Je na příčině gynekolog? Co si o tom myslíte vy?

karot
15. kvě 2008

Koukám na TN na TV NOVA a nestačím se divit.
Důchodci se milovali a v zápalu vášně použili záchodovou štětku a ta paní vykrvácela.
Na vině z její smrti je podle jejího manžela gynekolog,který ji nezachránil. 😅 😅
Jestli jste viděli reportáž,co na to říkáte?............... 😕
Já jsem v šoku. 😀

jabber
15. kvě 2008

Tak už jsem to našla, bylo to někde v bytě....
No ona ta ženská prý měla v sobě alkoholu na hranici smrtelný dávky.....ty bláho, to je (byla) teda dvojka 😅

nikka.vo
15. kvě 2008

nobody 😀 ... taky si myslim, že to šlo štětinama dovnitř 😅 - aby to nebylo jako u šišky - se říká, že dovnitř jí strčíš, ale ven už to ,,proti srsti,, nejde 😀

Ronie 😀

nikka.vo
15. kvě 2008

Já si to znova pustila. Prej: no já jsem zavolal záchranku a to byla chyba. Ona by se z toho do rána vyspala 😅 😀 ... tak jsem to slyšela dobře 😀

jabber
16. kvě 2008

nikka - no to je fakt pecka 😀 😀

bachcha
16. kvě 2008

Vy jste teda díla, se tu válím smíchy. 😀 😀 😀
Mohli byste napsat návod: Jak z tragédie udělat komedii. 🙂

bianca
16. kvě 2008

no nadhera idem hladat spravy do archivu 😕

pacna
16. kvě 2008

no to je teda hnus 😝 dedko jeden nenasytny 😠 by som mu tu štetku vrazila do zadku a vytiahla ustami 😅 😀

aponchie
16. kvě 2008

jezisi kriste co to tady je?sisky stetky co dal? 😀 😀 😀 a ja si rikala,ze dedula bude takovej romantickej chlapek se srdcem na dlani 😀 😀 no uznejte ,ze tak ze zacatku vypadal 😀 nj 3promile delaji z lidi divy 😀 ale hlaska,ze se z toho pani mohla vyspat sem teda nepochopila a taky bejt jeho rodinou se za nej stydim a ani tu malou vnucku co drzel na kline bych mu nedala!sakra to melo jako umocnit celej prozitek reportaze ci co?fuj hnus fialovy blejt 😝

magg
16. kvě 2008

aaaaaaaaaaa a ja som si myslela, ze moj muz je zvrhly a perverzny 😀 😀 😀

lavazzza
16. kvě 2008

ahoj holky,my jsme byli včera s manželem hotový, jako kdyby doktor mohl za to,že manžel svojí ženě ublížil,oba byli opilí,takže se mu divím že si vůbec troufne toho doktora obvinit,a strkat do ženský štětku na záchod?! 😲 🙄

nikka.vo
16. kvě 2008

aponchie, no jasněěěěě, vypadal jako dědeček hříbeček 😀 , roztomilý dědula 😀 😀 😀 , to určitě 😅 🤐

Já se teda malinko zasmála i nad tím doktorem, který to přirovnával k tomu, že to je jako by obvinili, že shořel barák, který nezvlád uhasit, přes to že to zapálil někdo jiný 😅 To je taky mazec 😅

katharin
16. kvě 2008

Je to vážně nechutný co se dneska děje!!!Jen je nejhorší,že vlivem této společnosti z našich dětí může vyrůst podobný dobytek,ale díky naším úžasným zákonům stejně jako rodiče nic udělat nemůžeme,protože tělesné tresty budou zakázány,takže budem dětem domlouvat,dokud v televizi neukážou ještě horší reportáž a děti si nevezmou ponaučení,co by mohli udělat třeba nám rodičům,pak je na pár let zavřou a budou se chovat ještě hůř,protože zjistí,že jim stejně nakonec bude odpuštěno a těch pár let za mřížemi kdy si stejně nemusí dělat žádný starosti se přece vydržet dá.
Je to hrozný,ale takhle to vážně nakonec může dopadnout a my jako rodiče vážně nic nezmůžem,takže já osobně to určitě za komedii nepovažuji.Jen se hrozím toho co naše vláda vymyslí za ještě lepší zákony. ☹

nikka.vo
16. kvě 2008

teda, že by obvinili hasiče 😉

nikka.vo
16. kvě 2008

Katharin, já bych to tak tragicky neviděla a zrovna tohle bylo neumýslný, ač debilní zavinění smrti. A to se může stát komukoliv všelicos. Pokud jde o to, že někdo úmyslně ublíží, to si nemyslim, že nebude potrestaný 😉 . Sice jsou u nás tresty strašně nízký, ale to se může desetkrát změnit, než naše děti vyrostou 😉 . Dost se dá agrese dětí ovlivnit si myslim. A ne jen plácnutím, ale taky s dětmi mluvit, nenechat je moc koukat na akční filmy, nenechat je sedět pořád u compu, nekupovat žádné hračky ve formě zbraní, mačet atd - na to jsem alergická, když na mě nějaké dítě zamíří a pomyslně vystřelí 😠 vysvětlit, že nesmí šermovat před někým, že někomu může ublížit. Je to o výchově 😉 a myslim, že to že je nebudeme moc na veřejnosti plácnout, to tolik neovlivní. Já jsem proti zákonu, ale určitě se dá na veřejnosti jinak potrestat 😅 a doma je budeme řezat o 106 ... 😀 kecám 😉

katharin
16. kvě 2008

Nikka:je vidět,že máme na výchovu stejný názor,ale bojím se,že to neovlivníme dnešní doba je taková,že tyhle hračky a všechno ostatní sou k dispozici a když to koupí jiní rodiče,tak ty naše děti to budou chtít taky a stejně si s tím pohrají.Je to jak s těma telefonama,kdo ho dneska nemá z děcek,tak je vlastně "divnej a socan".To sou slova dnešních dětí na základce.

karolinkafe
16. kvě 2008

No hroza sprava. Ale fakt neviem ci mam plakat alebo sa smiat. Po tom co tu po vas citam 😅 .

adelik
16. kvě 2008

asi plakat.... 😖

alcatko.j
16. kvě 2008

Booze, ta Nova, to jsou debilové 😅 Cim vetsi debilovina, tim driv to bude na NOve 😀

Je to asi blby, ale mne to tez rozesmalo 😔 Dedkovi bych vrazila stestku do kadaku a otocila 10x proti smeru hodinovych rucicek, pak bych ho dala do pelechu, jestli se z toho vyspi 😔 😅

Blbec, i babka byla blbec 😔

Uprimne, tohle je mi fakt jedno(i kdyz smrt je smutna vec), mnohem mnohem vic me dostala a zranila zprava o umrti, zbytecnem a nesmyslnem, rok a pul leteho chlapecka, ktery se zranil pri zkoumani vytahu... 😔 😢 😢 😢 😢

lenkabu
16. kvě 2008

Já jsem si ten akt jen představila a je mi blbě 😝 Vžyť tu štětku použíbali na mytí wc..A ten dědula prý "vyspala by se z toho" 😅

kristi
16. kvě 2008

mazec

karolinkafe
16. kvě 2008

Ja by som mu ju tiez do ri.i strcila 😠 😠 😠 Dufam ze to skor on bude sudeny, za ublizenie na zdravi s nasledkom smrti a nie lekara z toho obvinovat. To je uz svet fakt hore nohami obrateny 🙄

nikka.vo
16. kvě 2008

co do prde*e , ale do šulina 😠 mu jí strčit...

nikka.vo
16. kvě 2008

katharin - to se ještě uvidí, jestli bude chtít mermomocí koupit třeba maketu zbraně, řekla bych že už je u dětí tolik nevidim 😉 A myslim, že když tomu dítěti vysvětlim, že ve skutečném životě se těmahle hračkama ubližuje a moc a že to je ošklivý a smutný a já nevim co ještě, tak to to dítě snad pochopí. 😉 Uvidim, ale myslim, že když to dítěti vtloukáš do hlavy od mala, ještě před školkou, než se k tim hračkám ,,přičichne,, . Beru to tak, že od mala dáváme holčičkám panenky, hrajou si teda s panenkama, klukům kupujeme autíčka, hrajou si s autíčkama. vysvětlíme, že zbraně nejsouprostě hračka, šermovat se klackama taky neni hra, ale že můžeš ublížit a nebudou si hrát se zbraněma a podobnýma nesmyslama. 😉 Jsem zvědavá jak to bude ve skutečnosti 😅 Se to kec takhle, 😅 ale já si nepřipouštim když poslouchám řeči typu: ,,To my se ještě máme dobře, oproti tomu, jak se budete mít vy v našem věku atd 😒 ,,
Kdo ví co bude, my se musíme jenom snažit to změnit 😵 😎 pokud to jde

alcatko.j
16. kvě 2008

Verunko, ja na zbrane apod mam stejny nazor jak ty, jak na me decko v parku klackem miri a jakoze me zastreli, mam chut mu jednu vrazit 😅
Nicmene, ono je to tak trosku prirozene, kluci si chteji hrat na vojaky, vidi v telce, jak sjou ti vojaci statecni, jezdi na mise apod, a uz nevidi, ze tam treba jen hlidaji sklady..takze se jim chteji vyrovnat a mysli si, ze vojaci strili 😔 A proste je to laka 😔 takze pokud nekoupis maketu, vytahnou klacky 😔

alcatko.j
16. kvě 2008

A ja teda jeste i mnohem vic nesnasim a brojim proti pc hram"strileckam"kde se zabiji jedna radost 😔

karolinkafe
16. kvě 2008

A ak vasim detom taku hracku, teda umelu pistol alebo mec, niekto daruje? 🙄

alcatko.j
16. kvě 2008

karol, ja mam nastesti holcicku, tak snad nebude zavalena puskama 😅 A kdybych mela kluka? nevim, asi mu ji nevezmu, kdyz uz by ji dostal..ale budu ho usmernovat..A darci podekuju a slusne vysvetlim, ze se mne to moc nelibi. Ale chapu, ze klucí jsou klucí a nejak brutalne se zakazovat nemuze..ale budu vysvetlovat trebas az do aleluja 🙂

aponchie
16. kvě 2008

tak zbrane nekupuju a nekoupim domu zadne ani macety ani pistole nic!nesnasim to taky jak na me deti stili jako ,ale ve skolce je bohuzel maji 😖

nikka.vo
16. kvě 2008

Tak lidi kolem mě budou vědět, že takové věci nechceme a kdyby se to přeci jen stalo, normálně mu tu hračku vezmu. Klidně mu řeknu, že mu za to koupim něco jiného, což spíš samozřejmost, že to udělám 😉

No problemo, Alčo, že jo? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Alí, ale to jim vštěpujeme těm klukům do hlavy my - buď okolí nebo rodiče, jak chlapi ochraňujou, jak jsou statečný, jak kluci nebrečí apod.... ty to dítě musíš vést k jinému obrazu 😉 Zase nevim, jak se 4-5 letej kluk dostane k informaci, že jsou někde vojáci a ty po sobě střílej. To pak jedině ze zpárv, které děti taky nemusí do určitého věku vidět, nebo od rodičů...

nikka.vo
16. kvě 2008

což je aponchie smutný, že ve školece je mají... já bych zakázala, aby si je tam děti nosily a už vůbec ne, aby je tam měla školka v majetku 🙄 Asi bych se zeptala jiných rodičů, co oni na to a třeba bych se obrátila na ředitelku, fakt to nesnášim. 😖