Jaký originální dáreček dát k narození miminka?

zlatka
7. črc 2010

Zdravím, chci se zeptat, jaké jste dostali od příbuzných, kamarádů, známých originální dárečky k narození miminka. Mám kolem sebe hodně těhulek, nápady už ale došly, tak třebas mě některá z vás inspiruje.díky moc.

johnatanka
7. črc 2010

Tak manža dostal od kolegů z práce nočník a v něm marcipánové hovínko 😉 , nočník jsem uvítala, ten jsme v první výbavičce fakt nepořizovali, jinak já dost často kupuji fotoalba nebo fotorámečky (svatby a narození miminek 😉 )

kristi
7. črc 2010

my jsme nasim nej kamaradum koupili Croozera- vozik za kolo

smudlinka10
7. črc 2010

já koupila švagrové plenkový dort, tři patra a vlezla jsem se do tisícovky... jsou v něm plenky a nějaké drobnosti... je to praktické a každému se líbil

mmmk
7. črc 2010

Ja dostala od moji nejoblibenejsi tety takovy ten privesek na "sbiraci" naramek - takovy cifernicek z bileho zlata s casem narozeni naseho prcka a zezadu je napsano jmeno a datum narozeni. Nechala to delat na zakazku ve zlatnictvi. Od manzela z prace jsme dostali poukaz do mistniho obriho obchodu s detskyma vecma. Jinak hodne dostal maly drevenych hracek, kostek nebo i rucne vyrabenych veci (oblecky, hracky).

fender
7. črc 2010

Malej toho dostal spoustu, z mého hlediska byl nejpraktičtější plenkový dort 😎 no a pak se hodily peníze (sice to není originální, ale rozhodně se šiknou), koupili jsme za ně malému Beco.

mado1
8. črc 2010

Já si pro malou přála soupravu na výrobu odlitku. Stála asi 700 Kč, zatím máme nožičku a ještě schovaný materiál na ručičku. K tomu byl rámeček a zlatá barva. Návštěvy jsou z odlitku unešené. 🙂

jaru30
8. črc 2010

my taky kupovali plenkový dort 🙂

stylly
10. črc 2010

Origoš?TO nevím ale mě se zdál super kupon na uplatnění v hračkářství za 1000,.- 😉