Je mi 30, můžu si dovolit růžové kalhoty?

petulka25
9. kvě 2013

Ahoj maminky můžu si dovolit ve 3 růžové kalhoty????? manžel říká, že už mi není 17......takže mi nasadil brouka do hlavy! Přeci mi nebudou kalhoty za 600 ležet ve skříni ☹ nosíte nějaké veselé barvičky ve 30 a více??

ofelieee
9. kvě 2013

téměř výhradně veselé barvičky 🙂 je to kůň, tohle je jen předsudek... pokud se to umí citlivě zkombinovat...

pehamek
9. kvě 2013

Ježiši kriste a proč bys jako nemohla nosit růžový kalhoty? A na manžela nedej. Není ti 100, abys nosila černý věci. Jsi mladá maminka, tak klidně růžovou. Bude mi 30 za 3 roky a nosím pořád veselý barvy a nevzdám se jich. Neříkám to přehánět, ale to už záleží jaký máš cit 🙂

macinka84
9. kvě 2013

mě je teda 29 a teď jsem si koupila krásně fialové roury.. 🙂 k nim fialovou tuniku s Hello Kitty a jsem fakt spokojená.. 🙂

lizabliza
9. kvě 2013

Od třiceti je povolená jenom černá a šedá? Sakryš to už pár let přesluhuju? Jasně, že je ber! 🙂

zlatelevizeedna
10. kvě 2013

Je mi 29 a na podzim, až budu slavit narozeniny, rozhodně nezahodím své oblíbené růžové úzké džíny, které jsem si pořídila letos😀. Samozřejmě nechodím růžová od hlavy k patě a s Hello Kitty kabelkou a nenosím je na společenské akce😉. Je dobré mít nějakou elementární soudnost, ale spíše než věkem bych se řídila tvarem postavy.

berenika39
10. kvě 2013

🙂 copak ty lidi, který tě uviděj, jak ti to sekne, vědí, kolik ti je? 😉 Manžela pošli na dovolenou, někam daleko, kde jsou hodně němečtí turisté, důchodci, at si je prohlídne, jak se oblíkají a pak at ti půjčí kreditku na nákup dalších a dalších barevných kousků. Nos to, v čem se cítíš dobře. Spíš než věk hraje roli postava🙂

llluckaaa
10. kvě 2013

Jé, růžovou já ráda 🙂 Mně teda v 35ti vůbec nenapadlo, že by bylo nevhodné nosit např. bílé úzké kalhoty a zářivě růžové triko 😀 Stejně mi všichni tipují maximálně 25 a hrozně se diví, jak jsem mohla stihnout takhle mladá pořídit si manžela, dvě děti a VŠ 😀 Pokud na to máš postavu a cítíš se v tom dobře, tak bych se toho opravdu nebála 😉
A ty komentáře bych manželovi v nějakou "vhodnou chvíli" připomněla. Až bude chtít něco dělat, tak se ho taky zeptej, jestli na to není už moc starý 😀

lyndina
10. kvě 2013

sice mi není 30, bude mi 27, ale určitě růžový kalhoty nosit můžeš, co by ne ;) nos co se ti líbí, v čem se cítíš nejlíp 🙂 a na manžela nehleď, on tě musí milovat i v růžových vlasech 😀

kacenka1987
10. kvě 2013

mě bylo 26 a nosím růžové volánkové sukýnky 😀 😀 😀 😀

kattyd
10. kvě 2013

Je mi 31, nosím růžové kalhoty (dostala jsem je od manžela k vánocům), růžové nehty, růžovou miluju, hlavně teď na jaře. Vůbec bych se toho nebála, v kombinaci s bílou, černou nebo šedou je růžová supr a není nijak extrémní ani v našem věku🙂 Zrovna včera jsem byla venku s trochu konzervativní společností, tak jsem si říkala zda má růžová pro ně nebude trochu úlet a kupodivu všichni mi mé růžové kalhoty moc chválili🙂

petrajurinova
10. kvě 2013

Proč bys nemohla? Výběr barvy oblečení není závislý na věku, ale na tom, jak se v tom cítíš. Mě je skoro 35 a nosím neonově zelené a oranžové trička i růžové kalhoty. Teď se mi líbí bunda, na které jsou snad všechny barvy co znám a po výplatě si ji pravděpodobně půjdu koupit. 😎

sisstin
10. kvě 2013

tak mně ted bylo 29 a vůbec by mě nenapadlo, že bych nad tím měla uvažovat, taky jsem si nedávno koupila růžový skinny 😕 😅

moucha
10. kvě 2013

blázníš, moje máma v 50 nosí růžové. klíďo píďo.

sonia79
10. kvě 2013

viz @moucha, moje mamka nosí v 55 ulítlé barvy silonek např. tyrkysové, řvavě oranžové apod. a to je matrikářka 🙂 ale faktem je, že je vždycky super sladěná .... je mi 34 a nosím cokoliv mě napadne, vůůůůbec to neřeš.

lucyhavirov
11. kvě 2013

Mě je 33 a taky mám ružové kalhoty.....a proč bych nemohla,cítím se mladá a když se mito líbí tak si to obleču......jdi do toho...

jarkalada
11. kvě 2013

šmarjá, já tady ten nápis téhle otázky přelítávám už několik dní a kroutila jsem hlavou nad ním, kdo jako by stejně viděl růžové kalhoTky, že to někdo vůbec řeší 😀 😀

kimby
11. kvě 2013

letos jsem si na jaro pořídila v mých 33letech pro změnu zelenkavé kalhoty, hezké triko + šátek (stejné barvy jako kalhoty) a zjistila jsem, jak moc mne to rozzářilo a rozveselilo, že fakt v té černé, kterou prostě nosím stále, jsem taková smutná.....Když jsem to manželovi jen říkala, tak nějak kroutil hlavou, že je zvědavý a když jsem se oblékla, tak jen koukal 😀 a chválil! Takže vhůru do nich!!!

meg_junova
22. zář 2013

Myslite baby, ze si mozem obliect ruzovu vetrovku? Priatel sa len usmial, ale mne sa tak paci 🙂