Jaký prací prášek používáte? Co Lovela a Batole?

eliotka
20. srp 2008

Ahoj holčiny,

s jakým práškem pro mimi máte dobrou zkušenost? Já byla rozhodnuta pro lovelu, ale prý moc dobře nevypere a někdy se na bílém prádle dělají žluté mapy. Také nevím, kde lovelu sehnat, Kde jste ji kupovali?
A co prášek batole? Máte zkušenost?

Děkuji

micanek
20. srp 2008

eliotka: Lovelu prodávají normálně v drogerii. , Ale pokakaný mi třeba vůbec nevyprala. Všechno peru v Persilu SENSITIVE a je to vyprané a malímu to nevadí.

prada
20. srp 2008

Ahojky! Já jsem prala v tekuté Lovele (půl roku, od té doby používám normální tekutý prášek ve kterém peu nám-Ariel) a vždy mi vyprala všechno a dobře.
Jinak já ji vždy sehnala v DM drogerii a v Hypernově, ale určitě by měla být v každé drogerii.

ryangi
20. srp 2008

Ahojky, já používám Batole a jsem celkem spokojená Lovelu jsem ještě nezkusila tak nemůžu porovnat, jsem zvědavá co napíšou ostatní 😉

kristi
20. srp 2008

sla bych do Persilu, opravdu ta Lovela moc nevypere

eliotka
autor
20. srp 2008

Já právě slyšela, že lovela moc nevypere, ale ten gel je lepší, než prášek, že vypere, nebo je to stejné?

prada
20. srp 2008

Tak to já si na Lovelu nemůžu stěžovat, nikdy mi nezůstal na oblečení jediný flíček. ani po mrkvi když už jsme začli přikrmovat.

eliotka
autor
20. srp 2008

prosím tě, prado, a ty máš toto: http://www.drogerie-matous.cz/p2642-lovela-color/ ?
Nebo je ještě nějaká jiná tekutá?

eliotka
autor
20. srp 2008

Ještě jsem našla lovela balzám: http://www.drogerie-matous.cz/p2643-lovela-balsam/ ????

prada
20. srp 2008
eliotka
autor
20. srp 2008

Díky, prado 🙂 A asi je tedy lepší, než sypací prášek, ne? Na ten jsme právě četla, že moc nevypere...

ssaara
20. srp 2008

Já používám Batole,krásně miminkovsky voní 😀

prada
20. srp 2008

Sypaný prášek jsem neměla,tak nevím.

elitera
20. srp 2008

No a nebo velejemně prát ve slizu 🙂

atreides
20. srp 2008

ze začátku jsem měla Lovelu, ale nebylo to ončo, tak peru v Persilu Sensitiv a super, malá taky v poho 😉

eps
20. srp 2008

Měla jsem Lovelu prášek, no, nešpinavé miminkovské ano (hadrové plíny jsme měla jen na ublinkávání), ale jak jsem začala s příkrmama, tak to nevyperu ani omylem. Ani při použití nějakých sprejů na fleky před praním... 😒 Teď mám Ariel

eliotka
autor
20. srp 2008

prado, a vypere ten gel i barevné prádlo?

prada
20. srp 2008

Eliotka, nám to vypralo i barevné prádlo, ale vypadá to že jsem asi jediná spokojená s Lovelou. Tak raději zkus něco jiného, ať pak nejsi na mě naštvaná. Tekutý Ariel byl taky fajn.

frog
20. srp 2008

Mě taky Lovela nic nevyprala,samé fleky,navíc jsem jí mkusela vyměnit,páč jsme byly samej pupínek.teďka mám Persil sensitiv,prádlo je čisté a voňavé.Na kuži zatím změna nic moc,ale vyčkám..

eliotka
autor
21. srp 2008

prado, neboj, naštvaná na tebe nebudu. 🙂 😉 Nejsi jediná, kamarádka je s ní taky moc spokojená, ale musí to být fakt ta tekutá.
Ty nové věci vyparu v Lovele a pak se uvidí, až se mimi narodí. Zpočátku stejně fleky nebudou, leda tak od mlíčka. Kdyby to nesedělo, koupím něco jiného, třeba ten Persil, spíš mi šlo o to, co použít teď na nové věci. Díky, prado 🙂

hlavinka
21. srp 2008

Holky, ona mozna lovela neni spatna, ale zalezi taky na tvrdosti vody. V minulem byte ani ariel nevypral poradne a tady v novem vypere uplne vsechno. Takze zkuste sodu nebo nejaky jiny zmekcovadlo, treba to zabere 😉

eliotka
autor
21. srp 2008

hlavinko, a tu sodu mám přidat normálně k tomu prášku, teda gelu? To se jmenuje soda na praní? 😕

kacka.va
21. srp 2008

my máme lovelu a v pohodě.

lenkazdenek
21. srp 2008

my používáme lovelu a skvrny opravdu nevypere 😒 teď mám koupené batole,tak uvidíme

lada82
21. srp 2008

ja pouzivala Lovelu dlouho... a mam vsechno obleceni znicene - skvrny uz naveky 😉
ted asi mesic uz pereme v normalnim prasku, Persil Gold, a to je jak pohadka...
ale je pravda, ze tady je extremna tvrda voda

boglarca
21. srp 2008

Ahojky, tak mi v Lovele vyprali akorát výbavičku, tzn. úplně nové věci a pak jsem hned začala v Persilu Gold a jak píše Lada82, super, na mimču to nezanechalo nic a na prádle taky ne, doporučuji 😉

vojtisek2007
21. srp 2008

ahojky - já mám problémy s kůží (atop.exem), tak mi hned mudr. řekla, ať na miminkovský věci rozhodně nepoužívám dětské prášky na praní - jakékoliv - neřekla přímo značky - že nejsou vůbec pro takovou kůži stavěný - co kdyby mimi bylo po mě a taky mělo problémy - takže my pořád pereme buď v Lanze nebo Persilu - ale musím 2x máchat - a žádnou aviváž. Jen mě zarazilo, že řekla, že tyhle speciální dětský prášky jsou "sajrajt". Tak nevím, ale je fakt, že malej má takovou vysušenější pokožku a když mu vyprala babí a pak to nosil, tak byl hned opupínkovanej a loupal se....Tak nevím... 😲

novako
21. srp 2008

Lovela je úplně na houby. Nic nevypere, veškeré skvrny musím nejprve vyprat ve žlučovém mýdle. Mám gel a už se těším, až ji vyplácám a zkusím Persil sensitive.

Vojtisku: To je hodně zajímavé. Já má citlivou kůži, ale od té doby, co peru výhradně v gelech (prášky zůstávají ve vláknech a mohou dráždit pokožku) a nepoužívám aviváž, je to OK.

hlavinka
21. srp 2008

Eliotka: jmenuje se to soda na prani, obyc pytlik stal asi 30 kc v dreogerii, nekdo kupuje calgonit, ale ucinek je uplne stejnej. Pridava se to do nalevky na prasek, ale asi se to muze dat i do te nadobky k gelu....

eliotka
autor
21. srp 2008

hlavinka, aha, tak calgonit znám, a občas dávám. A mám doma, tak dám ten. Díky 🙂

kacka.va
22. srp 2008

eliotka, hlavinka: no já mám teda na změkčovač vody jinou přihrádku a přímo k prášku to nedávám, protože se to uvolňuje do vody jindy než prášek.