Je mi 16 a příteli 24 - má to cenu?

serebro
6. říj 2013

Zdravím,
chci se s Vámi poradit. Je mi 16 let a našla jsem si 24 letého, jenže mám strach na reakci rodičů, kamarádů.. Prostě odezvu z okolí 🤐 Myslíte si, že to má cenu ? Přece jen ještě nejsem ani dospělá.. Mám z toho všeho obavy, hlavně kvůli lidem :/ .. Prosím, poradí mi někdo, jak to všechno zvládnout ? děkuju 🙂

prcek91
6. říj 2013

:D já měla v 15 kluka kterýmu bylo 28... a okolí mi mohlo něco...:D

ajina17
6. říj 2013

V klídku 😀 mě bylo také 16 a příteli 24..nyní mi je 20 jemu je 28 a máme skoro 4měsíce staré mimčo 🙂 a okolí v klidu 🙂 a co jako Vaše věc 😉

llluckaaa
6. říj 2013

A není jedno, co si myslí okolí? Hlavně že vám bude spolu dobře 🙂

milada2
6. říj 2013

No holky, tak ja myslim, ze v 15 letech ba nazoru rodicu teda zalezi dost 😉 A nasi by v tom mym veku ze skoro 30letyho frajera urcite nadseny nebyli. A ja teda v pripade svy dcery taky ne...

@serebro Na nazory ostatniho okoli se muzes opravdu vykaslat. Co se tyka rodicu, predpokladam, ze s nimi bydlis a zivi Te, takze jsi na nich zavisla... Nevim moc na co se ptas, co jestli ma cenu... Jako moc prvnich lasek nevydrzi, to vime vsichni, ale to neni duvod je neprozit. Jestli jsi hodne zamilovana a s rodici mas vztahy v pohode, zkusila bych si s nimi promluvit a na rovinu jim o priteli rict a promluvit si

ratatooy
6. říj 2013

no tak to ej podle mě uplně v pohodě,dneska 24 letech kluk je pomalu na urovni 16letý holky takže uplně v klidu

samik2008
6. říj 2013

Ať si okolí říká co chce ne?Stejně se vždy o nečem bude drbat tak co.

favofrenki
6. říj 2013

@serebro V 16jsem si našla 23letého přítele. Naši mají mezi sebou stejný rozdíl takže neřešili věk. Ale samozřejmně se jim nelíbilo že jsme se chtěli hned vzít a mít miminko. Náš vztah nevydržel protože jsem byla pubertální tele 😀
Nenapadlo mě vůbec řešit co na to okolí a jestli to má cenu. Proč to řešíš? Přece jestli se milujete a chcete spolu být tak vám může být jedno co na to okolí ne? Nebo by jsi byla ochotná ho opustit kdyby ti okolí řeklo že se jim váš vztah nelíbí??
Jak to všechno zvládnout? NEŘEŠ CO SI MYSLÍ OSTATNÍ JE TO TVŮJ ŽIVOT 😉

uztotakbude
6. říj 2013

Mně byl čerstvě 15, když jsem si našla 27 letého chlapa. Vydrželo nám to půl roku, tak nedospělého jedince svět nezažil. Pak jsem si našla čtvrt roku před 16tými narozeninami kluka, kterému bylo 19 let. Ten byl přesný opak. Skvělý, zodpovědný, studoval VŠ, u toho pracoval, staral se o starou babičku. No, toho chlapíka jsem si vzala. Ono to někdy není o věku...

speedygon
6. říj 2013

Já si v 15ti našla taky 24 letého...ač to bylo mezi námi dosti všelijaké, vydrželo nám to cca 2.5 roku. Ty musíš vědět, jestli to "riskneš" nebo ne, okolí s ním být nechce, tak neřeš, co si kdo myslí. To bychom na tom byli špatně asi všichni 😉

nellygray
6. říj 2013

V 16 je osmiletý věkový rozdíl propastný... Taky jsem v 16 začala chodit s klukem, bylo mu 21, a i to nám přišlo skandální. 😀 Jemu se trochu smáli (ale v dobrém) kamarádi i rodiče, že jako mladší už si najít nemohl, naši (hlavně táta) z toho nebyli nadšení, ale jen z počátku, pak pochopili, že je fajn. Moji kamarádi ho brali úplně normálně. Chce to trochu trpělivosti, nestavět se na zadní a nechat si okolí trochu zvyknout. No a jde taky hodně o to, jaký ten člověk je. Jestli je to vůl, tak to samozřejmě nepůjde. 😀 Můj kluk studoval vš, byl v pohodě, takže všechno ok. Strávili jsme spolu hezkých skoro 6 let. Pak jsem se s ním rozešla-zamilovala jsem se jinde, do svého nynejšího muže, který je mmch starší o 25 let. 😀
Takže za mě-ano, jdi do toho, fungovat to může. 😉 Ale samozřejmě taky nemusí. 😀