Jaký prací prášek používáte? Co Lovela a Batole?

eliotka
20. srp 2008

Ahoj holčiny,

s jakým práškem pro mimi máte dobrou zkušenost? Já byla rozhodnuta pro lovelu, ale prý moc dobře nevypere a někdy se na bílém prádle dělají žluté mapy. Také nevím, kde lovelu sehnat, Kde jste ji kupovali?
A co prášek batole? Máte zkušenost?

Děkuji

rybkajiri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenulezov
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
silvapokorna
10. črc 2015
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Kupovala jsem Lovelu a místo aviváže používala ocet. Byla to pro miminko nejlepší kombinace. A kupovala jsem v Albertu. Teď ji navíc zlevnili. Používám ji pořád na spodní prádlo, prostěradla, povlečení a deky.

rebelka69
25. led 2016

Holky muzete mi poradit? Vsichni chvali praci prasek batole, ze krasne voni jako miminko. Ale ja mam asi nejake spatne cichove bunky, vyprala jssm v tom pradlo a to pradlo nevoni vubec! Tak to nechapu..nebo mam zkusit koupit jeste tu avivaz batole?

majkoz
25. led 2016

@rebelka69 prádlo pro mimí má vonět čistotou a ne aviváží;)To už bych si spíš do skříně k oblečkům dala třeba levandulový polštářek nebo kápla olejíček do octa místo aviváže...

rebelka69
25. led 2016

Jenze z toho pradla nevoni ani cistota...proste jako bych to jen namocila do vody....a miminko ma vonet miminkovsky 🙂

majkoz
25. led 2016

@rebelka69 já vždycky prala v Lovele,ta tekutá mi přišla voňavější a typicky miminkovská;)A i mudra mi řekla,že mám prát v ní...je fakt,že i to Batole jsem vyzkoušela, ale nebyla jsem spokojená... Taky záleží jak sušíš,když v sušičce,tak to prádlo voní víc,než kdy to dlouho schne na šňůře.Ale aviváže bych fakt nedávala... ;)

karel67
24. únor 2016

Máme vyzkoušený Batole prací gel i aviváž. Je za super cenu a pere a voní dobře. Kupujeme na tomhle e-shopu http://www.bohemiadrogerie.cz/catalogsearch/res... levnější jsme zatím nenašli. 🙂 🙂 🙂