Jánské Lázně, byl jste někdo?

eliska10
14. lis 2014

Ahoj maminky, nebyl jste ted nekdo v Janskych Laznich? Dcera ma lazne schvalene, tak bych rada vedela, jak to tam probiha.

kopretina3
17. lis 2014

eliska10 - dcera jede do lázní sama, nebo tam jedete spolu? Jede tam s pohybovými nebo respiračními problémy?

alcaalca32
19. led 2016

@eliska10 zdravím.. zítra nesu poukaz do Jánských lázní na pojišťovnu. Jak jste byli spokojení s pobytem a tak vsim okolo? Syn má 2 roky,takze pojedeme spolu. Díky .a.

mischamish
19. led 2016

Byla jsem tam nekdy v 90 letech jako dite 😀 Moc se mi tam libilo. Pekna priroda ... vic bohuzel nepamatuju.

eficenka
19. led 2016

@alcaalca32
psala jsem IP 🙂

eliska10
autor
20. led 2016

@alcaalca32 Mrkni na diskuzi emimino, tam veškerý info najdes.Já byla s dcerou 4,5roku, respirační problémy, zdravotne ji to moc pomohlo.Ale jestli tě cokoliv zajímá ptej se.My letos jedeme do lázní Kynzvart.

cacenka_d
14. bře 2016

@eliska10 A doprovod je normalne plne hrazeny nebo se doplaci nejaky lazensky doplatky, ted jsme v bukovanech, ale premyslim vyrazit na podzim s holkama spis do janek. 🙂

eliska10
autor
15. bře 2016

Ahoj, loni jsem nic neplatila.

eliska10
autor
15. bře 2016

@cacenka_d Ahoj, loni jsem nic neplatila.

cacenka_d
15. bře 2016

@eliska10 Diky za info 🙂

ninouche
21. bře 2016

Ahoj, také se chystám s dcerou (v létě 3 roky) do Janských lázní - respirační potíže, po těžkém zápalu plic. Moc ráda bych získala nějaké bližší informace, i o tom, jak to chodí v lázních obecně, nikdy jsem nebyla a nemám se koho zeptat.
Může si člověk vybrat, kde bude ubytovaný? Myslím tím výběr v rámci pavilonu (bylo mi řečeno, že respir. potíže - malé děti s doprovodem bydlí v penz. Réva). Chtěla bych tam tak na 14 dní mít i starší dcerku, příp. i manžela, ale oba by museli jet jako samoplátci... Na stránkách mají na Révě dvě ceny, ta vyšší je za "nově rekonstruované pokoje". Já nepotřebuji nový pokoj, spíš pro mě hraje roli cena - nevíte, můžu nějak ovlivnit, kam nás dají?
Jak často jsou procedury, kolik denně? Každý den?
Předem díky za odpovědi 🙂

ninouche
23. bře 2016

☹ Nikdo tu nemá zkušenost s Janskými Lázněmi?

cacenka_d
26. bře 2016

@ninouche kdyz se podivate o par prispevku vys tak tam pani pise z ledna