Jaký vztah máte s tchýní?

nensy
25. dub 2008

ahojky mamči.můj vstah s tchýní je bezva nemůžu si na ni stěžovat.když potřebujem tak se naní pokaždé můžem obrátit.ona je spíš kamarádská.ale jako každá tchýně má i své mouchy ale kdo je nemá.mi teda máme od tchýně první poslední 😀 🙂

leninn
26. dub 2008

tak to se nedivím.... 😖
Držím pěstí, ať s nimi aspoň v rámci slušnosti vycházíš, ale věřím, že je to těžké...
Hlavně, že manža stojí za Tebou 😉

aponchie
26. dub 2008

lenin nevychazime vubec..nestykame se ona se na nas ani nepodiva 😅 delame ,ze jsme cizi lide..o tchana bych si ani kolo neoprela..s detma to parchant ,ale umi!kdyby nebyl na deti tak by byl skvelej deda..tchyne je svine vycurana co se jen pretvaruje..pac mam svagrovou co ma 1000kilo je skareda a zarliva a zavistiva tak ja se svejma 60ti a neco me nemuzou mit rady ani nahodou 😀 oni se nebavi,ale s nikym tak to moc neresim a mala je nepozna ani na fotce..na narozky driv posilala smsku male nam nikdy a rikala ze prijima pred koncem roku gratulace jak dobre vychovala syna 😀 😀 ja se s nema teda chtela usmirit mockrat ,dolizala sem prosila je omlouvala se pomalu za vsecky,ale ony ani jedna nechteli.. 😀

leninn
26. dub 2008

tak se na ně vys*r 😉

aponchie
26. dub 2008

vsak jo ,ale taky me to trvalo tri roky nez sem se pres to prenesla pac sem hodne trpela kvuli male jestli chapes 😵

leninn
26. dub 2008

chápu...
ale už ses snažila dost...
když nechtějí, tak nechtějí...
třeba se to ještě jednou změní, drž se...
Tak malá bude mít jednu super babičku, Tvoji mamku 😉 🙂

aponchie
26. dub 2008

hehehehe moje mamka?? 😀 mela by se jit lecit je takovej stredovej alkoholik 😀 to je des,ale malou ma moc rada to jo jen nezvlada chlast.......... 😅

leninn
26. dub 2008

aha...no, nemáš to jednoduché...
aspoň si mám čeho vážit...
😲

aponchie
26. dub 2008

no co s tim nadelam..musim to brat jak to je..aspon ,ze je dcera zdrava..relativne..a vic me nezajima..dulezite je zdravi,mit se kde vyspat co jist a ostatni veci uz nejsou podstatne

nensy
autor
26. dub 2008

tak to máš pravdú 🙂

karot
27. dub 2008

Aponchie,......................tak podobnou chorobu mají i moji rodičové. 😅
Když už mají možnost se s malým vidět,tak se neustále ptají,kdy půjde spát(už je mu rok a ptají se na to 5krát denně 😀 )a když přijedou domů,tak ze sebe dělají trágédy typu,že si vnuka neužijou,protože od nich bydlí 120km daleko. 😅
Já už to taky neřeším.Ze začátku mě to dost trápilo,ale teď to pouštím z hlavy.Když jim to tak vyhovuje,je to jejich věc. 😎
Ale já rozhodně budu lepší babička,pokud se dočkám vnoučat. 😵

malok
27. dub 2008

Holky tak já mám bezva tchýni....sice to není extra tchýně na 100 %( taky jako člověk má své chyby), ale do našeho vztahu se nám nemíchá, a myslím, že si rozumíme... Taky mi to chvíli trvalo, než jsem si na ni ,,zvykla". Bydlí totiž s námi....

Vždycky je to o lidech.....S tchánem se třeba nebavíme skoro vůbec a to jsme si vlastně nic ,,neudělali". Jenže já nesouhlasím s tím, co dělá celé naší rodině...

ivulinda
27. dub 2008

Moje tchýně je suprová!mám ji moc ráda a vždy nám pomuže,ale to i moje mamina 🙂 🙂

versk2
Autor odpověď smazal
Zobraz