Je hloupé dát dceři do pokoje její vlastní fotku?

kudelkabudouci
23. únor 2011

ahojky, myslíte že by bylo hloupé dát mé dceři ( 21 měsíců) do pokojíčka její fotku(y) když měla si 8 měsíců. Pokojíček má vymalovaný na hráškově zelenou, bude mít jendobarevný růžový koberec a sem-tam na zdech má nalepené dekorace kytiček, motýlků a včelek. Není tam toho moc-není to přeplácané. Posílám Vám sem fotečky která by tam byla nejleší. Dík mooc za radu 🙂 😉 jednu fotečku tu mám barevně ale doma jí mám v černobílém provedení🙂

katuskad
23. únor 2011

@kudelkabudouci jej tie sú krásne, mne by sa na stene páčili tie prvé dve a vôbec to podľa mňa nie je hlúpe, sú to krásne fotky 🙂

kudelkabudouci
autor
23. únor 2011

tak to jsem ráda že to není špatný nápad, ony ty fotečky jsou docela velké tak nevím jestli to dát vedle sebe nebo na kař´ždou zeď jednu 😖

katuskad
23. únor 2011

@kudelkabudouci no závisí od toho, ako je izbička zariadená, môže to byť pekné aj na jednej stene, ako taká foto stena 😵 alebo na stenách oproti sebe

hiva
23. únor 2011

a v akom formate to tam planujes dat?... A4? A5? A0? ... a normalne do ramiku, alebo nejake vacsie?... ja by som si to vedela predstavit aj ako mensiu fototapetu kludne 😵 .. tie prve dve su fakt bozske 😵 😵 😵 ... ale tu tapetu asi nie do jej izbicky... ja by som si to skor vedela predstavit v spalni 🙂

hiva
23. únor 2011

ale tak vlastne aj do detskej je to v pohode 🙂 ... ked nie je miesto inde, preco nie 😀

kauculacek
23. únor 2011

@kudelkabudouci Já jsem celkem foto maniak a tak se ptám - proč by to mělo být blbý???? 😲 😵 😵 😵 Fajn nápad náhodou!

dandelion
23. únor 2011

@kudelkabudouci krásný 🙂)) moc!

kudelkabudouci
autor
23. únor 2011

tak teď nevím jak jsou velké, mám je v ložnici a malá tam teď spinká 🙂 tak to mě nenapadlo to použít jako tapetu do ložnice-dík moc HIVA za super nápad 🙂 😉 no chtěla bych je dát do rámečku euroklipu, příjde mě to takové jemnější když už má na stěnách ty dekorace, co myslíte? 🙂

pajapoj
23. únor 2011

@kudelkabudouci to je super!!! 😵 😵 , my máme pro Téďu taky jeho fotku a chci mu ji dát do pokojíčku nad postel (jen co koupím rámeček) a máme formát myslím A2 a formát A1 máme do obýváku.

kudelkabudouci
autor
23. únor 2011

ještě mě napadlo tak jednu jak byla malá(8 měsíců) a tu druhou fotečku jak je stará teď. 🙂

kvojtanikova
23. únor 2011

@kudelkabudouci mne by sa pacilo dat na jednu stenu vedla seba 3 fotky velkosti A3 napriklad, prvu uplne ako mimino, druhu ako polrocnu a tretiu ked mala rok... Inak ta prva fotka je vazne prekraaaasna...

hiva
23. únor 2011

fotky v ramikoch sa podla mna hodia kdekolvek 😉... takze kludne nad postielku, alebo na steny 😉 ... ale pokial by slo o fototapetu, tak by som si to riadne rozmyslela... za prve, tapepta nie je lacna zalezitost, aby si ju mohla len tak menit.... takze na to je dobre najst miesto, kde sa bude hodit vzdy 🙂... a pre mna fotky deticiek v spalni budu vzdy aktualne a na pravom mieste aj po rokoch 🙂 😵

hiva
23. únor 2011

fotky v ramikoch sa daju casom lahko vymenit za nieco aktualnejsie 😉 🙂 ... mozno sa po case bude chciet radsej pozerat na nejakeho rozpravkoveho hrdinu, miesto seba... to sa uvidi casom ked vyrastie 😉

beruska2x
23. únor 2011

ja jsme si nechala v DM (delaji to teda i jinde) udelat fotoplatno, drahy nebylo a jeste jsme na to pouzila kupony na 25% slevu.. a mame 2 povedene fotky maleho v obyvaku 😉 vsem se to moc libi...

e37
23. únor 2011

Fotky deticiek v spalni su sice krasne, ale podla feng-suej tam nemaju co robit.

e37
23. únor 2011

Fotky deticiek v detskej izbe su rozhodne na pravom mieste, mne sa pacia tie, kde je uz velka, tam je rozkosna🙂 Umiestnene v juznom kute podporuju zdrave sebavedomie dietatka🙂 ak tomu veris.....

katuskad
24. únor 2011

@kudelkabudouci máš krásnu princezničku, aj tieto väčšie fotky sú nádherné 🙂

eva1979
1. bře 2011

@kudelkabudouci tie fotky sú úžasné, malá je krásna 🙂
tiež chcem dať fotky deťom do izieb. a keď sa im po čase zunujú, premiestnim ich inam 🙂

@e37 a prečo nemôžu byť v spálni?

e37
1. bře 2011

@eva1979
spalna je na rozvoj partnerskeho vztahu rodicov, cize treba tam dat ich fotky, zamilovane dvojice, dvojice obrazov kvetov.....