Je k něčemu stahovací bok postýlky? Využíváte ho?

terak
31. črc 2010

Využíváte to? Je to k něčemu?

meleri
31. črc 2010

myslím že pak můžeš přidělat postýlku ke svojí a timpádem to je jako byste spali vedle sebe, a dítě to asi uklidní. viděla jsem to tak na obrázcích.

zevina
31. črc 2010

využila jsem až byly děti sedící, stojící a bylo nutné dát rošt s matrací do nejnižší polohy, pak je stahovací bočnice pohodlnější při vyndávání z postýlky, hlavně v noci anebo naopak při uspávání, když ukládáš už docela těžkého mimčo, tak bych přes nesníženou bočnici pomalu přepadla do postýlky za malou 😅 (ale je fakt, že já moc nevyrostla, sotva 160cm 😀 vyšší maminy možná takový problém nemají 😉 ) ale podle mě je to každopádně šetrnější pro záda, nemusím se tak předklánět, když chci usínající mrně jemně uložit aby mi tam nežuchlo, neprobralo se a opět nezačalo neúnavně hopsat po postýlce 😅

gabour
31. črc 2010

Kubík má postýlku vedle mě a neusne jinak, než s mou rukou v ručičkách, příp. na hlavě. Mám pouze vyndávací dvě příčky a zatím mi to stačí (ruku dobře prostrčím 🙂 ). Už leze, tak jsem jednu příčku musela vložit, vylízal mi z postýlky. Ráno, když se probudí, tak mu ji vyndám a on si ke mně zaleze. Myslím, že mi to takto vyhovuje a stačí. Stahovací bočnici tudíž nepostrádám.

bosorkajarka
31. črc 2010

Ja jsem ji nejvic vyuzila kdyz byl Honzik jeste miminko, ze zacatku jsem jeste nevedela jak ho spravne chytnout a nemusela jsem se tolik ohybat. Ted uz ji tolik nevyuziju, ale zatim nemam postylku v nejspodnejsi poloze.