Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

mirka099
6. led 2010

Tento rok uz 2x padli romany od Phillipa Margolina.. neoplatí sa ani menovť,všetky knižky od neho sú super, odporúčam 🙂

medvik
6. led 2010

Třetí ze série Merde od Stephena Clarka a Levandulovou dámu od Dagmar Seifert

cmulinko
6. led 2010

Ja by som chcela mat cas 1 hodinu na to,aby som sa mohla venovat tomu comu sa chcem a v absolutnom klude a pokoji.Po nicom inom netuzim.

jakoubka
6. led 2010

Momentálně:
Nikdo tě nemá rád-Judy Westwater-Brečela jsem 😢 Zažila to sama spisovatelka 😔 ,když ji otec a macecha psychicky i fyzicky týrali 😔

Chystám se na :Dětská nevěsta

lenkavano
6. led 2010

jakoubka to bych číst nemohla 😒 od té doby co mám děti jsem na tohle hodně háklivá.ale nedávno jsem se přemohla a přečetla si podruhé Květy z půdy a opět u toho řvala jak želva.je to o dětech co jsou roky zavřené na půdě.

jakoubka
6. led 2010

Leni-já dlouho přemýšlela jestli ji koupit
A byla jsem ráda,že to skončilo dobře.Sice neměla už svou biologickou rodinu,ale našla jinou 🙂 u cirkusu

emjee
6. led 2010

najnovsi Dominik Dan - Mucha 🙂 jednym hltom ako vzdy 😀

teraz mam rozcitane Respektovat a byt respektovan

veronikapp
6. led 2010

Ja mam rada knihy s lekarskou tematikou. Poradi niekto nejaku, co ozaj stoji za to?

titkovamiriam
6. led 2010

vasilkova - klamstva
jefferi

titkovamiriam
6. led 2010

jeffery deaver -krize u cesty detektivku musim mat vzdy rozcitanu uz aj ju idem docitat,inak ta vasilkova teda toto nic moc
chystam sa :glen coper -kniznica mrtvych

claudee
6. led 2010

lenkavano, Kvety v podkroví som čítala aj ja.. aj ďalšie časti, čo potom nasledovali.. fakt super
a potom som čítala ešte ďalšie ságy od V. C. Andrews, aj tie mali päť častí.. všetky sú perfektné 🙂

claudee
6. led 2010

neviete náhodou ako sa volá pravým menom Dominik Dán? pretože viem, že je to slovenský spisovateľ a má pseudonym, tak som zvedavá 😝

mikalove
6. led 2010

claudee ja som čítala že nikto nevie,kto v skutočnosti je....ale či je to pravda 😕
všetky knihy má super

lenkavano
6. led 2010

claude taky jsem přečetla všechny její knížky a četly se jedním dechem,fakt super 😉

iljanka
7. led 2010

ahojte, ja som dostala na pod stromček knihu Chatrč od Younga, tiež velmi pekna kniha 🙂

rimmel
7. led 2010

virginia andrews flowers in the attic series 😵
tiez milujem knihy od harlan coben

potvorka88
7. led 2010

ja som dočítala od Ivy Kučerovej Loviť alebo nebyť a teraz mám rozčítanú druhú knihu zo šiestich od C.D. Payna Mládí v hajzlu a to je paráda 😀

rimmel
7. led 2010

jee kukam ze sa o virginii a jej knizkach bavite.. 🙂 kvety v podkrovi, si pamatam ako mala mala som 13-14 rokov a mama dve knizky mala doma a mi ich zakazala citat 😀 no aj tak som si ich precitala a teraz citam celu sagu ha! 😀

lada82
7. led 2010

ahoj,
ja ted jednim dechem (po nocich) docetla Avignonske proroctvi, je to ve stylu Sifry Mistra Leonarda...
moc pekne...

ellise: a Bukowski je super, alespon mne nevadi, ja se mu smeju 😀 a kupuju vsechno, ted hlavne detem, ted uz od Krtka a Pu prechazime na Neznalky

martimarti
7. led 2010

Potvorka88: Mládí v hajzlu taky miluju, super čtení 😀 😀

johanka.
7. led 2010

Hermann Hesse: Gertuda / Maly svet. Od Hesseho mozem vsetko, aj viackrat. Popri kojeni sa toho da dost precitat, v pondelok sa planujem prihlasit do miestnej kniznice a dufam, ze tam maju buchle typu Vojna a Mier 😀

martimarti
7. led 2010

Johanko 🙂 🙂 🙂 všeho jen do času 😉 Vidím, že máš maličké miminko, jo, to se to čte 😀 😀 Počkej za pár měsíců 😀 😀
Já teď čtu hlavně povídky a už jednou přečtené knížky, na víc nemám, hned usínám 🙂
Naposledy: Ephraim Kishon - Nejlepší povídky z cest a Erma Bombecková - Jak /ne/zvládnout cestování 🙂 Obojí nádherné povídky, oddychovka, pro pobavení 😉
Teď se chystám znovu na povídky Petra Mayleho o Provence 🙂 jak je venku hnusně a zima, tak musím za sluncem, levandulí a dobrým jídlem 🙂 😉

alcar
7. led 2010

Tak já mám rozečtenou knihu podle skutečného příběhu od Sněžany Dimitrovové: Devět let v pekle. Zpověď bulharské zdravotní sestry, co byla vězněna v Libyi a spolu s dalšími 4 sestrami a jedním lékařem odsouzena k smrti. Super... 😉

lada82
7. led 2010

martimarti: diky za tip o Provence!
jinak jak rikam, ja uz ctu jedine po nocich, ale na ukor spanku, ktereho mame i bez knich malo 😔

johanka.
7. led 2010

martimarti: takze vravis, ze si to mam vychutnat, kym sa da? 😀 Tak to aj presne tak robim. Prve tyzdne boli dost zle, ked mala nechcela spinkat, ale uz sme nasli nejaky ten modus vivendi, takze teraz napriklad sup do satky, pohojdavam sa, kym zaspi, a ja si pritom zase citam 😀 A s malym babom mi aj kazdy odpusti, ked nemam doma upratane - matersku si treba uzit, ked je to uz "dovolenka", no nie?

lada82
7. led 2010

fuj, ted to po sobe ctu, pismenko se vloudilo - bez knih, samozrejme 😎
johanka: jojo, bude asi hur

irasek
7. led 2010

Ahoj, dočetla jsem oddychovou, ale krásnou knížku Jak voní tymián od M.Pagnola (snad se to tak píše, už jsem jí vrátila). Je to z Provence...hned bych tam vyrazila.

marinka
7. led 2010

Mnich, který prodal své ferrari od Robina S.Sharmy - naprosto úžasná knížka, kdo čtěte rády Coelha, tak do téhle knížky určitě jděte, mně začala dost zásadně měnit život - k lepšímu 😵 😵

martimarti
7. led 2010

Johanko, čti, co to dá.... 😀 😀 😀 😀

Irasek: Jak voní tymián je nádherná, je to knížka, kterou když čteš, tak z ní vyzařuje slunce a teplíčko, alespoň já měla ten pocit, když jsem jí četla. Také ideální pro smutné zimní nevlídné dny 🙂 🙂

ellise
7. led 2010

na ...tymián se chystám, jen musím asi do knihovny, já nevím jak vy ale ja nemůžu čist v posteli okamžitě usínám