Je možné reklamovať DVD zo stánku?

cta
20. dub 2013

Ahoj dievčence, potrebujem poradiť. Kúpila som si pred troma týždňami v novinovom stánku dvd pána prsteňov za skoro 200 korún pretože to bola ,, vraj rozšírená verzia" s bratom sme sa tešili ako si konečne vychutnáme o čosi dlhší čas tohto úžasného filmu. Na naše sklamanie sme zistili, že dvd nemalo žiadnu rozšírenejšiu verziu a dokonca v bonusoch pýtalo od nás druhé dvd ktoré v obale ani nebolo (kedže tam bol iba jeden disk). Preto by som chcela vedieť či je možné DVD reklamovať a žiadať peniaze späť kedže sa jedna o klamlivé informácie na obale dvdčka a či mi vôbec peniaze vrátia. Účtenku mám odloženú. Ďakujem za rady

speedygon
20. dub 2013

Když máš účtenku, mohlo by to snad vyjít. Ale nevím, nevím. 😖 Každopádně to zkus co nejdříve-čím déle čekáš, tím menší šance. Ale taky bych možná kontaktovala vydavatele. Je na obale nějaký kontaktní údaj(mail, telefon,adresa), kam bys mohla toto nahlásit? Sánkařka za to nemůže a toto je opravdu klamání zákazníků 😠 .

cta
autor
20. dub 2013

@speedygon neviem pozriem sa ale prišlo mi to dosť nefér, že tam tvrdili niečo čo tam ani nebolo 😠

speedygon
20. dub 2013

@cta však prto píši, že bych kontaktovala vydavatele...je to ubohost...já se s tímto naštěstí ještě nesetkala...a ani bych tak drahé DVD u stánku nekoupila. U nás jsem ani snad tak drahé na stánku neviděla, vždy jsou to ty laciné....

cta
autor
22. dub 2013

@speedygon ona ta cena toho dvd bola vyššia pretože to bola rozšírena verzia ale osobne lutujem

speedygon
22. dub 2013

@cta se Ti nedivím...a už jsi to reklamovala??

cta
autor
23. dub 2013

@speedygon ahoj nie pretože vyrobca je zo zahraničia