Jaký vztah máte s tchýní?

nensy
25. dub 2008

ahojky mamči.můj vstah s tchýní je bezva nemůžu si na ni stěžovat.když potřebujem tak se naní pokaždé můžem obrátit.ona je spíš kamarádská.ale jako každá tchýně má i své mouchy ale kdo je nemá.mi teda máme od tchýně první poslední 😀 🙂

aponchie
25. dub 2008

nensy o tchynich uz je v diskuzi rodina 😉

ina.b
25. dub 2008

Naše tchyně (i moje mamka) jsou taky dobré panimámy, myslím. Dá se s nima dobře pokecat, sranda je, obrátit se na ně taky můžeme... Mouchy taky mají, jako každej jinej. Ale fakt si nestěžuju 🙂

kajule
25. dub 2008

Tak ja mela skvelou tchyni, byla pro me neco jako druha mamka. 🙂 Bohuzel uz umrela. ☹

mobina
25. dub 2008

lepší jak s vlastní matkou 🙄

ina.b
25. dub 2008

Moje tchyně bydlí blíž, než mamka, tak se na ní obracim častěji 😉
Kajule, je mi líto... Babiček není nikdy dost, hlavně když vypomůžou.

nensy
autor
25. dub 2008

jo dík krista já si to myslela že už to tady někde bude 😀

kajule
25. dub 2008

Ino,diky,mas uplnou pravdu. Navic kdyz si vzpomenu, jak se na nej tesila, chystala se mu usit kosilky apod. Byla to vazne skvela zenska, ktera pro rodinu delala uplny maximum co mohla az kvuli tomu nekdy nemyslela vubec na sebe. Pata ma ale porad dve babicky akorat jedna je tady a druha v nebicku, ale porad je jeho babicka, ja mu o ni casto vypravim, ukazuju mu fotku, on se usmiva a kolikrat k ty fotce natahuje ruce jako kdyby mi rozumnel. 🙂

ina.b
25. dub 2008

To chápu. Moje babička si strašně přála dočkat se pravnoučat, ale taky se jí to nepodařilo. Pořád mi vyprávěla, že by se chtěla dožít mojeho děťátka a nedožila se ani mé svatby, kterou jsme měli před 2 lety. Docela často na ní myslím 😢 Hlavně na té svatbě...

kajule
25. dub 2008

Jj, ja na ni myslim kazdy den, stalo se to minuly rok v lednu a ja tomu porad tak nejak odmitam uverit. ☹

ina.b
25. dub 2008

Když jdeme kolem babičky baráku, tak se mě občas napadne, že bych jí měla navštívit, dlouho jsme tam nebyli... Prostě v první sekundě taknějak zapomenu na to, že už tam neni.. Je to divnej pocit.

kajule
25. dub 2008

A ja v tom dome, kde ona bydlela dokonce v tom pokoji, kde ne primo umrela, to az v nemocnici, ale kde ji nasli lezet, bezne chodim, je to zvlastni pocit. Nejhorsi pro me je, ze tam je ted zenska, kterou nemuzu uplne vystat a me vadi i to, ze pouziva jeji zehlicku prose vsechno navic se s ni nemuze vubec srovnavat, to je vazne jezibaba. Vzdyt kdyz MM tatka na nasi svatbe brecel prave kvuli mamce, tak ona se urazila, tak mi rekni, co to je za cloveka. 🙄

ina.b
25. dub 2008

Lidi jsou různý... V bytě po babičce teď bydlí pubertální bratranec a dělá si tam pro změnu mejdany...

kajule
25. dub 2008

Jo ale nejhorsi je, ze ona si hraje, kdo vi jakoze nahradni babicku, pritom ji vadi, kdyz drobi piskoty v kuchyni na dlazdicky. 🙄

ina.b
25. dub 2008

To by mi taky asi vadilo. Vždyť je to dítě a nemá ještě rozum 😠 Ignoruj jí, nenech se od ní rozčilovat.

kajule
25. dub 2008

Vsak to taky delam, uz na ni uplne kaslu.

ladek
25. dub 2008

Jak ja Vam zavidim 😨 U nas to bylo take supr 🙂 ale ted..............Kdyz jsem byla tehotna(7mesic)tak memu tatinkovi rekla,kdyz ji zval na svoje kulate narozeniny,ze nikam nepujde 😖 Rekla mu,ze jsem stejne hloupa jako moje mamka a doufa,ze to jeji syn brzo pozna ☹ Co dodat ☹

karot
25. dub 2008

Žádný,.................radši. 😀
Komunikuje s námi jen v případě,když chce vytáhnout z nějakého prů...ru a Ádu si ani nepochová.Argumentuje tím,že ve 48.letech už nemá takové reflexy jako za mlada. 😅

aponchie
25. dub 2008

karot: 😀 😀 😀 😀 reflexy?tak to je dobry 😀 😀 promin ale smeju se..to je kr....ta moje mi rekla ,ze me nesnasi a bude se mi msti pres malou tim,ze ji bude absolutne ignorovat a odmitat pac vi jak na to trpim(deti)takze taky zadny komunikace neprovozujeme 😀

nensy
autor
25. dub 2008

já jí teda fakt nechápu vždyt je to její vnučka dobře pochopím že nemusí tebe ale malou a co na to manža 😠

aponchie
25. dub 2008

manza vzdycky stal pri me 😉

karot
25. dub 2008

Aponchie,...................tak to bude stejný druh jako ta Tvoje s tím rozdílem,že ta moje mi to neřekne do očí. 😀

petule.h
25. dub 2008

já mám štěstí-perfektní, jen nemáme hlídací tchýni, ale to bych jí nevyčítala, někdo takoví není, ale je bezva a dá se s ní o všem kecat a má nás ráda 🙂

nensy
autor
25. dub 2008

tak to je super protože některej chlap je mamánek. 😒

aponchie
25. dub 2008

kdyz uz nic tak tohle rozhodne ne.stoji na me strane 🙂

nensy
autor
25. dub 2008

tak ten můj taky 😀

lenerka
25. dub 2008

já tchýni nemám manželovi oba rodiče umřeli když byl malý klouček ☹
ale někdy by jsme babičku uvítali
aspoň že z mojí strany máme babičku i prababičku
některý tchýně jsou asi postarch co?já to nezažila ani už asi nezažiju

aponchie
25. dub 2008

karot:ta moje mi to pokazde rekla jen mezi 4ma ocima a pred ostatnima hrala chudinku ukrivdenou a jak ji nechci dceru ukazovat 😅

leninn
26. dub 2008

já mám tedy bezvadnou, hlídá kdykoliv potřebuju a moc ráda a Barunka ji má také moc ráda...jsem za to vděčná...

Aponchie: to je teda síla, to Tě lituju, taková ubohost mstít se na vnučce... 😖

aponchie
26. dub 2008

lennin:na druhou stranu jsem rada,pac pokud je tak vypatlana ve sve hlave tak by na malou jen prenasela ty svoje nesmysly 😖 nikdy sem malou nenechala u nich samotnou pac mam desnej strach..tchan byl souzen za pedofilii 😅