Jaký krém proti stárnutí pleti je dobrý?

aurecon
24. lis 2009

Dostala jsem nějaké peníze k Vánocům a chci si pořídit nějaký kvalitní krém na pleť. Jenže vůbec netuším, který je dobrý. Teď krémy skoro nepoužívám, jen pokud někam jdu, tak se namažu.

Má pleť je aknózní a po ránu se mi čelo strašně moc leskne mastnotou - vlastně i trochu nos a brada. Ale líce mám naopak suché nebo normální.

Můžete tady psát své tipy na krém, který by mi vyhovoval. Ještě připíšu, že po krému z Avonu jsem se osypala, tak ty mi nedoporučujte. Nejlépe bych byla, kdyby byl krém účinný proti rychlému stárnutí pleti.

dida_tn
24. lis 2009

ahoj, mne vyhovuje vichy oligo 25 (pre normálnu pleť), občas striedam s myokine (proti prvým vráskam) 😉

beruska2x
24. lis 2009

byt tebou tak jdu bud do dobre lekarny nebo drogerie - parfumerie, tam ti primo plet prohlednou a poradi, jinak me vyhovuje obyc Aquila 😅 😉

zuzka11
24. lis 2009

Ja doporucuju LOccitane, je mytus, ze mastna plet se musi jen odmastit, ne, potrebuje i hydratovat....ted jsem opravdu nadsena z ryzove rady od teto firmy, mrkni na loccitane.cz.....a uvidis......S Vichy mam naopak spatnou zkusenost, ale samozrejme asi ucinkuje jak na koho.....a ze ja jich uz bohuzel vyzkousela dost......

aurecon
autor
24. lis 2009

zuzka: A jak pak mám řešit to, že to čelo mám strašně mastné a zbytek kromě nosu a brady zase suché? Kouknu se na ten odkaz.

kristi
24. lis 2009

urcite z lekarny, La roche posay nebo i ten Vichy maji na pr. plet

zuzka11
24. lis 2009

Aurecon - to by bylo uplne pro tebe....krasne hydratuje kde ma a nechava na pleti takovy matny film, ze se neleskne......vis co, zkus jit do jejich prodejny, daji ti dva vzorky kremu a uvidis.......ja proste vichy nedoporucuju, je to podle me rekl.trik, ale jestli s eholkam osvedcil......kazdopadne nez zainvestujes, jsi klidne i do vichy a vem si vzorky.....a uvidis sama, ktery ti bude vyhovovat......

aurecon
autor
24. lis 2009

zuzka: Dívala jsem se na jejich stránky a oni mají pouze dva až tři krémy? Stojí kolem tisícovky. Dívala jsem se dobře? Který přesně používáš ty?

zuzka11
24. lis 2009

Neeee, tenhle stal asi 430Kc, je k nemu i plet.voda a myci gel......jmenuje se to tusim ryzovy fluid...zkusim ti sem hodit link, vydrz 😉

aponchie
24. lis 2009

clinique

zuzka11
24. lis 2009

Apon - od clinique mi vyhovovala plet.voda, ale krem ne 😝 A zase radim - vzorek a pak se uvidi, nez investovat zbytecne.......

sonoio
24. lis 2009

ahoj,ja som tiez mala uz vicero kremov od Vichy,mne vobec nevyhovuju,su take "tazke"..jedine,co mi od vichy vyhovuje je korektor,kryci mejkap dermablend..ten zakryje uuuplne vsetko.ja mam strasne citlivu plet,zmiesany typ,ale zalezi aj od roc.obdobia,niekedy ju mam suchsiu,niekedy uplne mastnu,nachylnu na vyrazky a pod., a doteraz z uuuplne kadejakych znaciek mi najviac vyhovuje Eucerin,je veeelmi jemnucky,bez parfemu,cize sa nemusis bat ziadnej reakcie,atd,je to hypoalerg.kozmetika,a ak mas citlivu plet,nachylu,a hladas nieco jemnucke,odporucam ti eucerin.mne od tejto znacky vyhovuje i opalov.krem,jedine s nim sa na slnku nevyhodim,alebo to zvladnem bez alergie,tiez mydla,atd,atd.skus v lekarni vzorku,ak maju.ja som v zahranici,kupujem si ju tu,stoji okolo 17 -20 eu. 😎

aponchie
24. lis 2009

jeden vzorek bohuzel nestaci na dusledne otestovani.bohuzel to je ten risk

lancome bioderma dior este lauder atdatd prvni je treba si nechat odborne urcit jakou mam plet a ne samodomo a pak hledat krem ne podle rad ,ale dle snasenlivosti na sobe.. 😎

soanpe
24. lis 2009

no na MK ti nikdo neporadí, protože na každého působí kosmetika jinak
u já vichy nepovažuji za kvalitní kosmetiku
mám za sebou několik školení kosm.firem a vybrat dobrý krém je fakt věda. v tvém případě bych šla do ucelené řady např. clinique -původně kosmetika používaná v medicíně(má čistící řadu a péči dělenou do 3-4skupin dle typu) mastná plet se musí vyčistit, odstranit odumřelé bunky (ne mechanicky), stáhnout pory a HYDRATOVAT , po té nanést kvalitní krém s UV filtrem atd 😉
čím víc odmaštuješ,tim víc se plet mastí

je to na dlouhé debaty v ip jsem k dispozici 😉

skuli
25. lis 2009

Vyzkoušej vzorky.V lékárnách i drogeriích mívají vzorky drahých krémů

aponchie
26. lis 2009

Clinique ma nejakej multifunkcni krem na plet vylozene mastnou abych nemusela pouzivat dva kremy tak jeden a po naneseni uplne nadherne jemnounka plet ..dostala jsem vzorek do kelimku mi odebrala a teda jsem rozhodnuta nabrat si hodne veci od Clinique ,ale rozhodne ne za ceny v nasich drogerkach,ale na ebay na netu z USA tak cela rada 3step stoji 60dolaru u nas kdyz je akce2000tisice 😝

maminamamamama
13. říj 2014

Mám velmi dobrou zkušenost s kosmetikou Fytofontana, především s řadou Stem Cells, velmi mi vyhovuje produkt Stem Cells Collagen, který parádně vyplňuje hlubší mimické vrásky, zevnitř prostřednictvím přirozených procesů. Navíc stačí malinko, emulze tak vydrží poměrně dlouho. Doporučuji!

eicul82
13. říj 2014

Má někdo zkušenosti s ATOK kosmetikou?