Jaký mixér na příkrmy mám koupit?

syrael
18. lis 2007

Mate nekdo tip na sikovnou masinku, ktera mixuje a je mala a prirucni a nenarocna a zkratka sikovna? Diky za tipy

matlahon
18. lis 2007

Ahoj já jsem si kvuli tomu koupila Braun ponorný mixer s příslušenstvím.... stálo to kolem 2,5 tis, ale jsem nadmíííííííííííííru spokojená. http://www.elektromedia.cz/mixery-braun-mr-6550...

viona
19. lis 2007

Právě řešim to samé,chci mixér od Ježíška 😀 a nevim jaký,nechci tyčovej,ale chtěla bych ten s tou nádobou,abych tam to jídlo jen vhodila,zavřela,umixovala a hotovo,ale někde jsem slyšela,že se to v tý nádobce tak dobře nerozemele a zůstávají tam kousky,tak nevim,holky,poraďte,jaký máte doma a jak vám vyhovujou 😉

kristi
19. lis 2007

ja mam Etu, dostala jsem ji darem...obyc. asi za 1000 a v poho. Kdybych si vybirala, tak ten Braun,co ma matlahon je super

tiki
19. lis 2007

Já mám Moulinex, jsem spokojená, ale kdybych si ho měla kupovat sama (tohle je svatební dar), tak asi dám přednost něčemu skladnějšímu a hlavně bych uvažovala o skleněném.

johanda
19. lis 2007

My máme Braun, ale na příkrmy jsem ho nepoužila ani jednou. Jednodušší na ty miniporcičky mi připadá pasírovač. Pasírovala jsem i maliny, v mixéru by tam zůstaly ty pecičky. Taky to mytí je jednodušší.

perada
19. lis 2007

koupila jsem ti taky tenhle Braun co má matlahon a spokojenost! Chtěla jsem ho i na běžné užívání + později na příkrmy 😎

zonja
19. lis 2007

tyčovej mixérek bohatě stačí

brnda
19. lis 2007

ahoj ja mam taky tyčový mixer clatronic a jsem spokojena

ivetalopourova
19. lis 2007

Ja mam tycovej Braun a nikdy to nerozmixuji na pyre, vzdycky tam zustanou nejake kousky a mala to pak plive a pak odmìta jist. Mate nekdo mixer, aby to bylo bez tech kousicku?

eho
20. lis 2007

Matlahon, moc ráda slyším, že jsi s tímhle mixérem spokojená, dostanu ho k vánocům 🙂. Braun totiž dělá asi 10 druhů mixérů, tak ráda slyším že jsme vybrali dobře 🙂

niega
15. pro 2007

Ahoj maminky, oživuji tuto diskusi. Brzo nám bude 6 měsíců 🙂 . Vzhledem k tomu, že mixér ani nic podobnýho zatím nevlastním, chci se zeptat, co vlastně máte doma za typ mixéru, co všechno tento typ umí (tj. využití nejen pro miminko), jestli tento typ mixéru nezanechává v mimipokrmu cucky (třeba jak píše ivetalopourova), popřípadě jak to vaše miminka snášejí. Odkazy vítám 😵 . Díky předem!

natalien
15. pro 2007

Ahojky, tak my dostali tento, je fakt bezva, rozdrtí a rozmixuje všechno, od mrkve až po syrové maso, jen jediná nevýhoda je, že od mrkve chytil oranžový nádech, a nemůžu se toho zbavit. Poradíte někdo nějaký fígl? Jiank jsem s ním 100% spokojená🙂

http://www.az-elektro.cz/mixery/philips-cucina-...

lendy1
15. pro 2007

natalien, tak tento mixér už máme nějakou dobu a teď ho budeme měnit za již výše zmiňovaný Braun, jelikož tento nám moc nevyhovuje co se týká multifunkčnosti a hlavně to ostří už není ostré a tím pádem to mixování a drcení už není takové dokonalé jako zpočátku, ale to asi bude za chvíli i u Brauna 😒

niega
16. pro 2007

Aha, takže to vypadá, že tyčák je pro mimistravu (tím myslím miniporce a každodenní používání) asi ta nejlepší volba. A jaký využití má pro celou rodinu? Příklad: milujeme bramboráky, ale nebaví nás strouhání brambor; nebo mám ráda bramborovou kaši, ale odmítám ji bez mixéru dělat, páč mi chutná jedině krááásně našlehaná; nebo se chystám mimču dělat mlíčný koktejly, až bude větší atd. Použiju to i na takové věci??? Díky předem!

lendy1
16. pro 2007

niegra, tak mi děláme hlavně ty mléčné kokteily 😀 -fakt jsou krásně našlehané a hned hotové, pak hodně mixujem a sekáme no a až bude ten Braun, tak je tam i metlička, takže využijeme určitě i na brkaši, s tyčovým mixérem jsem tedy brkaši nezkoušela, s metličkou mi to příjde rychlejší. Ale třeba to hodně používám na krémové polévky, že to můžu rozmixovat přímo a ne někam přelívat a tak...

niega
16. pro 2007

Lendy, díky za odpověď. Tos mě potěšila! Manža už surfuje po netu a hledá, kde koupit toho tyčovýho Brauna s nerez nožkou nejlevněji 😉 .

aponchie
16. pro 2007

mame klasicky braun tycovy s nejakou vysokou nadobou a nizkou a sekacek a metlicka ci co ale pouzivame jen a jen tycovy ! 😀 rozmixuje vsecko vykon super stal cca1700kc

m.c.
16. pro 2007

No my jsme si se ségrou koupily tenhle přístroj: http://www.bambimarket.cz/babymoov-ohrivaci-pri...
Je speciálně pro příkrmy, zatím ho používá ségra (má 10ti měsíční holku), a až bude mít naše malá půl roku tak ho dá nám 😉. Je to úplně super věc, dá se v tom vařit v páře, vůbec se to nemusí hlídat. Je teda dražší, ale nám se to vyplatí, máme další 2 sestry, takže u nás se neztratí 😀 😀 . Pokud chcete něco speciálně na příkrmy, tah ho vřele doporučuju, dá se potom určitě dobře prodat dál.

jitka83
17. pro 2007

Ahoj, já sem si na příkrmy koupila ponorný mixer a je to super. Na holku sem ho neměla a chybělo to. 😅

syrael
autor
18. pro 2007

m.c. to asi budes prvni a jedina na konikovi, ktera tuhle masinku ma...Taky jsem ji nasla na netu a dokonce jsem zadavala tema v sekci vareni, jestli s tim nema nekdo zkusenosti - a nic...Manza tvrdi, ze je to desne jednorazova vec a jinak nevyuzitelna...Asi budu potrebovat nakej ubijejici argument pro - neme bys nejakej? moc dik

tlapicka
18. pro 2007

my mame braun multimix a je to super komplexni pomocnik vzdy po ruce. umi vsecko, je silny, spolehlivy a skladny. naprosto nahradi mega roboty.

m.c.
19. pro 2007

syrael, jak jsem psala, zatím ho používá ségra. Ptala jsem se jí co na něho říká a tady je odpověď: "Jídlo se v něm uvaří samo, nemusím nic hlídat, za tu dobu 14dní, co jsem ho neměla jsem spálila 2 hrnce, protože pořád musím odbíhat k dítěti. Vařením v páře se uchovají vitamíny, barva, chuť i konzistence jídla. Je to přístroj pro vaření a mixování v jednom, všechno je rychlé a samo. Nádobí se jenom opláchne vodou, nemusí se nic drhnout."

terra
16. led 2008

ahoj mamči...prosím o radu 😉
Koupila jsem si na mixování stravy Braun 6550 FP M Vital - teda super mašinka,ale.....
Je tam pulzní spínač,který Vám krátkodobě po stisknutí mixuje na nejvyšší otáčky a pak běžný spínač zapnuto/vypnuto.
Chtěla jsem se zeptat,kdo tyto brauny má - musíte spínač zapnuto/vypnuto stále držet,nebo Vám jde normálně zamáčknout a už jej držet při mixování nemusíte.
Nevím,zdá se mi to na hlavu postavené,držet spouštěcí čudlík a druhou rukou ládovat zeleninu do misky.....poraďte prosím - nevím zda je to teda OK nebo jde o závadu. děkuji 😉

karotky
16. led 2008

Já mám klasikou Etu Promise.Akorát to má nevýhodu v tom,že ten mixovací nástavec se nesmí ponořovat do vody(to já nevěděla,tak mi vnitřek vyreznul a musela jsem koupit nový 😅 )a meje se jen pod tekoucí vodou.Jinak u toho využuji všechny nástavce.
http://www.bilezbozi.cz/mixery/eta-promise-2046-0

bambulka36
17. led 2008

Ahoj, já mám tyčák Philips HR 1364 a jsem s ním moc spokojená, kousky tam sice občas zůstanou, ale ty pak propasíruju přes silonový cedník a je to v pohodě.
natalien - oranžový nádech od mrkve se mi podařil odstranit jedině tak, že jsem nástavec dala do myčky nádobí, jinak mi to ani po drhnutí všelijakými prostředky pustit nechtělo, ale ten Philips má všechny díly vhodné do myčky, nevím, jak je to s tím tvým přístrojem

niega
18. led 2008

Terra: Jo, mám taky tohoto Brauna, čudlík se musí držet pořád. Jinak jsem z něho nadšená (a mimísek taky).

terra
18. led 2008

Niego díky za vysvětlení - mě to teda poněkud překvapilo,že ten čudlajz musím držet,jinak to nefachá 😀
Ale mašinka to je super to se musí nechat 😉

janulka21
1. dub 2010

Ahoj, můžete mi, prosím poradit jaký ponorný/tyčový mixér koupit? Tohle už jsou starší příspěvky a mixéry už mají nové.
Je hodně důležité vybrat plastovou nebo nerezovou nohu? Díky za rady 🙂

rimmel
1. dub 2010

baby akurat citam v inom prispevku ze pouzivanim elekt.mixerov sa nicia ziviny a vitaminy v jedle, koli tomu ze sa to tak rychlo pomixuje ci co ...

maly_prcek
1. dub 2010

Mám Philips (tyčák + šlehač + tu sekací/mixovací nádobu) a spokojenost... 😉