Jaký kočárek na vesnici?

terezka0603
1. dub 2018

Ahoj holky 😊 rada bych vaší radu. Už pokukujem po kocarkach a jelikož jsme z vesnice, potřebujeme nějaký do terénu (na lesní cesty) 😉
Podelite se s námi o Vase zkušenosti a popřípadě poradili jaký kočárek jste do takového terénu zvolili vy sami? 😊🤔
Moc děkujeme za rady 😊😊

jijanka
2. dub 2018

Měli jsme Camarelo, kolečka s aretací, spokojenost 🙂 Určitě neberte kočárek s plastovými nebo pěnovými koly a čím větší kola, tím lepší 😉 Až když jsme pak koupili menší golfky právě s těmi malými pěnovými kolečky, tak člověk docenil, jak dobře se s Camarelem jezdilo 🙂

petra357
2. dub 2018

Za nás taktéž Camarelo Malaga.

martinka1996
2. dub 2018

Koukni i na kočárky od abc designu, za nás taky spokojenost 🙂

terla
2. dub 2018

Firkon,otočná kolecka

kituska20
2. dub 2018

Cam cortina

priefi
2. dub 2018

@terezka0603 roan emma, je uzasny a jezdili jsme s nim na tury. Ma velkou korbu a ma i sportak, ktery je taky super. Vrele doporucuji

terezka0603
autor
3. dub 2018

@jijanka ten je nádherný 😊
No plastové by jsme rozhodně nechtěli, ty by asi dlouho nevydrželi 😁
Takový by se mi líbil jako je ten Vas 😊😊 nemá to ty veliké kola které se mi nelíbí a je vážně nádherný 😊😊

terezka0603
autor
3. dub 2018

@martinka1996 od ABC designu mela sestra druhy kočárek a také byla spokojena ale ty bydlí ve městě tak to měli lehké, ty to moc netěšili 😁 ale podivam se určitě 😊😊

smudlinka24
3. dub 2018

Baby design mam, jsem s nim mega spokojena, ALE ve meste, zadna divocina. Na polnacky bych si stopro vzala jiny, lip odpruzeny a vetsi kola.

martinka1996
3. dub 2018

@terezka0603 no my bydlíme v kopci taky na vesnici a když tu byla pritelova sestra která ten kočárek má tak jsme s nim jezdili a úplně super, projel úplně vše, kola se daji zaeretovat, a vyjel jak do kopce, tak na polnacce po bahně, takže za nás super a koupili jsme ho taky 🙂

g_m
3. dub 2018

Mám Junamu Impulse Colours a dává i makadam 😀 Máme gelové kolečka a nedám celkově na kočárek dopustit. Projeli jsme krásně sněhem i blátem a kočárku nic není...

kacasa
3. dub 2018

Patron

terezka0603
autor
3. dub 2018

@martinka1996 tak to se kouknu 🙂
Právě segra ho mela ale bydlí ve městě tak mi říkala ze neví jak by obstál na vesnici 🙂
Jinak s nim byla taky maximálně spokojena 🙂

michalelka
3. dub 2018

@terezka0603 bydlíme na vesnici a na doporučení jsem koupila ABC design Viper 4 2018.. a snad bude vyhovovat 🙂

terezka0603
autor
3. dub 2018

@michalelka a kdy mate termín? 🙂
Ze by jste dala vědět az ozkousite 😊

michalelka
3. dub 2018

@terezka0603 za 17 dní 🙈😂😅 Stačí se připomenout a ráda se podělím o dojmy.

zmrzlinka
3. dub 2018

Bebetto Fabio

terezka0603
autor
3. dub 2018

@michalelka tak to přejí aby vše dopadlo v pořádku 😊
Dobře, určitě se ozvu 😊

michalelka
3. dub 2018

@terezka0603 díky, budu čekat na zprávu 🙂

kamino
3. dub 2018

Měla jsem http://www.kocarkykarlov.cz/rs/kocarky/kombinov... do terénu super, kola velká..

letadylkokane
3. dub 2018

@terezka0603 mame Jane Crosswalk a jsem s nim hodne spokojena. Projeli jsme s nim uplne vsechno, vcetne rozoraneho a zmokleho pole do kopce 🙂

katz12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz