Je na příčině gynekolog? Co si o tom myslíte vy?

karot
15. kvě 2008

Koukám na TN na TV NOVA a nestačím se divit.
Důchodci se milovali a v zápalu vášně použili záchodovou štětku a ta paní vykrvácela.
Na vině z její smrti je podle jejího manžela gynekolog,který ji nezachránil. 😅 😅
Jestli jste viděli reportáž,co na to říkáte?............... 😕
Já jsem v šoku. 😀

mikula
15. kvě 2008

o těch penězích měl fakt mlčet 🤐

aniska
15. kvě 2008

😀 jezisi to fakt maslo

nikka.vo
15. kvě 2008

Nobody, to já sice taky nesleduju, ale dneska se stalo a zrovna tohle 😅 ... ale tohle je něco 😅

Oni to nikde jinde nevysílali?

mikula
15. kvě 2008

já myslím,že si na tom smlsla jen nova 😀 😅

nikka.vo
15. kvě 2008

aniska 😀 ...ježiš, já jsem hrozná, ale mě to jako neni líto, já nesnášim alkoholiky a kdo chce kam, pomozme mu tam . Mám na jazyku: Dobře jim tak, ale to by bylo moc. Nepřeju nikomu nic špatného 😉

Mě to už potom fakt přišlo spíš usměvný, jak tam mluvil. Blbě udělaná reportáž, asi 😅

andrea.m
15. kvě 2008

ale ved súd toho lekára oslobodil. aspoň že tak. do basy by som posadila v momente toho dedula a to rovno za vraždu.

nobody
15. kvě 2008

nikki, nevím, já nesleduju nic 😀
ne, vážně netuším, jestli to někde bylo
ale děda celkem "zabiják" teda 😖
---- najdu si info

aniska ... já myslím, že oběma 😀

nikka.vo
15. kvě 2008

ublížení na zdraví s následkem smrti 😉

nikka.vo
15. kvě 2008

nobody, to ti stojí za to, kouknout na ten link 😅

zabják hadr a všimni si jeho nevinného kukuče 😅

andrea.m
15. kvě 2008

aj tak sa to dá sformulovať 😀 ja tu právnicku terminologiu neovládam,ale podať žalobu na dr.je teda fakt nechutná odvaha.že ho hanba nefackuje.

nobody
15. kvě 2008

díval jsem se na to ... no ten člověk je asi magor, když to házel na gynekologa ..
i když to bude znít fakt hnusně, měli asi nějakou ocelovou štětku..

no, co se dějí za věci, to by jeden nevěřil ... měl jí tam strčit něco jinýho ... chuděrka

a co teprv ten rakouský č*rák a ty jeho incesty? Z toho mi bylo na zvracení 😒 😒 🤐

jabber
15. kvě 2008

to muselo bejt teda žůžo - štětkou 😀 😝

nobody
15. kvě 2008

jabber: zkus to doma .. čistou 😀

ada78
15. kvě 2008

som to prave precitala muzovi a skonstatoval: no tak ju dedo vykefoval 😝

jabber
15. kvě 2008

nobody - 😀

lyongirl
15. kvě 2008

ja sa teda tiež čudujem, čo to je za hovadá.... Je mi z toho starého na grc 😝

nguyen
15. kvě 2008

vy ste teda trdla 😀 😀 😀 ja som to kukla len tak zbezne a obratil sa mi zaludok a potom som sa zacitala do tejto vasej diskusie a uz sa tu stvrthodku pucim smiechom na vasich kometaroch, vy by ste sa isto uzivili v nejakej show 🙂

jabber
15. kvě 2008

Hele a to byli u sebe doma nebo použili štětku někde na veřejných WC? 😀

melory
15. kvě 2008

teraz neviem 😀 😀 😀 alebo 😢 😢 😢

nobody
15. kvě 2008

až bude zas ten děda blbý ožralý, tak by mě zajímalo, co odpoví na otázku, jak skončila jeho nebožtík žena ....
no .. nebudu domýšlet

to mně připomnělo kdysi v Bravu dotaz slečny, jestli může otěhotnět, když ji ošukal její teriér

ach jo, to jsou věci 😀 😒

ronie
15. kvě 2008

😀 jako mě to přijde hrozně vtipný...to je oproti tomu rakouskýmu cvokovi něco jinýho, se tu tlemim-já vim že jako umřela, ale řekla bych, že to ani nevěděla..Viděla sem to právě jen kousek a vůbec sem nevěděla co se teda stalo-sem asi už úplně mimo, protže sem normálně slyšela jak v tý reportáži řikal ten doktor něco o hasičích nebo co tak sem z toho odvodila, že někde hořelo a on jako dával první pomoc a nějak to nezvlád a pak sem si přečetla co se stalo opravdu a nějak mi to dohromady neštymuje 😀 😀 ....prostě sem asi měla slyšiny 😀 😀 😀 a mimo to sem na mateřské že..

nicméně nejvíc mě pobavil příspěvek anisky, to se tu řežu fakt-sem hnusná já vim 😀 😀 😉

jabber
15. kvě 2008

melory - přesně, taky nevím jestli se mám smát nebo brečet 😀

denousek
15. kvě 2008

😅

mirka19
15. kvě 2008

Ronie, ten doktor říkal, že to je jako by hasičii přijeli k požáru a pak je ještě zažalovali za škody, které ten požár způsobil 😀 😀, jako že špatně pracovali a kdyby líp hasili, tak ty škody nemuseli být 😀 😀 😀 .

ronie
15. kvě 2008

mirka jé díky za osvětlení, tak to už je mi hend líp, že aspoň halušky nemám 😀 😀 😀

nobody
15. kvě 2008

no ... je mi to líto... ale přecejenom je rozdíl mezi lžičkou a štětkou 😀

poletucha
15. kvě 2008

tak to je mazec 😀 😀 😀 taky jsem dumala,kterou stranou stetky to provadeli 😀

nobody
15. kvě 2008

asi se vevnitř rozhodl, že to rovnou otočí na ty štětiny..jinak to krvácení si nevysvětluju 😀

😒

kitty68
15. kvě 2008

decka tak je to maras co se tam u vas deje, ale taky se tomu uz asi 20min chlamu jak vas ctu 😀