Je mi 33 let a jsem "nula" 🙂 Pojďte se politovat

bublin
27. črc 2009

Je mi 33, svobodná (s přítelem,kde jede vztah jen ze setrvačnosti,ale ani jeden to neukončíme, protože jsme oba looseři a těžko bychom někoho hledali), bezdětná, brzo asi přijdu o práci
😝 ...Prostě se mi nic v životě nepovedlo (ta práce byla to jediný v čem jsem byla dobrá, prvně v životě), kvůli stresům jsem se vyžrala na velikou váhu, je to nějaký bludný kruh. Myslím že to začalo komplex méněcennosti od dospívání, protože mě nikdo nikdy nechtěl.... Pojďte se někdo se mnou politovat 🙂))

bublin
autor
27. črc 2009

Je MI dnes 33 let...vidíte, navíc jsem negramotná.... 🙂

soanpe
27. črc 2009

Nebudu tě litovat 😀 😝
Já jsem po těhu taky vyžraná a teď jsem si koupila in line brusle a sbírám odvahu k ježdění 😅

Jestli jsi s chlapem ze setrvačnosti, tak to nemá smysl.
Vypozorovala jsem na sobě, že když m chlap odjede na delší dobu mimo republiku atd. tak jsem výkonnější 😉
že by byl moje brzda??? 😕 😅

Hele, 33 není tragedie. Seber síly a něco změň. Je jedno, co. Prostředí, chlapa, práci...

petruna
27. črc 2009

byla jsem na tom podobne do svych 28 let, takze vim jake to je...
Ted uz jsem na tom dobre, vse se mnou dopadlo lip nez jsem cekala, az na tu nadvahu....ta je po diteti monstrozni.. 😝 😝 😝
hele, vim ze hledas nekoho , kdo ma stejnou depku, ale ja jsem dukazem, ze se vse spatne muze jednou obratit.
V zadnem veku neni pozde na zmenu k lepsimu.
Ja si v tech svych 28 letech byla fakt jista, ze se nikdy nevdam, nebudu mit dite a celej zivot budu nestastna....(jeste jsem bydlela s blaznivym dedou) a jednoho krasneho dne se zaclo vse menit a uz jsem 4 roky hrozne spokojenej clovek, az me to desi.... 😉

bublin
autor
27. črc 2009

Já vím, jenže já prostě nechci nikomu ublížit...nejsem pyšná na to co píšu, stálo mě to už odvahu to sem hodit..přiznávat, že jsem s někým vlastně i proto, že už by mě nechtěl jiný (ono "neplodná", v mém věku, tlustá, .....nejsem naivní 😉

berenika39
27. črc 2009

musela bych být úplně blbá, kdybych tě v tomhle podpořila. začala jsem znovu od začátku ve 38 a teprve ted vím, že si toho, co mám, musím vážit. nikdy není pozdě začít znova, a ve 33 je na depky fakt brzo. koukej dopředu, neohlížej se, netlač na pilu, až to budeš nejmín čekat, přijde to samo. tak to funguje. nemrač se 😀 😀 😀 😀

zkus udělat tlustou čáru za tím, co bylo a změň cokoliv, s pesimismem to jde všechno z kopce, neboj, žádná kaše se nejí tak horká....

ROZUMÍM TI, ZNÁM TO, A DRŽÍM PALCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marmar1
27. črc 2009

bublin tak asi bych začala u toho chlapa..myslím u výměny 😲 😉
neplodná(jak píšeš v uvozovkách)
v tvém věku (33 😲 ..žádný věk)
tlustá (co to je tlustá???)
litovat tě nebudu protože nemám proč 😉

soanpe
27. črc 2009

petru,
život je plný překvapení 😉

bublin,
horší je, když jsou 10ti letý holky tlustý 😝 to bych těm rodičů flákla...
a v tvém věku? Nejsou všichni na vyzábliny 😉 kamarádka si ted nabrnkla ve 34letech 22letýho mladíka 😀 mimochpdem, doma má 15ti letýho puberťáka.
S chlapem se rozvedla,když byly klukovi sotva 4,
neplatí ji výživný, začal fetovat, byl zavřenej... sama to všechno zvládá,nemá tchýni ani mamku.
Takže z toho mi vyplývá, že když musíš, tak musíš a zvládnout se dá všechno 😉

soanpe
27. črc 2009

Hlavu vzhůru 😉

neeve
27. črc 2009

Bublin víš co udělej? ZAMĚSTNEJ si myšlenky čímkoliv. Ale OPRAVDU to udělej! Na něco se vrhni, třeba na x věcí... určo tě něco zajímá, něco jsi chtěla vždycky zkusit. Nebude ti hned líp, ale postupně na sto procent! A dej se úplně jinou cestou, optimistickou. A ten chlap, co máš, se po cestě třeba sám nějak ztratí... a objeví se jiný, protože dobrá nálada tě udělá nejpřitažlivější 🙂 To fakt funguje.

A nadváha? Tss ... koho to zajímá? Tebe nejvíc, ale ti ostatní? Ostatní si z toho hlavu nedělají, tak si ji nedělej ani ty 🙂 Úsměv je to nejhezčí na každém.

A pro po... dívám se do alba Petruna... taková krásná baba, jaká nadváha? 😉

rogorca
27. črc 2009

ahoj bublin, nepolituju - koukej na to trochu jinak - nic ti nebrání abys cokoliv změnila - nemusíš se ohlížet na děti,nemáš závazky - víš,kdybys měla tři děcka,barák na hypotéku a manžela třeba alkoholika - tak máš problém.Takhle ber nohy na ramena a koukej žít - ŽIVOT ZAČÍNÁ VE TŘICETI.

bublin
autor
27. črc 2009

Holky díky...já to myslela trochu s nadsázkou, ne aby někdo litoval mě, spíš výzva, ať si taky někdo postěžuje se mnou 🙂
Neplodná v uvozovkách, protože to není diagnoza od doktora, takto natvrdo, ale nemám ovulaci a menstruaci od 15 let s prášky, takže tolik let pod hormony taky udělalo svý..
Tlustá..no fakt tlustá..nepatřím k těm, co na ně padne depka "jen tak".... 95 kg/159 cm.... pravidla výživy znám, ale trpím přejídáním na stres..
Já už zvládám ale hrozně dlouho, jen prostě mé snahy nikam nevedly..Ale ono se to blbě vysvětluje na pár řádcích......

Petruno, blahopřeji k obratu 🙂

soanpe
27. črc 2009

bublin
tak se pojd se mnou ztrapnit na in line bruslích a uvidíme, kdo je na tom hůř, jestli ty -svobodná bez závazků, nebo já- matka se závazky a rozbitou hubou po nezdařilé jízdě 😀

petruna
27. črc 2009

neeve : diky, ale do alba davam jen fotky, kde to tolik neni videt 😉 😀
mit pres 90 ti nepride jako nadvaha ? 😀 jako jasne, mam 180 cm, ale i tak uz je to do nebe volajici... 😝
ale snazim se tim netrapit...a hlavne se jakz takze snazim s tim neco delat, ale jde to sakra spatne...

bublin : ja te uplne chapu, nemusis nic vysvetlovat...
uplne chapu potrebu se cas od casu politovat nebo pokecat s nekym , kdo je na tom stejne...fakt to znam moc dobre...

soanpe : jasne, vezmem bublin na brusle, dame nakej drink (po bruslich) a trochu ji zvednem naladu... 😉

petruna
27. črc 2009

soa : ted koukam, zes me predbehla..myslela jsem, ze budu prvni, kdo zareaguje 😀
jak zvlastni, ze se potkavamae zrovna tady, co ? 😀 😀 😀 😀 😀

petruna
27. črc 2009

jakmile je nekde třicitka s nadvahou, tak tam nabehnem, co ? 😀

soanpe
27. črc 2009

petru
to je osud 😀

egrzuz
28. črc 2009

Bublin, měla jsem stejný ovulační problém a také od 15let. A podívej, mám dvojčata s malinkou pomocí doktorů, takže si vyřaď z hlavy "neplodná" 🙂

Hlavu vzhůru, jak píšou holky, musíš bojovat hlavně ty!

luciusek
28. črc 2009

Bublin: nezoufej.U mě ten samý problém.Menstruace nebyla bez hormonů,ovulace žádná. ☹ Pět let jsem byla s přítelem,ty poslední dva roky taky jen ze zvyku.Bála jsem se,že zůstanu sama.Nakonec to dopadlo,tak že jsme se rozešli.Rok jsem byla sama.Zamakala na sobě.Shodila pár kil,protože hormony udělaly svoje a našla si v práci přítele.Teď už budem skoro rok manželé a máme 4 měsíčního chlapečka. 😉 Všechno jde,ale musíš chtít ty sama.Uvidíš,že bude líp. 😉

britney
28. črc 2009

Ach jo, uplne Ti Bublin rozumim..
Ja jsem sice vdana, s manzou se milujeme- to je vsechno krasny...
Jenze jinak: Kariera: delam na polovicni uvazek v obchode a taky uklidy... Je mi 35let. Podotykam, ze mi to tak vyhovuje.. Dal: deti nemame, ani jsme nezkouseli jeste- to mi taky vyhovuje... Ridicak nemam, chodim vsude busem ci pesky.... To mi uz tak nevyhovuje, manza chce abych ridila, jenze ja se nejak bojim... Nejsem vuuubec ambiciozni, konicky mam jen hudba a knihy. Nikdy jsem nechtela byt nicim dulezitym...
No proste ve srovnani s myma kamoskama a vrstevnicema jsem taky looser i kdyz ja to tak nijak necitim, ale obcas slysim usklebky kamosek: no mela bys neco zacit delat se sebou, to chces delat tohle co delas do duchodu???/ ale ja jsem proste stastna tak jak jsem i kdyz se taky stresuju.....

kubaka
28. črc 2009

bublin - vždyť máš smysl pro humor, trefnou sebereflexi, racionální odstup sama od sebe - to jsou vzácné a přitažlivé vlastnosti. Ještě se naučit k tomu všemu mít se ráda a budeš mít kolem sobe roj chlapl. Na váze nezáleží, fakt.

Já si pořídila druhé dítě až v 38, po těžkých zdravotních a psychickým martíriích, takže jsem nabrala druhý dech i v tomto věku. Jde to vždycky a nikdy není pozdě. 🙂 🙂

rogorca
28. črc 2009

ahoj Britney - stresuje se úplně každý - ať děti má nebo nemá - v tom to není.Ty říkáš,že jsi šťastná - dyť to je super - né každý to tak může říct.Kašli na ponámky kámošek,to ti jen závidí tu volnost.Ruku na srdce holky - která z nás si čas od času nepovzdechne ,, mít tak trochu volnosti " ale to jen když jste na plný úvazek. 😉 Prostě každá to máme trochu jinak. 🙂

lucie.krajcarova
28. črc 2009

bublin, do 29 se na mě dívali jako na neschopnou, co si pomalu neumí najít pořádného chlapaa! ale o tom to je, ujasnit si, co je pro tebe důležité, já si uvědomila, co chci od chlapa a pak jsem ho našla! Pravda je, že práce mě baví, ale bez rodinného zázemí by to nebylo k ničemu 😒

anatanka
28. črc 2009

Aha, je mi skoro 30, jsem vdana, mam dite, jsem na MD uz dva roky, dalsi dva mam pred sebou a poprve v zivote si pripadam tak nejak na houby.
Cim to bude?

fire85
28. srp 2009

já mám trochu jinej problém, vím že to sem moc nepatří, ale přijde mi poslední dobou že asi nikdy nechci děti, rodinu, asi nevím co chci.
jsem rozvedená, manžel se na mě vykašlal, ted mám přítele ale cítím že s ním to taky nějak není ono, ale opustit ho nechci, asi se bojím samoty.
kolikrát vám závidím jak tu plaánujete děti rodinu atd.ale zase 5 minut na to si řeknu že já sem na tom líp,ptz nemám závazky atd.nevím asi sem děsnej pesimista ale asi necjci děti ptz vím že se na mě zase ten chlap vykašle a zůstat sama s dětma? děkuji, nechci.je mi sice jen 24, ale představa že budu sama ptz s nikým nevydržím a ni nikdo se mnou, je hrozná.
tak sem s postěžovala, děkuji za vypsání.

kristi
28. srp 2009

fire85, bud v klidu, ja manzela poznala az v 25, predtim to vsechno bylo zkusebni, dite mame, tak nejak to vsechno klape, na to proste nikdy neni pozde....mozna bys nemela byt proti chlapum tak pesimisticka, ne kazdej je svine a hajzl, casem to zjistis,ale pokud se k nim od zacatku budes stavet takhle,tak to nikdo z nich neprekousne. Ver lidem i chlapum, dokud si to neposerou.....

fire85
28. srp 2009

kristi děkuju za podporu 🙂 určitě máš pravdu že bych jim měla trochu víc věřit, ale někdy se bojím že to po zkušenosti s bývalým manželem nedokážu.
pořád si říkám že časem, až mi bude třeba 27 a víc to budu brát jinak, budu chtít i tu rodinu, teď asi prostě není ten správnej čas.

kristi
28. srp 2009

fire85, ja jsem s ex pritelem cekala i dite a bylo to slozity, ver, ze kazda vec ma proste svoje opodstatneni a vse se deje kvuli necemu - to ze jsi se rozesla s nekym znamena jen to, ze potkas casem nekoho lepsiho. A ten cas mezitim venuj jen sobe

jaspina
28. srp 2009

fire - myslím, že je to určitě v tím věkem. U mě byl asi zlomový přechod přes 25let. Do té doby u mě byla jen zábava - do práce jsem chodila jen, že jsem musela - ale žila jsem víkendama a oblečením atd. a na holky, které budovaly bydlení a plánovaly děti jsem se dívala "shora" Přišlo mi, že si v životě nic neužijí. Pak se to postupně změnilo a já buduju a jestli se jednou podaří miminko, budu nejšťastnější na světě. Ono víš co - jak najdeš správného chlapa, tak si budeš představovat, jak by muselo být roztomilé miminko, které by bylo po něm atd..
Uvidíš, že se dočkáš 😉

jaspina
28. srp 2009

Bublin - s MS mám to samé.. Problémy v podstatě od začátku - leda s Proverou atd. Jakmile budeš plánovat dítko, oni ti tu ovulku navodí hormonama uvidíš! Nezkoušela jsi Clostilbegyt? Nebo jste zatím neplánovali? Pak jsou tu i možnosti IVF, adopce.. S chlapem si to musíš rozmyslet a vyřešit sama, ale co se týká nálady.. taky znám to depkovací období, kdy je všechno špatně.. Mě třeba normálně pomáhá malovat. V 27 jsem si poprvé od základky koupila barvy a tempery a klidně celou sobotu maluju. Co mě napadne, klidně to může být hnusné - maluju pro sebe a né na obraz.. a úžasně to člověka nahodí do takového klidu.. Nebo se zkus dokopat do nějaké činnosti - cvičení nebo cokoli jiného.. A nadváha? Nezáleží na postavě, ale na tom jak ji umíš prodat 😉 Měj se ráda a zajdi ke kadeřnici, kup si něco pěkného na sebe, maluj se.. Silnější holky mají většinou zas třeba větší prsa, což mají chlapi rádi a taky smysl pro humor. Řekni si - o.k já me 33 ale každý den člověk může začít znova - každým dnem začíná život, který ještě prožiješ.. 😉

petruna
28. srp 2009

fire : taky jsem obcas prochazela fazema, kdy jsem se nechtela vdavat a nekdy dokonce nemit deti. taky jsem rodily pesimista a to, co jsem videla ve sve rodine me totalne od manzelstvi a deti odrazovalo.
hlavne teda od manzelstvi. Vzdycky jsem chtela vedet, jake to je byt tehotna a rodit 😀
coz se mi splnilo.
taky jsem mela pocit, ze vsichni chlapi jsou desny, byla jsem desne vybirava a kvuli tomu dlooooouho sama.
Zajem o me docela byl, ale vetsinou od takovych typu, ze jako fakt neeeeeeeeee.

Taky jsem vzdycky razila heslo, ze nez s debilem, tak radsi sama s kockou 😎

nakonec jsem ve svych 28 letech poznala manzela (no zanala jsem ho z detstvi) a kdyz clovek pozna toho praveho (u me tedy spis vyhraval rozum nez ze bych do MM byla nejak extra zabouchla), tak pak clovek chce i ty deti.
Mame spolu syna a mam se lip nez jsem si kdy v zivote mela. Na stary kolena 😀 (32)
o tom jsem ale psala ze zacatku diskuze.

ten pravy cas pro fungujici vztah a treba i deti teprve pride, neboj 😉
na rozdil od spousty jinych holek, mas opravdu jeste dost casu.