Jakou velikost kojící podprsenky vybrat?

galaxy23
15. dub 2019

Ahoj,chci se zeptat jakou velikost kojící podprsenky si mám koupit?
Teď mám 80B ale nevím co bude až se mi nalejou prsa.

verusa110
15. dub 2019

Obecně se doporučuje koupit o číslo větší...Jinak mohu doporučit Astratex nebo podprsenky z Lidl shop...Jsou opravdu velice pohodlné (před porodem jsem měla 75A, kupovala jsem 80B a super)

calvac
15. dub 2019

@galaxy23 Ano, o cislo vetsi. Mne vyhovovaly z Lidlu.

kettkav
15. dub 2019

@galaxy23 Měla by se kupovat až tak měsíc před porodem a má se tam vejít dlaň, aby byla rezerva pro nalití..

garfulka78
15. dub 2019

No je to individualni ja jsem pred tehotenstvim mela 70e a po porodu 75i, takze masakr vubec pradlo sehnat natoz kojici, takze jsem mela jen sportovni podprdy a za me super volba, nikde netlaci, prsa v nich neboli a predem nemusite resit velikost. Mimochodem uz nekojim a tu prisernou velikost mam porad a doufam, ze mne ty prsa splasknou. 🙄

marketanova
16. dub 2019

Dobrý den, jaký používáte krém na bradavky?

snahnah
16. dub 2019

@galaxy23 Doporučuji počkat. Já si nakoupila obvody 75, což jsem mela během těhotenství a 70 (před těhu) a 2 měsíce po porodu už jsem byla na obvodu 65 a je mi všechno velké.

tercasv
16. dub 2019

Taky bych počkala 🙂 termín mám za 3 týdny a prsa pořád stejné, možná trochu menší kvůli počátečnímu zvracení a zhubnutí. Koupila jsem si jednu z Lidlu a pak 2 sportovní, ať mám doma aspoň něco 😀

galaxy23
autor
16. dub 2019

@marketanova bepanten je dobrý a jestě lepší je purelan

eldrag
16. dub 2019

cariwell, - je to spis sportovnejsi typ a me to vzalo 3 čisla :D

jannym
16. dub 2019

tak já měla před prvním 70D během těhu 75F a po porodu 75H, v průběhu druhého 75G a u H jsem nakonec skončila dál už nenabývaly asi je to u mě max velikost kam se vytáhnou 🙂, ale během prvního těhu jsem kupovala podrsenky dvakrát a pak je spokojeně využívala v průběhu druhého, ale třeba kamarádka má normálně 75B a max. měla 75D, jo to hrozně individuální

sael
17. dub 2019

já mám o dvě čísla větší. asi tobude u každého jinak.

marketanova
17. dub 2019

Já také mám větší, ale i tak je mám popraskané a nějaký přípravek by se mi hodil.

ppjd
14. lis 2019

@garfulka78 prosím kde a jaké si kupujete sportovní podprsenky? Mám stejnou velikost jak vy a tak vím že je velký problém sehnat.

galaxy23
autor
14. lis 2019

@ppjd pokud chcete tak na Sbazar prodavam 4 kojící podprsenky a taky sportovni, kojící podprsenky jsou větší ale po nalití prsou mi seděli dobře, jsou látkové a hodně pohodlné 🙂

garfulka78
14. lis 2019

@ppjd nejvetsi vyber a nejlepsi ceny jsem nasla v decathlonu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru