Jaký pleťový krém pro první (mimické) vrásky?

prde_lina
10. led 2011

Je mi 25 let a začínají se mi tvořit první vrásky, zejména v okolí úst a očí.. Ne velké, ale zkrátka ta pleť už není co bývala.. Doporučíte nějaký krém, který je dobrý, ale zároveň za rozumnou cenu (tak do 200 kč)? Všude píšou buď jen hydratační nebo na vrásky, ale ty už zřejmě jsou pro zralou pleť.. Potřebuji něco mezi 🙂

ria80
10. led 2011

Vichy Myokine,ale ten je dražší,asi kolem 500kč.Nevím přesně.

prde_lina
autor
10. led 2011

Tak na internetu jsem ho našla přes 600 kč.. No ten mi doma neprojde.. 😖

prde_lina
autor
10. led 2011

Spíš jsem myslela něco levnějšího jako loreal, nivea, garnier.. Jenže nevím, jaká řada je pro tento věk.. Kdyby to tak měli věkově označený 😀

ria80
10. led 2011

Myslím,že mají to označený.Taky už asi něco pořídím.Vichy bych chtěla,ale to taky až časem.budu hledat něco s kys.hyalurovou.

prde_lina
autor
11. led 2011

Já právě koukala a nemají.. Takže nevím, zase abych nekoupila nějaký, který je už pro zralejší pleť a jen tím něco zkazím 😒 Ta kyselina hyalurová je vhodná už pro ty první, tedy pro tuto věkovou skupinu?

arturka
11. led 2011

@prde_lina Ahoj, já momentálně používám od Garnier Essentials Anti-wrinkle cream, denní i noční, je to proti vráskám a zároveň zpevňující... stojí okolo 150 Kč, takže to není tak drahý, je to takový žlutý flakon.... Já osobně používám i normální hydratační krém, protože mám suchou pleť a střídám to podle potřeby 😉

prde_lina
autor
11. led 2011

Díky, asi ho zkusím.. 🙂 Garnier jsem kdysi používala, tenkrát řadu essential (myslím) a byla jsem spokojená

ankabatalova
1. bře 2011

@prde_lina 🙂 ja som zo slovenska a poradím na mail batalovanuskin@gmail.com