knihy. Cook sa mi tiež celkom pozdáva, ale len niektoré jeho knihy, nie všetky ma zaujali 😔
Schimi nie to som nevidela 😕 Ale mne sa viac páčia knihy ako filmy, lebo pri filne sa bojím a keď čítam knihu tak nie 😅 😀

andy.a
31. srp 2007

tie knihy od Haliny P.sú dobré.mám rada jej humor...ale hrozne tenučké..to človek za chvíľku prečíta...ja mám rada hrubé knihy,čím hrubšia,tým lepšia.. 🙂

peja
31. srp 2007

andy, Tess Gerritsenovaa jej Maura Islesova, momentalne aj moja favoritka 😉

andy.a
31. srp 2007

a ešte z českých autoriek je dobrá Zdena Frýbová.. 🙂
a z našich na také oddychové čítanie popri deťoch,nič náročné-pre ženy-Táňa keleová Vasilková.. 🙂

bilka
31. srp 2007

spomenula som si na jednu knihu ktoru som citala uz davnejsie ale chytila ma za srdce, bola to zivotopisna kniha o milosovi kopeckom - JA. pisal tam otvorene o traume zo svojho detstva ktora mu nastartovala psychiatricke ochorenie maniodepresivnu psychozu, aj o tom ako rano v depresivnej faze nebol schopny vstat z postele, manzelka ho vozila na elektrosoky do bohnic a rovno odtial siel hrat predstavenie do narodneho divadla. otvorene pisal aj o svojej slabosti voci zenam a o tom ako jeho manzelka bola natolko tolerantna, ze ked doviedol domov milenku este jej aj kavicku urobila...rada spominam na tuto knihu 🙂

mandragora
31. srp 2007

já mám moc ráda spisovatelky Barbaru Wood a Barbaru Erskinovou.ted mně docela bere středověk tak louskám,příběhy z této doby.Jinak hrozně ráda čtu a jak tak koukám nejsem sama,já si tady u nás v okolí přijdu totiž jak blázen.Syn také rád prohlíží knížky,ted jde do první třídy,tak se těším,až bude umět číst.

fenrirka
31. srp 2007

Ja mam rada Fantazy a Edgara A.Poo.A podobnych.Teraz nemam ziadnu knizku ☹ Ale musim to napravit o 19dni mam narodeniny xi 😀 a určite niaku dostanem.Ja milujem ked mam dobru knižku a ja sa do nej upl nwe zažeriem.A vtedy nič naokolo nevnimam

andy.a
31. srp 2007

aj Barbara Wood je super.. 🙂

andy.a
31. srp 2007

a Historičku od Elisabeth Kustowovej ste čítali?? od tej som sa nemohla odtrhnúť..

terezicka
31. srp 2007

Mne sa ešte veľmi páčila kniha krstný otec od Maria Puza 😉 Manželovi som na vianoce kúpila knihu Krstný otec s avracia ( autor si nepamätám ), ale tá nie je taká dobrá. Tá prvá je 100x lepšia 😉

kacenqa
31. srp 2007

expertka - historicku som citala. celkom zaujimava kniha, ale hrozne tazko sa cita a hlavne musis ju citat naraz, lebo ked od toho na par dni odides, zacnu ti unikat fakty a zacnes sa v tom stracat. aspon mne sa to stalo. prelinaju sa tam 3 dejove linie a je tam kopa faktov. ale tematika (Dracula a vampirizmus) aj spracovanie celkom zaujimave

kacenqa
31. srp 2007

ozaj, este jedna uplne genialna kniha - Pan Kaplan ma tridu stale rad to som sa v elektricke uplne natriasala od smiechu 😀 😀 je to o vystahovalcoch, ktori sa vo vecernej skole ucia anglictinu. ten prekladatel to zvladol uplne perfektne, urobil tam posuny, ale take, ze kniha nestratila na kvalite a humore. vrele odporucam aj nelingvistom 😀

sylvar
31. srp 2007

bych četla kdyby byl čas 😉

andy.a
31. srp 2007

aj ja by som čítala...mám doma kopec kníh,stovky,možno tisícky..ale teraz nemám čas ani k časopisom sa niekedy nedostanem.. 😀

nanyka
31. srp 2007

dobrá knižka je Tony Parsons: Muž a chlapec, odporúčam...alebo Denník Anny Frankovej, ďalej od autora Paulo Coelho som prečítala skoro všetky, no najviac ma "chytili" Veronika sa rozhodla zomrieť, Na brehu Rio Piedra sadla a plakala, 11 minút, Alchymista ...A rada sa vraciam k titulom ako Hotel, Peniaze, Letisko (Artur Hailey), Krstný otec (Mario Puzo)
A ešte mám veľmi rada Slepačie polievky pre dušu, všetky diely, príjemné čítanie, poviedky, ktoré spríjemnia deň 🙂

mandragora
31. srp 2007

andy.a-Historička mně moc nechytla,myslím,že mám Wood lepší knížky.moc se mně líbila Lékařka Samntha,Panenky z ráje,duhový had.....
nanynka na Paulo Coelho se taky chystám,jsem zvědavá,už mně ho oporučovalo víc lidí

chechta
31. srp 2007

Holky je tolik dobrých knih to je strašný jak se člověk má zorientovat 😀
Předkládám další které jsou výborné - od Solženicina - Rakovina, od Bacha snad všechny jeho knížky - nejlepší však Johnatan Livingston Racek a Most přes navždy, Pak Sofiina Volba ( te'd i kdby ste mě zabili si nevzpomenu na autora), pak miluju Remarqua, Taky jeslti máte rádi povídky tak Všechny díly Slepičích polívek pro duši. No je toho kvantum co bych sem mohla ještě napsat.

terezicka: o te soudni patoložce to může být dobrý až budu někdy v knihovně a budu mít čas tak po tom zkusím mrknout

melory
31. srp 2007

odporucam...osudny medailon....super kniha, oddychla som si pri nej...precitala za 4 dni...pochopila vela veci.

hanka274
31. srp 2007

co citam??
modreho konika 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

karla6
31. srp 2007

Ženy, které běhaly s vlky; napsala Clarissa Pinkola Estés, Ph.D.

melory
31. srp 2007

jj karla6 to je super