Jakou pračku, myčku, ledničku? Poraďte

kopcik
29. pro 2008

poradíte? napíšte své zkušenosti prosím

ducky
29. pro 2008

Ahoj Kopcik,
já mám vše od Electroluxu a jsem naprosto spokojená. Pračku mám už asi 15 let a za celou dobu s ní nic nebylo (ťuk, ťuk) 😉
Lednici a myčku máme asi 2 roky a zatím taky šlapou.

😀

kopcik
autor
29. pro 2008

o electroluxu docela hodně přemýšlím.... už bych chtěla něco hodně kvalitního a nějaké novější modely, ale ani nevím, jestli všechny ty funkce využiju...

ducky
29. pro 2008

Tak pračku mám starou, takže tam s funkcema nemůžu sloužit 😉 ☹
Ale s myčkou jsem spokojená. Nejvíc využívám automatický program, ale je tam např. program na sklo, nějaký zkrácený apod.
Nenech se hlavně zviklat cenou, protože např. AEG je pouze dražší varianta Electroluxu. Vyrábí to ten samý výrobce 🙄

janca.k
29. pro 2008

Ahoj, já mám lednici a pračku taky Electrolux...pračka super, lednici jsme koupili špatný kus, funguje, ale vydává občas šílené zvuky, ale mamka má tu stejnou, jen ne nerez a šlape jí jak hodinky už druhý rok, jo a doporučuji, lednici se dvěma kompresory, bomba věc, chceš odmrazit lednici, vypneš jenom lednici a naopak. Pračku mám skoro třetí rok a tu si nemůžu vynachválit....zvláště funkci zkráceného praní...pokud nemám moc špinavé prádlo, zmáčknu knoflík a pračka místo hodiny a půl pere jenom 50 minut...Jo a Ducky má pravdu...taky mi vnucovali třeba AEG nebo Zannusi, ale pořád je to jeden a týž výrobce...jo myčku nemám...jenom vlastní ručičky,ale ty jsou taky super 😀 😀 Jo a kamarád co má obchod s elektronikou mi docela zhanil Whirpool, prý už jejich spotřebiče nejsou to co bývaly...paaa

kristi
29. pro 2008

ja jdu do mycky AEG, lednice bude Electrolux a pracku zatim kupovat nemusim, ale kdybych kupovala tak jedine Aeg Lavamat 🙂

dnada
1. led 2009

ahojky,mám lednici(2kompesory),pračku a sporák(na myčku zatím nemám) elektrolux... sem spokojená... u pračky sem chtěla hlavně tyto programy-ruční praní a záclony a regulaci otáček 😉

monika424
30. lis 2012