Jakou sms jste rozesílali po narození miminka?

pusolamy
14. bře 2011

🙂

ivarei
14. bře 2011

Moc nemusím takové ty škrobené básničky, takže jsme jen napsali jména, v kolik hodin se prťata narodila, váhu, délku 🙂.

bertica.h
14. bře 2011

ja ani neviem..len niečo že tak už som na svete..volám sa.....mám tolko a tolko g a cm..nič extra.. 😉

dajovamaminka
14. bře 2011

žáádnou 🙂)) byla jsem uplně vyřízená...než jsem se vzpamatovala už to všichni věděli 🙂))

zako
14. bře 2011

rodila jsem během mistrovství světa ve fotbale 😀 takže tak:
Tak jsem se rozhodl, ze finále fotbalu už dokoukám ne od maminky z bříška, ale u taťky a mamky doma. A proto jsem dnes v 19.14 vykoukoul na svět, kde se mi moc líbí. Vážím 2810g, ale taťka říkal, že to brzo doženeme a měřím 51cm. Připijte mi na zdraví a na zdraví nejstatečnějsí maminky na světě. Už se těsím mezi vás. Kryštůfek

Sms rozesílal manža 😉

werunka21
14. bře 2011

Manžel taky nechtěl žádné básničky a tak jsem prostě napsala to, co mě v tu chvíli napadlo: Dnes v (hod) se nám narodil syn (jméno, váha, míra). Šťastní rodiče. A opět bych to nechala až na tu onu chvíli 😉

kutcher
14. bře 2011

Myslím si, že bys to s tou přípravou neměla tak přehánět. Až budete broučka mít na světě, ta nejlepší zpráva už tě napadne a takové bývají ty nejhezčí!;)

kefir
14. bře 2011

my jsme měli tuhle:

Začalo to u pusinky skončilo až u peřinky, malé očka krásné vlásky tohle je náš důkaz lásky. tímto chceme oznámit světu tu nejkrásnější větu že už nejsme dva ale tři!! dnes ráno se nám narodilo naše štěstí jménem.......

kristi
14. bře 2011

hlavne zadny basnicky. Stací jmeno, miry a ze jsme v poradku

beruska2x
14. bře 2011

zadnou... manza obvolal rodinu, nejdulezitejsim kamaradum poslal asi nejakou SMS (hlavne asi v tom smyslu ze se sejdou na zapiti) ale ze bych to nejak hrotila 😝 😀 to teda fakt ne ...

eriska
14. bře 2011

to je hezký, my nad tím do té chvíle ani neuvažovali..ti nejbližší jsem hned ze sálu obvolali a pak sms jen, že už máme tomulku, míra, váha, čas..taky nejsme na okrasné básničky..to musíte podle sebe

weri1
14. bře 2011

s láskou a hrdostí oznamujeme, že se nám narodil syn Beníček. a míry k tomu

crca
14. bře 2011

Taky jsem to nějak nepřeháněli,u nás šlo spíš o to,že když jsem napsala,že jsme na světě a jmenujem se Matěj a Michaela váží .... a jsme zdraví a v pořádku,tak mě místo gratulací spíš začali chodit SMS,že jsem se asi přepsala,že tam je Michaela 😀 (holčička),celou dobu to měli být kluci 😀 Míša byla tajnůstkář,ale co dr.to tip na 90% kluk 😀

marinka
14. bře 2011

U Aničky: Hurá, tak už vím, jak vypadá maminka z venku 😵 Narodila jsem se (čas, míry, jméno). Maminka to zvládla, tatínek taky 😀

U Lelinky vlastní výroba 😀 : Na vědomost se dává, že chystá se velká sláva. Pro naši berušku Aničku, vrána dnes přinesla sestřičku 😵

barevka
14. bře 2011

Opravdu jen stručně, takže po tom, co jsem přenášela 10 dní jsem psala: Tak konečně jsme se dočkali! Anetka se narodila v... a míry má... Je kráááásná!
Mamce jsem volala ještě z porodního sálu, když jsem čekala, až mě někdo laskavě přijde sešít... Času bylo dost, takže jsem to nakonec obvolala skoro všechno 😀

lidiab
14. bře 2011

Ja jsem nepsala zadnou 😎 Manza napsal neco ve smyslu "Hura, narodil se nam syn. Cas, miry." Stejne byl s tema nejdulezitejsimi lidmi furt na telefonu (rodice z obou stran, moje prarodice milovane). Kamaradum stacila tato smska, ihned jsem obratem dostala hromadu smsek, nestihala jsem odpovidat. Kamaradum muzskeho pohlavi teda manza asi posilal neco ve smyslu "sejdeme se tam a tam a konecne to zapijem". Druhy den po porodu vypadal snad hur nez ja 😀

mailli
14. bře 2011

Já posílala něco ve smyslu: "Ahoj, jmenuju se Eliška, měřím ...cm, vážím ...kg a narodila jsem se v ... hod. Obě jsme s maminkou v pořádku." Na básničky moc nejsem a tohle bylo to první, co mě na sále při těch 2 hodinách klidu napadlo. No a protože se malá narodila před 3.hodinou ráno, tak jsme posílali jen smsky. Když se ráno příbuzenstvo vzbudilo, tak měli příjemné překvapení... 😉

opicka1978
14. bře 2011

Ahojky, před rokem jsem se stala už potřetí mamčou a i tak jsem si oznamující zprávičku připravila, nevidím v tom nic špatného, každý ať se zařídí podle sebe 😉

Dnes k Vám letí zpráva, že nás navštívila vrána. Nechala nám tady v uzlíčku, krásnou zdravou holčičku. 52 cm a 3660 g to jsou její míry a hned dvěmi jmény se pyšní. Jaké že to jméno je? Je to Hana Marie. Všichni si dejte povinně, jeden, dva, tři panáčky, na zdraví naší Haničky. 🙂

zuhur
14. bře 2011

My jsme posílali něco takového (přesně už fakt nevím 😅 ): Ačkoliv měřím jen ... a vážím... jsem ten největší poklad pro mámu a tátu. Jmenuji se.... a narodil jsem se v ...

singid
15. bře 2011

my více méně obvolali, rodině i mms zaslali a známým: Už jsem tady!!!! mám xxxkg, měřím xxx a já i mamča jsme v pořádku, Davídek

veronikavlaskova
15. bře 2011

Já byla hodně stručná. Napsala jsem jen: KRISTÝNKA JE TU!!! Přišlo mi, že to snačí, že míry a tak stejně nikoho nezajímají a navíc jsem byla tak vyřízená, že jsem se na nic delšího nezmohla. 😅