Jaký make-up by byl nejlepší pro normální pleť?

lyndina
10. únor 2013

maminky, slečny, dámy...jaké máte zkušenosti s makeupem ? 😀 já používala občas jen tónovací krémy tak makeupům nerozumím, poraďte prosím jaký by byl nejlepší pro normální pleť. Znám hodně slečen, co nosí make-up, ale vypadají jako kdyby měli na sobě jakoby "průhledný závoj" a to se mi nelíbí 😖

nikolet_89
10. únor 2013

@lyndina ahoj ja osobne pouzivam od maybelline alebo Rimel 🙂 a pouzivam tekuty puder

petrapavlikova
10. únor 2013

ahoj ,já mám nejraději bb cream od garnier, je fakt skvělej. Krásně rozzáří pleť a není viditelný 🙂 .

freyjanr
10. únor 2013

ja milujem make up znacky pupa,ale neda sa kupit vsade,ja si ho kupujem v piestanoch

freyjanr
10. únor 2013

inak BB cream od garnier je tiez velmi dobry ale da sa pouzivat len ked je plet bezchybna lebo mam pocit ze vobec nekryje

danka2105
10. únor 2013

@lyndina Ja používam tiež make up od Pupy, je podla typu pleti, a je vynikajuci. A to som uz prestriedala dost znaciek. Ked si ho nanesies, nevyzeras ako keby si mala na sebe masku, budes vyzerat prirodzene.

vavrenka
10. únor 2013

@danka2105
@freyjanr
a ktory konkretne od pupa mate?

freyjanr
10. únor 2013

@vavrenka ja mam fondotina ultra levigante,uz niekolko rokov pouzivam len tento jeden

dana3262
10. únor 2013

@lyndina ja používám uz asi 15let make up giordani gold anti aging od oriflame. Je skvelej a navic mi dělá dobře na pleť. Doporučila jsem ho dvěma kamaradkam (na zš a střední škole) co měly hrozný akné a do ted ho pouzivaji. Akné se jim tenkrát výrazně zlepšilo.

danka2105
10. únor 2013

@vavrenka Ja mam Fondotinta Antitraccia Ultra Comfort.

viera27
11. únor 2013

make-up nepouzivam, nerobil mi dobre na plet. A to som skusala Chanel, Vichy, Dior, cize kvalitou to nebude. POuzivam BB kremy, ale "prave" korejske. Maju kryciu schopnost ako make-up, navyse su vyzivujuce a na pleti neviditelne. Uplna bomba. Ak by si chcel niekto pozriet http://cosmetic-love.com/makeup/face-makeup/bb-...
Postovne z KOrei zadarmo 😀

lyndina
autor
11. únor 2013

tak sem si nakonec po dlouhém vybírání koupila make up od Astor skin match a je vážně famozní 🙂 pleť po něm vypadá jako broskev či dětská prdelka 😀 😀 žádné vady, naprostá spokojenost

smetttanov
25. říj 2016

Hlavni je vybrat dobry, co vypada prirozene i na dennim svetle, tohle clovek musi umet, me casto i licila kamaradka co me kurz.

julisa88
10. lis 2016
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

Presne jak rikas, kdyz ma clovek normalni plet je snadne se nejako nalicit 🙂 co ale kdyz ma nekdo akne, je tezke ho nalicit tak aby vypadat dobre a ne plnej pudru, to by se clovek mohl naucit v nejakem kurzu.