Jakou značku triček mám koupit manželovi?

hojda
10. pro 2010

Ahoj, jsem v poslední době nešťastná z triček, které kupuji manželovi. Po prvním vyprání se srazí a při žehlení už nikdy nejde dát švi na sebe, jak je tričko překroucené....Nemáte nějaký tip na trička, která to nedělají? Nesmí to být elastická opnutá trika, ty manžel nesnáší. díky

many
10. pro 2010

no my kupujeme kdekoliv a dobrý, hlavně néé na tržnici, tam to trička dělají 😠
a peru na 40 😉 a když je dávám sušit , tak si je ještě pro jistotu pěkně natáhnu a upravím 😉

kacab
10. pro 2010

Ahojda, ségra letos objevila na aukru tuhle firmu, pak jsme našli i jejich stránky a triček už je v rodině nejmíň 10 a super!!!!! Je pravda, že zatím byla praná jen několikrát, ale dobrý a byla jsem až nadšená z kvality a síly materiálu!!!!... Když jsem teď hledala pro tebe ten odkaz - tak vida... ještě mají slevy, takže neváhej!!!! My teda máme jen Oldschool a ty jsou super - jedno bylo jiná značka a s tou kvalitou není špatné ale Oldschool jsou lepší!!! Je to krásný silný materiál!!! Jen si změř velikostně chlapa a mrkni do tabulky, my měli první várku moc velikou....

http://www.outletcenter.cz/sklep2.php?kategoria...

radka.m.
10. pro 2010

ahoj,tak my máme doma také plno značek a druhů triček a nejvíce nám vyhovují active sport,jak píšeš-nesrazí se,nevytáhnou,jsou příjemné na dotyk,čistá bavlna,žádná umělina,na doma je tahám i já 😉