Jaký dáreček holčičce k 3. narozeninám?

vilca
12. zář 2009

Ahoj holky, co teď "frčí" jako dárečky u tříletých dětí? Já vím, obchody jsou plné. Ale co vybrat? Kolo chceme koupit až na Vánoce, kuchyňku s příslušenstvím dostane od babičky, kočárky, panenky a podobný hračky má... Nějak nám chybí inspirace...

sarkabrezen
12. zář 2009

ahoj, já právě objednala dětské telefonky s 9i metrovou šňůrou... jeden dám malé do jejího domečku a jeden k nám a budem si telefonovat... neustále chodí s mobilem a hraje si na to, že s někým mluví tak hádám, že z tohohle opravdového telefonování bude nadšená 😵 myslím, že za 3 stovky dost efektivní dárek (doufám 🙂)

j.a.n.u.s.
12. zář 2009

to je perfektni!!!Ja si to pamatuju jeste z dob minulych! To je prima darek si myslim 😉

hodis odkaz?

sarkabrezen
12. zář 2009

janusko taky si pamatuju to šílené nadšení, když jsme je se ségrou dostaly... jeden z mála dárků, které mi utkvěly... tak doufám, že taky udělám radost stejně jako tenkrát mně naši...

vzala jsem z mimibazaru, je jich tam spousta, stačí zadat "dětské telefony" v novém zboží... cena stejná jako v různých eshopech, 299 Kč, ale levnější poštovné... jo a pozor na délku šňůry, ty levnější mají kratší...

danona
12. zář 2009

jee, taky sbírám inspiraci..dobrý tip ty telefony... 🙂

hasleerka
12. zář 2009

no ja vám dám tipy podla mojej staršej dcéry s čím sa rada hrávala ... tak napr. človeče nezlob sa, také s obrázkami ... potom rada skladala puzzle, také asi 77ks ... dalej má doma napichovacie klobúčiky, môže z nich vytvárať rôzne obrázky ... hrávala sa že ošetruje bábiku, taká doktorka je tiež dobrá ... ak ma ešte niečo napadne dopíšem

j.a.n.u.s.
12. zář 2009

ty kloboucky jsou taky fajne.... 😉 a to clovece nezlob se uz pochopi? ja nevim, bo mala ma 2 a pul zatim...

hasleerka
12. zář 2009

myslím že hej, hodíš kocku, aký obrázok padne, tam posunieš panáčika ... nám sa to po staršej dcére už zničilo, toľko sme to hrávali, takže to ideme zase kúpiť tej druhej na tri rôčky

j.a.n.u.s.
12. zář 2009

joooo, ja uz vim...na kostce jsou obrazecky.... 😉

kaleilah
13. zář 2009

holky nevim jestli vám to pomůže, te´d měla neteř tři roky a dostala ten skákací míč-jako gymball ale malej s ušima, potom toho skákacího nafukovacího oslíka-na tom teda blne dost, pak modelínu nevim jak se jmenuje ale je to taková ta sada že si můžeš hrát na zubaře.. 🙂

mywiel
13. zář 2009

Ja som milovala detsku automaticku pracku, prala som v nej saty babikam ako mama, a ta pracka naozaj prala s vodou. 🙂

mirka414
13. zář 2009

tak moja mala prave vcera 3tie narodeniny a naj darcek bol aspon pre nu zvieratkova farma lego.su tam koniky,prasiatka,husky a skratka vsetko co ma farma obsahovat.domcek sa da zlozit a ma rucku na pohodlne prenasanie.

poupe
13. zář 2009

nam ted bude 2,5 a furt si hrajem na prodavacku a furt neco nakupujem,ale za pul roku muze mit uplne jine zajmy.

maruschka
13. zář 2009

naša dostala kolobežku-takú krásnu so strapčekami a vpredu má barbi batôžtek..a taktiež malý mixér a hriankovač do kuchynky..Všetko ju veľmi potešilo 😉 😉

hasleerka
13. zář 2009

mirka - Lonie želáme všetko najlepšie ... ale asi máte zlý dátum, bo neukazuje že už máte tri rôčky

mirka414
13. zář 2009

hasleerka,dakujeme 😵 narodeniny,ale party trva uz od soboty. 😵

sasiki
14. zář 2009

moja bude mať 3 v marci a asi jej kúpime bicykel, nech sa vyváža celú jar aj leto 😉 😀

hasleerka
14. zář 2009

mirka kukám že ich máte presne dnes, tak ešte všetko naj naj, nech ti dcérka veľkú radosť stále robí 🙂 🙂 🙂

vilca a oblečenie na bábiky, to idem teraz tiež malej kupovať, vlastne moja dostane aj baby born, takže na ňu

automatickú práčku máme aj my, len moooooc bateriek žerie ... a ešte ma napadlo, že moja aj rada žehlí, takže pekný darček môže byť aj žehl.doska a žehlička

elgreco
1. únor 2011

Ahojky holky, jakou panenku by sme mi doporučili, baby born nebo baby annabell? U baby born se moc nelíbí obličejíček panenky, ale jinak je hezká. Baby Annabell mi přijde moc hezká, ale bojím se toho tělíčka, máme doma Chou Chou a to tělíčko je šílený, kdybych věděla, že bude vypadat tak divně, nikdy bych jí nekoupila. Jak vypadá prosím tělíčko u Baby Annabell? Moc díky 🙂

smajlik
11. zář 2011

Ahoj maminky, prosím o radu, pořídila jsem malé panenku Baby Annabell - použitou z MMB a nedaří se nám jí odkrknout a uspat, zkoušela jsem kolíbat, poplácávat po zádech atd ale nic nic stále oči otevřené a už si přijdu jako blázen jak s ní lítám po obýváku :D

janulka21
5. čer 2012

Ahoj, chtěla bych malé také koupit telefony, ale bojím se, aby fungovaly. Švagrová je koupila a byl s nima problém tak nechci taky "naletět". Nejspíš měla jen špatné kusy, ale pro jistotu se ptám i Vás. Děkuji 🙂

berynka
5. čer 2012

@janulka21 , my taky nemáme s dětskými telefony dobrou zkušenost... spíš blbou 😝 . Dcera teď dostala vysílačky (Hello Kitty 😀 ) a to vypadá nadějněji 😉 .

janulka21
5. čer 2012

@berynka díky za info 🙂) můžu poprosit o odkaz na ty vysílačky? To by jí mohlo fakt bavit a měla by radost 😀