Jaký dárek koupit pro těhotnou kolegyni?

majdula
8. únor 2008

Nenasla jsem zadne tema na tohle tema 😀 tak se ptam: co mame koupit na rozloucenou tehotne kolegynce, ktera za mesic rodi a pristi tyden nam odchazi na materskou? Pro miminko ma vsechno pokud vim, a nechceme ji kupovat dalsi bodycka, tech ma asi 50... zas na druhou stranu prece ji nebudem davat flasku a kytku, ze 🙂 Mate nejakej napad?
Az se malinka narodi, tak to bude jina, to asi nejake to mimiobleceni a hracku koupime. Ale ted...?
A vubec, co jste jako tehotne dostavaly s radosti a z ceho se vam uz jezily vlasy na hlave?

kacka.va
8. únor 2008

já bych teda dala, něco spojeného s těhotenstvím a nebo peníze. Vždyť jde na mateřskou, tak je to snad na snadě, že dostane něco pro miminko a nebo nějaký poukaz třeba.
jediné co nesnáším je, když mají maminky narozeniny a dostávají dárky pro děti, to mi přijde ujeté 🙂

pattie
8. únor 2008

malok: je fakt, že i dárková poukázka např. do drogerie by jí mohla potěšit. Buď si vybere něco pro sebe, nebo nakoupí pro mimi....

martinka79
8. únor 2008

poukázka je fajn já bych volila také poukaz třeba i na masáž kosmetika to co má ráda . kadeřník. dost se mi to osvědčilo i normálně.
jinak dát jí oeníze ať si vybere sam co chce nebo jít s ní.
my koupili těhuli fusak co chtěla zbytek peněz si nechala pro sebe a koupila super halenku po porodu. 🙂

aponchie
8. únor 2008

jak sem rikala poukazka do ikea nebo drogerie nebo zaplatit kosmetiku manikuru ajine a tu knizku anne gedes bych dala i tak je moc krasna a draha malokdo si ji koupi.u nas se nedavaly zadne drahe veci zlata a jine/vybralo se par korun a dostala sem na miminko oblecky a penize hotove na co chci ja.na narozeniny to same u nas nebylo moc lidi v kolektivu a navic nikdo nemel tolik penez davat hodne.

bajunka
8. únor 2008

Ahoj ty plínky bych nedávala,co když nebude požívat jednorázové,ale látkové...
Tak třeba udělat kytičku do které zakomponovat vybrané penízky a nějakou obří bomboniéru třeba s belgickýma pralinkama,po těch se teď můžu utlouct 😅 . A pokud něco na památku tak třeba nějaký zlatý přívěšek pro miminko, třeba písmenko na které bude začínat jméno mimča, čtyřlístek....nebo tak něco

janka33
8. únor 2008

http://www.minibazar.sk/main.php?ids=sf2&c=1&id...
mamky,poslite nam hlas 😉 dakujem

aponchie
8. únor 2008

taky zalezi kolik lidi se bude skladat jestli je to nekde na dilne obycejne holky nebo v kancelari firmy ibm to je hrozne tezke.

arietiska
8. únor 2008

majdula: Třeba tohle já i prcek jsme z toho nadšený ...http://www.e-broucek.cz/hracky/taf-toys/hrajici... dá se to připnout na postýlku,kolíbku, cestovní postýlku, pol. lehátko, sedašku atd ... hraje to, štěrchá to,dá se za to tahat.

janickabez
8. únor 2008

já dostala pro malou nádhernou osušku měkounkou, dudlíky, přáníčko a pro sebe bombošku (merci 😵 ) a chlebíčky 😝 😵 😵 , protože na tom jsme celý těhu ujížděla................

anatanka
8. únor 2008

Mne se libil napad Alcatka- poukaz na tehotenskou masaz. Je to prijemnej zazitek, ale bohuzel neni hmotny a obcas jsou lepsi hmotny vzpominky, ktery si clovek muze nekam ulozit a pak si vzpomenout: Jo, to jsem dostala tenkrat, kdyz...
Pokud by to melo byt radeji neco pro miminko, tak myslim, ze hraci deku s hrazdickou bude mit doma rada kazda maminka.

arietiska
8. únor 2008

Já bych ji nechtěla, je to jen na chvilku, mně by se z ní mladej už brzo odkulil ...

aponchie
8. únor 2008

ja bych taky nechtela nic takovyho zvlast pokud se na zacatku diskuze rikalo ze pro mimi ma vsecko a rozhodne urcite aspon jeden ze dvou darku by mel bejt hmotnej

anatanka
8. únor 2008

Aha, ja to brala podle sebe, protoze ja o ni stala hodne. Ale nikdo mi ji nekoupil 😀
A tu masaz taky neeeee!!!

aponchie
8. únor 2008

tak to ber podle toho co pisatelka pise 😀

arietiska
8. únor 2008

Já myslím, že kamoši by právě měli dávat hračky a nemyslím si, že má ta kočka všechno. Jako základní věci určo jo, ale třeba tu hrazdičku co jsem navrhovala si jen tak sama určo nekoupila nebo různý hračky třeba od Lamaze na kočárek atd. Zlato a takové by měli dávat lidi z rodiny podle mě a ne přátelé. A dary praktické typu plíny jsou nudné ... 😀

arietiska
8. únor 2008

Záleží na tom kolik pro ni mají peněz .. třeba tohle máme taky a taky to hodně moc využíváme /prcek pod tím leží, bouchá do hraček, ty sami spouští písničky, tak mě k tomu ani nepotřebuje skoro a vydrží si s tím hrát i půl hodiny 🙂/. I náš dvouletý kámoš na ni řádí, takže je jasný, že ji mladej využije plně ...http://www.detskydum.cz/detail.aspx?kt=2946 a takly nevěřím, že si to někdo sám koupí před porodem.

sue
8. únor 2008

...ja som najviac uvítala, keď sa ma obdarovatelia spýtali, čo majú priniesť... oblečení sme zadovážili dosť, na kozmetiku a plienky som dosť precitlivelá - takže je pravdepodobné, že by mi to stálo v skrini... takže ostávajú hračky... no a keby ste sa vôbec nechceli pýtať, tak by som kúpila krásny veľký fotoalbum... tie naozaj kvalitné a krásne a na veľa fotiek sú drahé príšerne a vždy sa zídu 😉

aponchie
8. únor 2008

presne tak zlato a jine nakladne dary se jevi prilis kycovite 😀 zvlast od cizich lidi bych byla rozpacita

arietiska
8. únor 2008

No, ale fotoalbum napadne dost lidí, tak já dostala dvě ... 😀 ... bych nekupovala raději 😀 i vzpomínkové knihy mám dvě, pač jednu sem si koupila sama. 😀 ... to bych neriskovala

sue
8. únor 2008

Arietiska, vážne? ... my nemáme ani jeden 😒 asi sa každý snaží byť originálny 😀 😀 😀

aponchie
8. únor 2008

ja mam nedostatek albumu pac nefotim digitalem ale nekdo je treba az tak nepotrebuje.a co tak se zeptat primo maminky anebo at da wish list

bramburka
9. únor 2008

já dostala peníze, na postýlku nebo chůvičky...

plínky jsou dobrý, taky jsem dostala a i když jsem pak pouzila jinou značku, samo jsem i tyhle užila. Plenek není nikdy dost - např. třeba ty látkový barevný!Knihu o kojení?

aponchie
9. únor 2008

zrovna sem se bavila s kamoskou kdo co nam daval za darky kdyz se chodil divat na miminko a pekne nas obe stvalo kolik blbosti jsou lide schopni donest ale co jim mas rikat darovanemu konovi na zuby nehled ze jo?ale ja treba mela decek a osusecek a hrklavecek a bodycek jak na 4deti 😀 takze sme se schodli ze nejlepsi co kdo nam mohl donest byy pleny,vlh.ubrousky,nejake fajnove jidlo,poukazky do drogerie nebo marketu atd pro me je to fakt nejlepsi pac i kdyz mi nekdo da 500poukazku do teska tak neni nikde psane ze to utratim za jidlo pac albumy knihy a jine jsou i tam a ja miluju ikeu takze me to udela radost i toto zlato nemam rada,kosmetiku neutrefis na mimi,jidlo taky ne tak co krom tech masazi poukazu a plinek

sue
9. únor 2008

aPONCHIE, ja mám nedostatok albumov práve preto, že fotím digi 😀 ...lebo ich dávam stále robiť... a z 1000 fotiek vyberiem riadne kvantum... ach jo... NÁVŠTEVY, NÁM NOSTE ALBUMYYYYYYYYYYYYYY 😀 😀 😀

andrealiskova
13. pro 2009

Mně teda koupili kolegové sadu stříbrných šperků a k tomu obrovskou kytku. Potěšilo mě to, moc. Akorát jsem jim zkazila radost, když jsem se objevila v práci tak brzo po porodu- se těšili na leháro.... 😎

kijonkova.k
13. pro 2009

Taky jsem byla ráda za plínky a vlhčené ubrousky,to mi udělalo radost,je to praktické.Stejně to musíš koupit.

jankaat.
13. pro 2009

nejake male potesenie pre nu...a mozno by sa hodila aj nejaka darcekova poukazka na nakup veci pre miminko 😕

elize
14. pro 2009

a co takto nejaku satku na nosenie dietatka, alebo babyvak? Ja som takto porobila vela veci v domacnosti a zaroven nestracala kontakt s drobcekom. A este ma napadol vankus na kojenie - super vec. Samozrejme treba vyzistit, ci uz nieco podobne nema. 😉

anna_marie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz