Je na příčině gynekolog? Co si o tom myslíte vy?

karot
15. kvě 2008

Koukám na TN na TV NOVA a nestačím se divit.
Důchodci se milovali a v zápalu vášně použili záchodovou štětku a ta paní vykrvácela.
Na vině z její smrti je podle jejího manžela gynekolog,který ji nezachránil. 😅 😅
Jestli jste viděli reportáž,co na to říkáte?............... 😕
Já jsem v šoku. 😀

ronie
16. kvě 2008

holky teda můj názor je trochu jiný-neřikám, že budu cíleně dětem kupovat zbraně 😀 , ale pokud bude moc toužit po pistolce nebo meči, tak koupim-ono totiž podle mě tohle absolutně nemá žádnej význam na budování agresivity-záleží strašně na výchově a charakteru dítěte, pokud uvidim, že jako je Oli nějakej sígr, tak mu taky nic takovýho nekoupmi, ale když si bude normálně chtít hrát na vojáčky nebo tak něco, tak je to o něčem jiným. Můj brácha teda pár takovejch hraček měl a rozhodně by neublížil mouše a to sme si docela vyhráli i spolu. Jinak taky to míření na lidi jen tak mimo hru-jako že na tebe namíří v parku, to taky nesnášim, je to ale něco jinýho než když si vrstevníci opravdu hrají 😝 Ve školece by takové hračky určitě být neměli, protže tam učitelky nic neuhlídaj 😉 natože jestli je to hra nebo už agrese.A počítačové hry to už je kapitola sama pro sebe-určitě to v dnešní době zakázat nejde, ale omezit je to určitě dobré a hlavně hodně koníčků, zájmů, kamarádů a spokojená rodina 😉

Brácha třeba hodně napodoboval želvy ninja atd-prostě hrdiny, což teda dle mého názoru velmi rozvíjí fantazii.

Halvně si myslim, že v tomhle případě hodně platí ,,zakázané ovoce..,,

aponchie
16. kvě 2008

vratme se ke stetce 😀

ronie
16. kvě 2008

😀 😀 api ale já mylsim,ž e ta už to má spočítaný 😝 😀 😉

aponchie
16. kvě 2008

dej ji Buh lehkou zem 🙂

otrivinkajanka
16. kvě 2008

to sa fakt vazne stalo?tym ludom fakt hrabe minule som niekde citala,ze chlap si strkal do konecnika babiku a ta sa mu tam vzpirecila rucickami a ze ho museli operovat niekto ma teda uchylky nie? 😀

artuse
16. kvě 2008

😲 😲 😲 já tu reportáž neviděla, četla jsem si teď ten odkaz, to je síla, to mě by ani ve snu nenapadlo zrovna štětkou 😕 děs 😒 a taky jsem jako přemýšela, kterou stranou 😅

nobody
16. kvě 2008

mně je z tý šišky blbě 😀

aponchie
16. kvě 2008

me spis nez kterej konec vrtalo hlavou jestli bezel pan pro novou do obchodu nebo pouzil tu pouzitou 😅

nobody
16. kvě 2008

😀 😀 😀

artuse
16. kvě 2008

určitě použitou 😀 🤐

kitty68
16. kvě 2008

ja vim ze lidi v navalu vasne si tam nastrkaji cokoli - ale hajzl stetku???
mozna na to neco natahli,jestli brali pouzitou

ja furt uvazuju proc oni to na te telce odvysilali - to jako mame litovat toho doktora, nebo toho dedka , ja uz se teda vidim jak si strkam neco takoveho do pipiny a pak s tim jdu do televize 😀 😀 😀

sampo
16. kvě 2008

no kitty to by si uz asi do telky nesla 😀 😀 😀 so stetkou kdesi

alcatko.j
16. kvě 2008

Mam malilinkou minutku,tak jeste odbehnu od stetky a vratim se ke zbranim(vubec jsem nepochytila, jak jsme presli od tematz k tematu 😀 ).

Nevim, jak v jinych skolkach, ale v te,kde dela moje mamka ucu, neni ani lepacka na mouchy 😅 Zadnej klacek, zadna pistol, zadnej prak, zadnej sip, luk, nic proste a ted jsem se schvalne ptala mamky a ani si je tam klucí neberou...a prej kdyby nahodou jo, uci je poslou si to schovat do skrinky a finito....

A ted ke zbranim v rukou kloucku...Vis Veru, ono je to vsechno desne moc pekny a v podstate s tebou souhlasim, ze zbrane, makety nee, ALE.. takovej osmiletej kluk...po skole si kluci hrajou, litaj a na co si hrajou?...na vojaky, myslim, ze je to lety proberena hra malych kluku, a tahle hra bude at se na hlavy stavime..ty do Domiho hlavy budes vtloukat, ze pusky nne, on to trebas i bude chapat, ale pak se taky muze stat, ze po skole bude sam...ja ted to asi neumim vysvetlit, co mam na srdci, jen chci rict, ze proste neni uplne dobry rezolutne vsecko zakazovat a beda jak to porusi(jako, samo ze poslouchat musi 😀 ), ale Ronie to celkem dobre napsala.
Takze Veru, ale NO PROBLEMO 😀 😀 Chapes ne? 😀

A stetka, myslite ze ji pouzivali?Mne se z te reportaze zdalo, ze snad ani nee, ze tam moc hygienicno nebylo, toz treba byla nova a v tom pripade NO PROBLEMO 😀

aponchie
16. kvě 2008

alci:nova?Nova,nova...hehe stejne si rikam,jestli to nebyla takova rychloreportaz na kolene aby doplacli volnej time 😀 mozna to tam nekdo vymejsli co ja vim..ta stetka ..to neni jen tak..plastova,nerezova,cista ,spinava..variant je nepreberno...ja jen porad nechapu to dite na jeho kline.me se zveda zaludek uz jen jak vidim male dite na kline takoveho dedka(ehm kdo vi tak vi proc) 😝

alcatko.j
16. kvě 2008

Ap 😔 No to devcatko v jeho naruci mi taky zrovna nejlip neudelalo... 😔
No Nova je mimo uplne, pripada mi neco jako Blesk Sip apod 😀 Kdo tu Novu jako zavolal? Ten gyndar? Nebo dedek? nechapu...

aponchie
16. kvě 2008

no ja to taky nechapu odkus se to jako tak naraz bere 😠 ja to nesleduju cilene spis zpravy jedny po druhejch to zase jo a nekdy me jde hlava kolem 😀 ..Blesk sem ted cetla na netu kvuli tomu Maresovi..moje matka si to kupuje a nechapu proc..snazila sem se ji podstrcit MF Dnes a Hospodarske noviny a prej je to cernobile a to ji vadi 😝 no proste cte Blesk sleduje Novu .....no comment ja jsem uplne jina nepatrim k nim 😀

nobody
17. kvě 2008

Nova a úroveň zpravodajství je na bodu mrazu ....

nobody
17. kvě 2008

Apii 😀 🙂 😉 😝

mikula
17. kvě 2008

jak se jedná o nějaký škvár,tak v tom je Nova mistr 😀 😀 😅
Reportáž o štětce 😅 ,to byl otřes 😀 i když jsem se zasmála,ale spíš jsem nepochopila proč se štourali v tom,jak spadl chlapeček výtahovou šachtou a demonstrovali to na panence 😔 😔 😢 řekla bych že nějak neznají hranice,no 🤐

aponchie
17. kvě 2008

tak to jsem nastesti nevidela 😔

kitty68
17. kvě 2008

no teda ja bych si taky dovolila odskocit od stetky na chvili ke zbranim - pouzivaji je i kladni hrdinove - princ jde s mecem na draka, policajti taky maji pistoli,sedm statecnych atd.

zuzula28
26. kvě 2008

baby, to čo jeee? fúúúj 😲 hovadá jedni ožranské, no mne je "šoufl"...mne sa tiež hneď vynára množstvo praktických otázok...ak tá hajzlová kefa bola na tom s hygienou porovnateľná s vzhľadom toho "oskundesa", tak by jeho manželke stačilo ju obliznúť (tú kefu) a zomrela by a nie toto...jézuš, tak toto teda je sila 😝

penelope10
26. kvě 2008

no teda.... ☹
ale co sa cudujeme asocialne typy + 3 promile...

a mne to tak pripadalo, ze s tou kefou to nebolo po 1x 😨 🤐
..."ona by se z toho vyspala..."

mery.maja
26. kvě 2008

No to ja teda zíram.Musela som si pozriet ten link zo sprav inak by som tomu nemohla uverit. 😨 🤐 🤐
3 promile v krvi a este niekomu tvrdit ze su ludia ktorí piju ovela viac je fakt dost na pobavenie a to ani nehovorim o tom ze mu vobec preslo to ako obvinil toho lekara 😕 🤐
Sorry ale toto ja nemusim,este ze nesledujem Novu 😀 😀 😀

bianca
26. kvě 2008

ale sak oni inak urcite vobec nepijuuuu.To len raz a hned az na 3 prom 😀