Jaký byl očkovací kalendář pro narozené v roce 1980?

one4kat
17. kvě 2013

Hezký večer, chtěla bych se zeptat, jetsli někdo neví, proti čemu a v jakém věku se očkovalo u dětí narozených v roce 1980. Bohužel nemůžu najít svůj očkovací průkaz, ale vím, že jsem všechna povinná očkování absolvovala. Aktuálně mě to zajímá kvůli přeočkování proti tetanu, ale tak všeobecně bych ráda věděla, proti čemu jsem byla v dětství očkovaná. Na internetu se mi bohužel staré očkovací kalendáře najít nepodařilo:( Mohly byste se třeba některá mrknout do svých očkovacích průkazů (případně ho nafotit) - teda jestli nejste jako já a ještě je máte🙂 Moc děkuju.

adeden
17. kvě 2013

ahoj, také ho samozřejmě nemám .. ale co se týče tetanovky, tak jsem se zrovna tento týden ptala u obvodního lékaře, kdy jsem byla očkována a ten mi to sdělil ...

olusenka
17. kvě 2013

průkaz mám, nedávno jsem do něj koukala, tak třeba spalničky (zarděnky se neočkovaly, příušnice asi taky ne) mám rok po narození. Tetanus mám první ve 13 letech, samostatnou vakcínu, jinak v té kombinované spolu se záškrtem a dávivým kašlem v roce narození 2x, pak rok po narozeni, pak v roce 83 tři roky po narození a v roce 86.A pak se očkovalo proti dětské obrně (rok po narození 2x, 2 roky po narození 2x a pak ve 13 letech).

dzejnyy
17. kvě 2013

Tak co vidím u sebe v očkováku: zarděnky ve 13. letech, záškrt+tetanus+dávivý kašel 1.rok+4 roky+7let, obrna v 1.+2.+4. roce, spalničky 2.+3. rok, tetanus samostatná ve 14. letech, přeočkování ve 27 letech.

hofka1
19. kvě 2013

z mojí průkazky, jestli je kompletní v pozdějším věku nevím🙂

po narození TBC
kolonka záškrt, tetanus, dávivý kašel - u toho mám pět záznamů, 3x v 1981, 1x1983 a 1x1987
poliomyelitis - 2x1981, 2x1982
spalničky - 1982