Jaký typ dvoulůžka máme koupit? Poraďte

esssi
3. dub 2009

Vymýšlíme, jaký typ dvoulůžka, potřebujem bytelnou širokou postel....

danu
21. led 2010

dadice • Dnes o 14:42
Ahojky, nedávno jsme zakoupila u LB Bohemia dvoulůžko z masivu i s rošty. Za postele jsme dali téměř 20.000,- a nedá se na nich spát. Při převracení, vstávání či jakémkoliv pohnutí vržou, čímž budím naše dvojčátka .Nepomohlo ani podložení další nohou uprostřed, znovusestavení odborníkem a pod. Teď nás čeká třetí reklamace, kdy proběhne výměna roštů, čímž to asi není.Takže jsem se chtěla zeptat, kdo jste kupovali v poslední době postele, se kterými jste opravdu spokojení, jakou firmu a jakou postel, příp. rošty jste zvolili?

domina
21. led 2010

Já kupovala v Kice masivní buk i s roštama a matracema.žádný problém.

dai
21. led 2010

dadice,
ona zase ta suma tomu moze aj zodpovedat, pokial ja viem tak len kvalitne matrace stoja mnohokrat viac ako 20k ☹
my sme mali postel sice celo len z drevotriesky ale zase matrace a rosty velmi kvalitne - na posteli sa super spalo... ale ako som pisala , to drevo bolo lacne ( v tvojom pripade ste asi dost dali len za ten masiv ), zato rosty vysli na nieco cez 10k a matrace na vyse 30k...
my mame teraz polsterovanu postel od rufbetten a je genialna, mozem len odporucat 😉

beruska2x
21. led 2010

dneska jsem byla koupt postel malymu u Gazel nabytek mrkni na net delaji z masivu, fakt krasa a kvalita, ruzne rozmery.... 😉 s ceny moc slusny...

aleachim
21. led 2010

kupovali jsme nedávno postel s nočními stolky cca 20tis. od Jitony, k tomu rošty superflex a matrace cca 20tis Manžel říká, že jsem jak princezna na hrášku, protože se skoro nikde nevyspím a tady spím krásně..

aponchie
21. led 2010

s tim vrzanim to mame i u nas...ale zase jak kdo vazi 😀 jestli parnet je porizek a delate na posteli capiny tak bude vrzat kazda 😀 mozna tak ze zeleza leda u nas mame Ikea postel Hemmes je krasna me se moc libi ale manzelova polovina vrze pri kazdem otoceni .a to proto ,ze na to hepe jak male decko a je tlustej 😝

beruska2x
22. led 2010

no muj manza vazi 106kg pri 194cm a postel nam teda nevrze... vetsinou vrzani zpusobi nespravne udelany rost.. dobra kvalitni postel by vrzat nemela..

dadice
22. led 2010

Beruško, souhlasím s Tebou, že kvalitní postel by vrzat neměla, já vážím přes 60 kg a manža 85 kg. My na to ani nehepem, stačí se pohnout, otočit. Dokonce někdy to slyším, když se na tom otáčí náš 12 kg syn☹ Tak nás čeká výměna roštů, uvidíme. Zatím díky moc holky za názory.

lenkasubrtova
8. led 2015

My jsme si koupili postel z masivu. Nevrže ani se neklíží prostě jako nová. Nemáme zrovna peníze na vyhazování tak jsme vybrali postel ze smrkového dřeva, ani jsme nepotřebovali mořit do jiné barvy. Myslím že tady mají bezva ceny a vyplatí se to.