Jaký dárek chystáte manželovi k Vánocům?

laloona
1. lis 2011

Holky jaký dárek chystáte manželovi k Vánocům?Pořád hledám, ale nevím. Parfém mi nepřijde už originální, chtělo by to něco jiného. Máte nějaká inspiraci? 🙂

dreana
1. lis 2011

@laloona Ahojky, my nějak stradame s penízkama, ale jakmile budu trosku mít, chci nafotit nějakou super fotku, třeba i akt a nechat jí zarámovat. Vím že by to manžílkovi udělalo radost 🙂) Ale to je jen typ .))

laloona
autor
1. lis 2011

@dreana jééé,to by nebylo špatné 🙂

sarihy
2. lis 2011

Já mu chci udělat tričko s fotkou holek... a kupuju foťák, po kterém bezmezně touží... + předplatné častopisu Auo Tip...no a pak taková ta klasika, co je potřeba (pyžamo, trika...)

pebi
2. lis 2011

dešťovou hůl a nějakou irskou (keltskou) relaxační chill-out hudbu 🙂
http://www.relaxacninastroje.cz/

berenika39
2. lis 2011

dneska jsem tu objevila náhodou tady ten odkaz, pro mě jak vyšitý, když se zeptám, co by si přál, tak řekne, že nic nechce, tak dostane NIC a bude 😝
http://www.kuptenic.cz/info/
(doufám, že nevadí maince, která sem odkaz dala, že ho posunuji dál🙂)))

darklady1987
2. lis 2011

Holky, já jsem koupila maželovi ze srandy zástěru, na kterou jsem ve Studiu Domino nechala antisknout naše děti :D Manžel byl překvapený, měl velkou radost a pořád jí v kuchyni nosí. Studio Domino ale nabízí i spoustu jiných hezkých fotovýrobků za dobré ceny. Koukněte, mají stránky na webu 🙂

hanka_k
7. lis 2011

já se chci nechat profi nafotit a nechám udělat kalendář...

hofka1
7. lis 2011

@hanka_k jako nahá? Kde si to pak manžel vystaví, aby to bylo jen pro něj?🙂

hanka_k
8. lis 2011

@hofka1 nahá úplně ne, intimní místa a prsa budu mít zakryté a je mi jedno kam si to manžel dá, jen ještě nevím jaký formát kalendáře udělám...

zabulenka
9. lis 2011

Ahojte holky, já mám pro letošní vánoce pro manžela vymyšleny kolo! Tak ještě musím sehnat to nej... Kdyby jste měli nějaky zkušenosti, budu ráda za každou radu!! jinak dárek NIC, je super!! 🙂

neu.sona
9. lis 2011

Já mám doma myslivce, takže to mám v podstatě snadné. Moc ho potěší cokoliv z této oblasti 🙂. Jinak taky nevím, co bych vybírala. Je to těžké. Kamarádka dávala minulý rok mužovi k Vánocům poukaz do té restaurace(nevím, jak se to jmenuje), kde může sníst vše, co chce. Byl z toho prý nadšený 😀

petrakm
14. lis 2011

Moje kamoska dala svému manželovi tantrickou masaz🙂)no já bych nedala,ale on z toho byl tak nadšen,ze sve žene dovolil a hlavne zaplatil dovolenou s kamoskama u More a doma se staral o deti😉)inspirace..

florentina
17. lis 2011

manžel v minulosti dostal např. poukaz na střelnici, jízdu ve voze Hummer, poukaz na potápění - tedy jen jeden ponor na zkoušku - vše mělo velký úspěch. Loni dostal plastickou mapu ČR a z toho měl fakt velkou radost. Taky měl úspěch poukaz na masáž, který jsem ale vyrobila já doma, kde měl různé masáže různých částí těla a dostal k tomu sadu masážních emulzí a postupně si to pak vybíral, když přišel unavený domů....tak to jen tak pro inspiraci, letos ještě promýšlím.

lucikla
28. lis 2011

Což takhle něco na posilování. Byla sem na koupit v Čestlicích ve Fitnesslandu a myslím, že bude ten můj mazel překvapenej, co mu Ježíšek nadělí. 🙂 . Našla sem je i na internetu http://fitnessland.cz/

bubonik
6. pro 2011

Tak to u nás,na toho mého kutila, bude pod stromečkem čekat vysněný elektrikářský měřák a lahvinka wisky.V loni jsme si pořídili plazmovku, společný dárek s kterého měli největší radost děti 😀 Z dřívějších dárku to byla např.GPS nebo mobil ale také třeba "měkoš" (oblečení). 😀 😀

mamkamarketa
6. pro 2011

nas tata dostane e-reader

gabka32
11. pro 2011

letos si manžel vybral sadu klíčů do auta a pak pár měkkých dárků, ještě dostane batoh, kosmetiku..... píšem si přání Ježíškovi za okno, tak nemusím dlouze přemýšlet.... 😀 dobrá volba jsou u nás i vitamíny, čaje... ale nejvíce ho asi potěšil svetr, který se mi podařilo jako jeden z mála doplést 😀 a utajit 😉

anieanne
11. pro 2011

Můj manža je blázen do posilování, takže dostane nějaké přípravky k tomu ( vloni dostal činky - jednoručky 😀 ), pak shaker, a jelikož miluje Nuttelu, tak ještě tu 🙂

brusinka.pusinka
13. pro 2011

Tak já mám pro něj set(konvička s hrnečkem a bambusovým sítkem ) na zelený čaj s Ajťáky,zelené čaje sypané v dárkových dózách plechových, inteligentní plastelínu,rukavice kožené páské 😉 a sadu pánských kapesníku s monogramem 😉 😀 😀 😀

mamkamarketa
16. pro 2011

zeny poradte prosim
nejake dobrodruzne knizky a horory co ted leti....
jeden klucina z decaku,by si pral horove a dobrodruzne knizky, mam nemocny dite,takze musim neco objednat pred net a ja se v tom vuuubec nevyznam 😔 poradite?

brusinka.pusinka
16. pro 2011

@mamkamarketa markétko hororové knížky jsou třeba od Robina Cooka http://knihy.abz.cz/obchod/autor-cook-robin-cook a tady http://www.shopnet.cz/knihy-kalendare/knihy-pro...
a dobrodružné jsou třeba klasické Majovky a nebo třeba tady http://www.shopnet.cz/knihy-kalendare/dobrodruz...

mamkamarketa
16. pro 2011

@brusinka.pusinka dekuju 😵

ivanavorlickova
16. pro 2011

Tak náš táta je nadšený fanoušek skupiny Olympic, takže mu Ježíšek rozšíří sbírku, dostane nové vydání zpěvníku 112 písní Olympicu s CD 🙂 A pak nový batoh do práce (netuším, co v tom tahá, ale batohů má hroznou spotřebu, každou chvíli se mu nějaký rozdrbe 😀), taky trekingové ponožky a boxerky (to bude dárek teda spíš pro mě 😀). A od Páji ještě skleničku s logem FC Slavia Praha, je jejich fanoušek 🙂

A protože hned šest dní po Vánocích má svátek, tak ještě dostane tričko s nápisem "Nejlepší táta na světě" 🙂

llllucka
18. pro 2011

Já jsem manželovi koupila nějaké knížky,z kterých bude mít radost a zážitek v podobě jízdy na čtyřkolce.Na narozeniny měl třeba úspěch pobyt ve wellnessu😉

andilek01
4. led 2012

tak co, jak se mužům líbily dárky a co jste dostaly vy? 🙂

gillmorka
20. pro 2013

Já dám letos manželovi zdravotní židli, protože ho často bolí záda z dlouhého sezení v kanceláři 🙂

crisss
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
paulmat
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miladka22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz