Jakou "kvalitní vlasovou kosmetiku" používáte?

vilca
8. dub 2008

Ahoj holky, mám středně dlouhé blond vlasy, celkem husté. Bohužel mi vydrží po umytí hezké jen jeden den, takže si je myju každé ráno. Aby trochu vypadaly, tak je vysouším fénem a používám pěnové tužidlo. Moje kadeřnice mi řekla, že pokud používám kvalitní vlasovou kosmetiku, tak každodenní mytí a vysoušení nevadí. Bohužel mi už ale neřekla, co si přesně představuje pod pojmem "kvalitní vlasová kosmetika". Chtěla bych se vás proto zeptat, jakou používáte vy, případně jaký šampon nebo třeba regenerační kúru byste mi mohly doporučit, s čím máte osobní dobrou zkušenost. Taky by mě třeba zajímalo, jestli používáte nějaké vitamínové přípravky ve formě tablet, jestli to funguje apod... Chtěla bych nějak zkvalitnit a chránit vlasy, abych si je mohla nechat dorůst do větší délky. Když si vlasy umyju ráno, tak odpoledne už ztratí objem a jsou zplihlé... Pokud máte opravdu dobrou zkušenost s nějakým konkrétním přípravkem a nechcete tady napsat název, pište mi prosím do IP. Díky za rady 😉

marti7
15. črc 2008

apo - mít vlasy jak ty tak to neřeším 🙂 ty se prostě máš 😵

zanett
15. črc 2008

jezis, ani jsem se sem nemela divat 😀 Kazda druha tady ma krasny husty vlasy 😠 ...to s tema myma se tu citim nepatricne 😀 😀

Jinak, marti, bohuzel ti spravny uces poradi jen dobra kadernice - podiva se na kvalitu vlasu a podle toho doporuci, pac i ten nejuniverzalnejsi uces neni vhodny pro vsechny typy vlasu..

apon. doporucuju zmenit kadernictvi a menit ho tak dlouho, dokud nenajdes to spravne...Opravdovy odbornik by se nemel zaleknout zadneho typu vlasu a rict ti, ze je mas dlouhy a ze ti nic nebude drzet, to muze fakt jen nemehlo...Ja jsem po dvou letech vymenila svou kadernici, ktera byla sice moc sikovna a strihala hezky, ale trvala na tom, ze si mam nechat kratky vlasy, pricemz ja chci zase dlouhy...uz jsem je mela a ted vim,ze dlouhy mi slusej vic (a paradoxne se mi zdaji snazsi na upravu)....tak jsem ji dala 'padaka' a nasla si jinou, ale ta se pry bude na podzim vdavat a stehovat na jinou stranu Anglie, tak budu zase hledat... 😒

aponchie
15. črc 2008

no ja prave k holici nechodim skoro vubec a kdyz uz jdu a urvu se jakoby at sem taky IN 😀 tak nejakej pruser..jednou loni mi umyla vufoukala vlasy a me zacaly padat asi 4mesice!!!ale uplne brutalne sem je vytahovala..nevim jestli to muze bejt tim nebo cim fakt nevim..a ted tohle ..jako me to tam moc nebavi pac me trhaji pokazde ty mokre vlasy jak slepici! 🙄 a jo ja chtela vetsi polovinu vlasu na jednu stranu s tim ,ze to bude nadzvedle jakoby vlna a ona neee to neudrzi ani natacka nic m,ate tezke vlasy za hodku vam to spadne a ja jsem si v duchu rkala,kuwa mam to foukani zaplacene tak proc mi to nemuze vyfoukat i na tu hodku tak?no na rovno vsecko sem vypadala jak debil 😅

zanett
15. črc 2008

jj, taky nemam rada, kdyz mi kadernice 'cesou' mokry vlasy hustym hrebenem, kterym to pak zakonite boli. (hlavne, ze kazdy rika, ze mokre vlasy by se nemely cesat vubec, nebo jen velmi ridkym hrebenem, aby se zbytecne nelamaly, pac mokre jsou vic nachylnejsi)....taky treba nechapu, proc vetsina kadernic fenuje vlasy tak, ze ten fen drzi dva milimetry (!!!) od vlasu, kdyz je jasny, ze tim horkym vzduchem se ty vlasy nici jeste vic (a opravdovy odbornik doporucuje drzet fen alespon 20 cm od vlasu a nejlepe vubec nefoukat teplym, ale jen vlaznym vzduchem, ktery jakoby povrch vlasu uzavre a vlasy se pak taky vic lesknou...). Ovsem jeden kadernik (opravdovy odbornik) mi kdysi poradil umyt vlasy samponem dvakrat po sobe (navlhcit - umyt samponem - smyt - zase nasamponovat - dukladne smyt) a teprve pak kondicioner. Je fakt, ze tady v UK to tak delaji ve vsech kadernictvich, ve kterych jsem byla (narozdil od CR, kde podle me zkusenosti mi ty vlasy umyli jen jednou a pak nahodili kondicioner atd...). Pry to prvni umyti (nasamponovani) slouzi k omyti 'hrube' spiny a mastnoty a teprve pry to druhe nasamponovani smyje dokonale veskerou spinu, necistoty, nadmerny maz...fakt je, ze vidim rozdil (i financni 🙄 ...sampony mi nevydrzi dlouho...). Hele, apon, a zkousela sis dat hodne kondiconeru a procesat vlasy ridkym hrebenem? Nejenomze se ten kondicioner rozprostre po cele delce vlasu, ale jeste se tim rozcesanim min zacuchaji, takze se potom budou lepe rozcesavat....ale pokud mas opravdu husty vlasy, tak pomuze asi jedine hodne kondicioneru....a jeste me napada; dcera MP ma taky hrozne husty a jakoby silny vlasy a kadernice ji to tak hezky prostrihala, ze ma jakoby mensi objem, ale vypada to moc hezky a protoze ty vlasy nejsou tak tezky, tak se s nima da leccos delat... 😉

aponchie
15. črc 2008

no ja doma kdyz meju vlasy tak taky 2x pac napoprve je to malo ..kondicioner davam hodne ale necesu to proste je jen necham vstrebat to je asi blbe co?ja myslela jako jestli je neco co jen napatlas a samo to pak povoli pac ja si vlasy meju preazne separe od tela tudiz ve vane a pak je cesat to by me kapalo vsude.prostrihane to mam ,baba byla tak nasrana ze me to fikla 15sm!!!sestrihala podel obliceje a slus byla nasrana ze mam takove vlasy a ona vrabcaka a jeste mi rikala ze ne kazdej ma takove vlasy jak ja s usklebkem..mrcha jedna kdyby vedela treba v tu chvili ze bych ty vlasy dala za to abych mela zdravou ruku treba ..no blbka,vsak manza me donutil napsat mail na Klier a stezovat si coz sem udelala a oblastni managerka mi psala ze to nekomu podstupuje toz su zvedava.mohla bych dostat poukaz zadarmo k te same 😀 😀 😀 ja uz je nemam taaaak mega huste jak pred rokem pac loni mi vypadalo hodne vlasu dala sem je ostrihat jak mam v albu na fotce jak drzim malou na parkovisti..a ted to mam jeste kratsi trosku

nensy
15. črc 2008

jo tak já taky vlasy umeju a nevysouším je jenom přirozeně je nechám uschnout 😀

klara_vit
22. pro 2015
Uživatel klara_vit je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.

Ahoj holky, nosím clipy asi 3 měsíce a chtěla bych si hodit nějakou červenou na vlasy. Mohou se barvit i clip-iny?

klarcaaa
28. led 2016

Ahoj, clip-iny z pravých vlasů, což předpokládám, že máš, ty barvit můžeš 🙂 taky jsem je na jednu svatbu barvila, ale hůř to chytá 🙂

A co se týče kvalitní vlasové kosmetiky? tak hodně důvěřuju a jsem spokojená s kosmetikou Aloxxi - vlasy jsou pak stále jako od kadeřnice 🙂 holky, nevím, jestli tuhle kosmetiku znáte, tak klidně jukněte do jejich eshopu - http://eshop.aloxxi.cz/

abundia1
28. led 2016

@vilca GOLDWELL je uzasna profesionalni kosmetika na vlasy. Pouzivam ji leta.
http://www.goldwell.cz/
da se dobre sehnat pres internet.
Vase fotka je aktualni? Jste takhle blond? Barva vypada pekne. Pokud mate normalni vlasy, barvene, ale neznicene, nebo prilis suche, volila bych z rady Dualsenses sampon a kondicioner na barvene vlasy. Pokud ma barva tendence zloutnout a vy o to nestojite, muzete cas od casu osvezit myti vlasu tzv. fialovym samponem pro redukci nezadouciho nazloutleho odstinu, napr. od firmy Matrix.

abundia1
28. led 2016

ted vidim, ze jsem odpovedela na temer 8 let stary prispevek 😀

abundia1
28. led 2016

@klara_vit
jak pise klarcaaa, pokud jsou to prave vlasy, tak se barva chyti, tedy zalezi na vice okolnostech, napr. jakou barvu a hloubku barvy mas ted momentalne a jakeho vysledku bys chtela dosahnout, jak porezni a kvalitni vlasy mas pridelane a taky jakou barvou je chces barvit, typem barvy.

silvapokorna
31. led 2016
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Já jsem teď rok vydržela bez melírů a barvení. A od září do listopadu, skoro dva měsíce jsem si nemyla vlasy šampónem. Je to nějaká novinka, mýt si vlasy jenom vodou, bylo to zajímavé, vlasy byly hustější a jakoby s tužidlem, nevypadaly mastné, ale jako bych použila tužidlo. Pak jsem dostala Dove regenerační řadu a musím říct, že super, jsem moc spokojená. Myji si vlasy 2-3x do týdne co je v pohodě a vypadají zdravě. A poprvé mi v zimě vlasy neelektrizují, i když nosím čepici. Je mi fakt zima 🙂

rita158
10. únor 2016
Uživatel rita158 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rita158.

Ahoj ženy, potřebuji poradit dobrou kosmetiku na vlasy za rozumnou cenu. kadeřnice mi nutí to, co má ona, ale to si myslím že je až moc drahý. Sice by mi to vydrželo asi rok, ale myslím si že se dá sehnat něco levnějšího. Máte s něčím zkušenost? Mám barvené vlasy, takže něco na regeneraci. Masku, kondicionér, třeba nějakou bezoplachovou péči nebo olej. Prostě něco, abych to neměla tak krepatý.

olga419
17. únor 2016
Uživatel olga419 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od olga419.

@rita158 ono je hodně možností co můžeš vyzkoušet. Jestli to máš krepatý tak by na to byl dobrý keratin, aby se vlasy zatáhly. Jestli nemáš nějakou oblíbenou značku tak se koukni na parfums, tam mají hodně druhů a vybereš si tam co potřebuješ. mají tam dost na výběr.

abundia1
17. únor 2016

@rita158 co ti nuti tva kadernice? 🙂 koukni na www.bezvavlasy.cz jsou tam dobre ceny. vyborne znacky na trhu jsou: Goldwell (rada na barvene super) , pak Redken (luxus z USA - sampon vyjde kolem 300kc ale pozor, je to koncenntrat, staci ti kapicka a rozmichas ji v aplikatoru s vodou. ve finale ti tahle kvalitni profi vlasova kosmetika vyjde o moc levneji nez cajk z drogerky), Loreal ( jejich rada expert je ale prumer), pak Matrix ( rada biolage, ta je paradni) je dobry mit sampon a kondicioner ve stejny rade, doplnujou se navzajem. bezoplachovku... ja mam ted od redkenu mlicko z rady all soft. a supr. jinak dobrou bezoplachovku ma i schwarzkopf (zkousela jsem u svagrovky, takovy neoplachovaci kondicioner ve spreji). oleje jsou kumst, najit takovy, co nezmasti. me zrovna zitra prijde od loreal miracle oil, tak pak napisu. zkus ten web www.bezvavlasy.cz. mimo goldwellu tam maji vse. 🙂 kdyztak se ptej, pomuzu ti vybrat neco konkretne. nebo mi pisni zpravu. ps: nejsem dealer, neboj 😀

eldam3
24. dub 2017

Zkoušela si rakytníkový olej ? 🙂

eldam3
29. dub 2017

škoda. určitě by jsi byla spokojená jako ja

lprdola
3. lis 2017

Hodne toho objednavam z notina, takze i kosmetiku na vlasy a tam maji vazen vyber

zuzimuk
8. lis 2017
Uživatel zuzimuk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzimuk.

Tam maji slusny vyber, letos to s casem nedavam tak si darky nakoupim u nich

jilliann
8. lis 2017

Závisí od vlasu. Já mám středně husté odbarvené blond vlasy - mikádo. Konce jsou odbarvením suché a u kořínků nemám na druhý den objem. Pomohlo mi Loreal tužidlo a vyfoukat kartáček u hlavy. Ty délky už moc neřeším, projdu to jednou, ale u hlavy si dávám záležet. A pak, na další den použiju suchý šampon Aussie. Dost to pomůže. Jinak jako blond používám často Schauma silver šampon - ne nevysušuje nijak moc, o hodně méně, než třeba Loreal od kadeřnice. Jinak z levných šamponů mi vyhovuje Garnier a Kallos. Dražší jsem zkoušela Matrix, ale o šampon mi ani tak nejde, já mám ty vlasy pořád stejně sušší. Spíš investuji do masek. To je pak hodně znát...
Takže za mě, objemové tužidlo, spreje, vyfoukat přes kartáč, suchý šampon...

smetttanov
14. lis 2017

Me z matrixu vyhovuje ty vystřibřující šampony a kupuji je na notino, byla jsem prekvapena ze i tuhle znacku tam najdu 🙂 a vazne, tam se najde vse 🙂))

lprdola
21. lis 2017

Jooo tak ja mam zrovna notino.cz/matrix/total-results-so-silver-sampon-pro-ochranu-barvy-blond-vlasu/. Je uzasny.

vandatomeska
23. lis 2017

Mě vždycky doporučí něco kadeřnice a docela mi vyhovuje i vlasová péče od avonu 🙂

smetttanov
24. lis 2017

Jo jo vsak me to taky doporucila kadernice, jinak bych o te znacce ani nevedela a pak jsem si jen na netu nasla kde ji koupim a bylo, od kadernice bych to mela drazdi

julisa88
26. lis 2017
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

Že tam maji i takovouhle znacku, co se pouziva predevsim v salonech 🙂 to koukam.