Jaký koupit golfáč?

lenafr
8. kvě 2017

Ahojte,chtěla bych si koupit golfáč, který by byl rychle skladný,lehký a menších rozměrů,idealní do města,ale příležitostně i do přírody😊 Prosím o nějaké tipy!Děkuji

brokovich
8. kvě 2017

Valco snap 4. 6,2 kila, hodis si ho pres rameno a pohoda. 😉 dela se i s nafukovacimi koly.

dzejn002
8. kvě 2017

Určitě Maclaren Techno XT!! 🙂 Je odpružený, polohovatelný do úplného lehu a složit jde jednou rukou. ;)

eliskaxox
8. kvě 2017

Pozor Valco s nafukovackama už bude mít tak 8 a víc kg. Já mám Baby jogger City Lite. Fakt super prostorný zároveň krásně skladny a to během dvou vteřin. Po roce ježdění nevyblednul a zvládá i cesty parky nebo trávou. Navíc je fakt pěkný 🙂 jo a váha 7kg

brokovich
8. kvě 2017

A idealne si kocar vyzkouset. My byli rozhodnuty pro jinej, ale byla kratka zadova operka, tak nakone to valco. 😕 je fakt, ze nekdo zase u valca kope do brzdy.

bangi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
izz76
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bangi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenafr
autor
9. kvě 2017

My máme právě baby joggra city elite a jsme hodně spokojení.Tak mrknu v obchode na ten city lite...

lenafr
autor
9. kvě 2017

Ještě jsem včera narazila na netu na joie literax,vypada dobře.Má někdo zkušenosti?

jahodnice
9. kvě 2017

Ja mam baby jogger city mini3 a jsem spokojena, ale na leto zustane z babci, chci taky poridit lite, zkousela jsem v obchode a je dokonaly. Navic v cene je plastenka, tacek pro dite i pro rodice