Jaký dárek koupit pro těhotnou kolegyni?

majdula
8. únor 2008

Nenasla jsem zadne tema na tohle tema 😀 tak se ptam: co mame koupit na rozloucenou tehotne kolegynce, ktera za mesic rodi a pristi tyden nam odchazi na materskou? Pro miminko ma vsechno pokud vim, a nechceme ji kupovat dalsi bodycka, tech ma asi 50... zas na druhou stranu prece ji nebudem davat flasku a kytku, ze 🙂 Mate nejakej napad?
Az se malinka narodi, tak to bude jina, to asi nejake to mimiobleceni a hracku koupime. Ale ted...?
A vubec, co jste jako tehotne dostavaly s radosti a z ceho se vam uz jezily vlasy na hlave?

kacka.va
8. únor 2008

a co jí dát třeba v kasičce penízky, ať si sama vybere, co bude chtít a nebo to nechá v kasičce pro děťátko do budoucna 😉
u nás se vždycky domluvíme, co kdo potřebuje a koupí se to 🙂

tlapicka
8. únor 2008

majdulko, svagrova dostala koupaci kyblik a mela z toho velikou radost.
mazel dostal poukazky do dvou obchodu. byla to docela vsoka hodnota (50 a 60 ) euro, taze jsem za to koupila elince nadhernou drevenou hrazdicku, coz bych za svoje neudelala, jelikoz je to drahy...
jaky mate budget? co treba vozik za kolo azub jerry? to dostala v praci znama a taky byla uplne sokovana a unesena...

dckami
8. únor 2008

ahoj,
u nás v práci to funguje tak, že počkáme, kolik vybereme penízků. Většinou se kupuje veliký balík plínek, kterých není nikdy dost a za zbytek penízků vlhké ubrousky, případně dětská kosmetika nebo hračka. Naposledy jsem nechala udělat i kytku, do které nám šikovná květinářka přidala dudlíky a vypadalo to úžasně. 🙂

kacka.va
8. únor 2008

tak to my pleny ani nic co se hned spotřebuje nekupujeme 🙂

dludli
8. únor 2008

pokud si nevite rady tak myslim ze vybranou hotovosti a treba nejakou malickatou blbustkou, hrackou nebo tak, nic nezkazite. Zvlast pokud ma vsechno tak je lepsi dat penize, nez po nekolikaty vec, kterou uz ma.

alcatko.j
8. únor 2008

A co masaz?

kacenqa
8. únor 2008

ja by som plienky nekupovala, pokial by som nevedela, pre aku znacku je mamicka rozhodnuta....

naozaj velmi zalezi od vasho rozpoctu. ak by to vyslo, napriklad ja osobne by som sa potesila takemu lehatku alebo detskej hrazdicke, alebo kolotocu nad postielku, taketo veci este nemame. holt, ja som dostala kyticu a dva pary ponozticiek 😀 takze so mnou si vela starosti nerobili. zato na narodky, ktore som mala uz v tehu som dostala vecicky, ktore som chcela, takze to neberiem nejak tragicky 😀

pripadne sa skuste s nejakym mimiobchodom dohodnut, ci nemaju nejake darcekove poukazky a skuste jej venovat to.

kacenqa
8. únor 2008

alci - masaz je sice fajn vec ale este som nevidela masazne lehatko, ktore ma okrem otvoru na tvar aj otvor na brucho 😀 😀 😀

lukin
8. únor 2008

A co nočník? 😀 Nebo nějaký velký plyšák? Pokud vás nic nenapadne, tak je nejlepší asi fakt dát drobné mince do nějakého prasátka či tak.

baileysa
8. únor 2008

mne sa paci napad s poukazkami, ma ich aj dm a tam si mamicka urcite vyberie 😉 aj masaz je fajn, najma ked uz bude mat po porode a bude sa nahanat okolo babatka 😉

kamiska
8. únor 2008

ahoj, nekde jsem onehdy videla detskou flasku (nebo by se dalo pouzit uz pitko pro starsi - treba lahev nevyuzije) a v ni srolovany bankovnky - v jake hodnote, to uz je na vas 😉 . nahoru nejakej dudu s masli a je to. myslim, ze penize jsou nejpraktictejsi.

alcatko.j
8. únor 2008

kaci, masaz sije, jsou masaze pro tehu 😉 faakt, ja byla 😵

aponchie
8. únor 2008

co poukaz do Ikea nebo kosmetiky?holice,nebo me napada jeste masazni vanicka na nohy ta je bombovni koupili sme na vanoce oboum starym rodicum a jsou strasne spokojeni

magg
8. únor 2008

vankus na kojenie uz ma?

majdula
autor
8. únor 2008

No to je prave to, ze ona uz vsechno ma, nocnik, kyblik, v dubnu rodi takze od srpna stihla nakoupit a dostat fakt vsecko co potrebuje, i vickrat 🙂 Toz nevim, asi fakt ty penauze, jenze zase chceme aby na nas mela pamatku... A plinky bych davala az kdyz se mimco narodi, ne?

aponchie
8. únor 2008

kupte ji na pamatku velkou knihu anne geddes treba o miminku jak roste a k tomu dejte poukaz do nejakeho obchodu nebo hotovost +kytku a nejake kokynko myslim ze to oceni

morusa
8. únor 2008

majdula: Tak když už opravdu pro miminko všechno má, tak jí dejte něco pro ní, jak psala Alča ,tak masáže pro těhotnou jsou a to by si jistě chrochtala blahem, popřípadě jí můžete dát nějaký poukaz na masáže po porodu, taky se to dělá, v hotelech mívají na to spešl připravené balíčky,zase záleží jakej máte budget... 😉

nanyka
8. únor 2008

asi dostáva kopec darčekov čo sa týka dieťatka a je možno nimi aj zavalená..navrhovala by som niečo pre ňu osobne, tá masáž pre tehotné nie je zlý nápad..alebo nejakú knižku či niečo pre krásu 😉 .

nanyka
8. únor 2008

morusa, predbehla si ma 😉 .

morusa
8. únor 2008

majdula: Já, když odcházela z práce, tak mi taky nedávali nic pro miminko, dali mi náramek z bílého zlata, moc hezkej, jemnej a nosím ho teda pořád... 😵

majdula
autor
8. únor 2008

Toz masaze nejsou marnej napad ani ta knizka nejaka.... holky a ted me napadlo nejaky album na fotky, co jsem koukala tak ted delaj fakt krasny veliky alba spesl pro prvni rok miminka, ja bych za to tu palku nedala, ale jako darek bych to brala hned 🙂

morusa
8. únor 2008

majdula: Záleží na osobním vkusu dotyčné, pokud máš na mysli obyčejný album, kde nejsou žádný malůvky, tak se tím asi nic zkazit nedá, ale já třeba osobně nemusím právě ty spešl dětský...jsou tam různé kolonky na psaní atd, já radši jednoduchost.

noangel
8. únor 2008

ja dostala mega baleni plynek a cistici ubrousky a sem rada, nejsem rozhodla pro konkretni znacku takze aspon mam co zkouset (pracuju mezi chlapama takze tohle byl od nich fakt vykon koupit plynky sice rovnou velikost 4-9 kg ale i na tu dojde)
jinak ja davam tehotnym nebo po porodu kamoskam vzdycky nakou kosmetiku nebo neco pro ne, protoze miminku nosi kazdej 🙂 takze tu poukazku nekam nebo na neco urcite oceni kazda tehule

radoslava
8. únor 2008

Majdula ja som dostala nadherne bodynka a kytičku. Inak ta kytička mi urobila velku radost takze mne osobne sa tym vzdy človek zavdači lebo mam rada žive kvety hlavne jarne.
No a čim by sa mi zavdacili no napr. tou hotovostou lebo presne ako kočky pišu nikdy neviem co uz ma a kupovat plienky tiez nieje dobre pretoze moze byt babatko na niektory typ alergicke. A inak aj ta poukazka na kozmetiku alebo masaz nieje najhoršia len si na to najst cas. Pretoze mesiac pred porodom som na nič take nemala chut a po porode som nestihala.
Zaroven ako som isla ja na MD odchadzala inak kolegyna do Anglicka na rok a tej sme kupili privesok na mobil od Swarovskeho nadherny. Velmi sa tesila bola dojata k slzam.

radoslava
8. únor 2008

Noangel suhlasim s tebou ved to mamička odchadza na matersku treba dat darcek jej pretoze babatku sa nosi ked sa narodi. A to ju urcite pojdete pozriet 😉

kacka.va
8. únor 2008

noangel: když vidím, jak se dneska rodí velká miminka, tak se klidně může narodit 4 kilové a ty plínky budou akorát. 😉

noangel
8. únor 2008

kacka.va: jj mame na to uz slusne naslapnuto🙂 chlapi to proste vybirali podle toho ze to bylo obri baleni a byl na nem chlapecek jak leze v te plynce 😀 tak proto je vzali vi ze cekam kluka

kacamar
8. únor 2008

Tak já nedostala vůbec nic ☹ Máme "super" kolektiv. Takže můžu říct, že mě by udělalo radost cokoliv, i to, co už mám 😅 😅 I blbý bodyčko.
Ale pokud má opravdu všechno (i nočník - před porodem), tak bych radila, jak tady někdo psal, třeba tu lahvičku naplnit penězma, aby to bylo takový symbolický. Ale volila bych něco, co souvisí s miminkem a ne třeba šperk. to mi přijde jako že se s ní loučíte napořád, ale ona se snad vrátí ne?
Nebo třeba hrací deku s hrazdičkou nebo takovou nějakou věc, která není nezbytně nutná a přesto udělá radost. Dneska mají takových "blbostí".

mobina
8. únor 2008

Tak mě osobně by udělala radost kosmetika, pedikůra 😀 , masáž nohou apod. Album na fotky taky není k zahození 😉

malok
8. únor 2008

Já bych ji dala něco pro ni...všichni ji teď a ještě dlouho potom budou dávat věci pro miminko a ne vždy se třeba trefíš, protože nevíš jestli budou používat dudlík, jaké budou mít plenky nebo kosmetiku....Takže bych dala něco jí (třeba jak píše mobina kosmetiku, másáž) a nebo poukázku do nějakého obchodu.... 😉