Jakou kosmetiku koupit na unavenou pleť a první vrásky?

senja
18. kvě 2011

Ahoj holky, chci se zeptat, jake vyrobky ktere znacky vam zabraly na prvni a mimicke vrasky a unavenou plet? Samozrejme vim, ze zdrava plet je primarne zrcadlem zdraveho organismu. Premyslim o zmene svych kremiku a patlanicek a nevim pro co se rozhodnout, nabidka parfumerek a drogerek je obrovska. Mam spis normalni az suchou plet, misty citlivou a tahne mi na 30 🙂

kristi
19. kvě 2011

vyzkoušela jsem toho dost, čím dál víc si moje pleť vybírá. Momentálně mám Loreal, až dojde, už si fakt koupím něco od Eucerinu nebo od Vichy, je čas začít s tím něco dělat. 🙂 Ale určitě bude lepší zainvestovat v lékarně.

apollo11
19. kvě 2011

Taky jsem chtěla navrhnout Eucerin 😉 Moc jsem se nikdy nepatlala a v kosmetice jsem spíš minimalista, tohle mi sedlo, narozdíl od většiny krémů z drogerie. Mně to vyhovuje na mírně citlivou pleť s velkými výkyvy. Mají myslím i věci přímo na vrásky s tím hyaluronem (nebo jak se to 😀 )

kalo
19. kvě 2011

Po 30 už je dobré do zainvestovat do dobrého krému...Bohužel jsem zjistila, že třeba Vichy z lékárny zase takový zázrak za tu cenu není...Používala jsem je cca.rok a zase jsem přešla na Loreal

alisek
19. kvě 2011

taky vám doporučuju Eucerin, používám už druhý rok a jsem moc spokojená, přešla jsem od vichy, ted me zaujala italská kosmetika Gerards.

andelasvoboda
7. zář 2016

Ja užvam kolagenový nápoj Collagen Shots od rejuvenated.cz. Fantasticka věc proti suche pleti a vraskam.Je to prasek z mořského kolagenu ktery se zamícha s vodou a musím říct že mně skvěle zaučinkoval 🙂 Plet se krasne zregenerovala, vypada mnohem hezčí a vrásky se vyhladili. 😎 Netvrdím, že úplně zmizely ale je vidět že jsou mnohem jemnější. Jsem toho názoru, že plet třeba vyživovat hlavně zevnitř, jinak je to beznadějně 😝 Hezky den

pajsim
18. zář 2016

Ahoj Senjo, jsem kosmetická poradkyně a ráda bych Ti pomohla a naučila Tě, jak se správně a efektivně starat o svoji pleť. Jsem přesvědčená, že Ti mohu pomoci se zorientovat. Na trhu je nepřeberné množství kosmetických přípravků a člověk nikdy neví, po čem sáhnout, co je vlastně dobré a co zrovna on konkrétně potřebuje. Nabízím kosmetické poradenství, kde ženy učím, jak se správně starat o svoji plet, aby nám jednou poděkovala. Aby to mělo smysl a minimalizovaly jsme známky stárnutí pleti. Je možné i poradenství v líčení. Tyto poradentví jsou zdarma, tudíž není co ztratit ;) , Simona 🙂