Je něco špatného na odmítání alkoholu kvůli analgetikům?

jarunkaxyz1
7. čer 2013

Holky, mamky.....mám dotaz k zamyšlení - je něco špatného na tom, když odmítáte alkohol (byť i přípitek) kvůli častějšímu braní analgetik? Dík moc! 😉

petrajurinova
7. čer 2013

Naopak, je to správně - léky (a zvlášť oblbováky jako analgetika) a alkohol míchá akorát sebevrah nebo cvok.

monad
7. čer 2013

přesně petrajurinova už ti odpovědla... nebo feťák.. 😀 😀 A mícháním tohodle si jím můžeš brzy stát i TY.. 😉

jarunkaxyz1
autor
7. čer 2013

jj, moje řeč....holt ale lidi jsou nesoudní a hloupí......každou chvíli se setkávám s "opačným názorem". Holky, dík, že se toho mám držet dál!

ange_de_la_morte
7. čer 2013

analgetika a alkohol nepatří k sobě, pokud to někdo nechápe , měl by si přečíst něco o ledwinách a játrech 😀 nicméně k zamyšlení je i samotný fakt ,,častého užíwání analgetik,,

anushka111
7. čer 2013

Souhlasím s ostatními, nicméně pokud jde o narozeniny někoho blízkého v rodině nebo silvestr, tak si připiju i s analgetikem (ale je to skutečně jedno ucucnutí a zbytet holt zůstane ve sklecne), Pro mě je to tak, že "vlk se nažere a koza zůstane celá" . 😉

lv
8. čer 2013

odpověď na tvou otázku - ne, není na tom nic špatného. Ale my češi a moraváci jsme tak rozchlastaní, že tě každý hned bude podezírat, že jsi v tom, nebo že jsi vyléčený alkoholik a abstinuješ tedy z nutnosti.

lucifereeek
8. čer 2013

ne divné to není, je spousta lidí, kteří třeba nepijou vůbec, je to každého věc. A na prášky pít - to dělají jen nezodpovědní lidé, kteří to bez toho nevydrží 😉

sariss
8. čer 2013

Myslim.ze obzvlast tvi blizci by meli respektovat tve rozhodnuti. jsou lidi co zasadne nepiji a je to jejich vec. navic kdyz mas takovyhle duvod musi to snad kazdy oochopit. stuj si za svym jen ty vis co je pro tebe nejlepsi.

brisalek
8. čer 2013

po 9 měsících těhu a 16 měsících kojení na alkohol nemám absoltně žádnou chuť a hlavně i když si dám večer 2 dc tak mě ráno bolí hlava a jsem jak kdybych vypila 1l. Takže alkohol odmítám a neustále hlavně od tchánovců poslouchám přemlouvání, že si s nima mám připít...Ale si každý říká co chce🙂, je to tvoje věc🙂

brisalek
8. čer 2013

@ange_de_la_morte také mě spíč zaujalo to časté užívání analgetik.

jarunkaxyz1
autor
8. čer 2013

Holky, díky moc - co se týče analgetik, máme v rodině artrózu a prostě chca nechca to ob den bez nějakýho ataralginu nebo tak něčeho podobnýho fakt nejde.

llluckaaa
8. čer 2013

I kdybys ses rozhodla nepít jen z principu, že chceš být abstinent, tak na tom nic špatného není. Spíš se mi příčí jednání některých lidí, kteří tohle nejsou ochotni tolerovat a budou pořád něco vnucovat 😝 Já si teda ráda přihnu 😀 , ale zase dělám fóry s jinýma věcma 😉

jarunkaxyz1
autor
8. čer 2013

právě z důvodu, že vím, že si prostě lupnu na hlavu a na páteř kolikrát častěji prášek než normální lidi, tak je mi těch jater a ledvin už takhle líto, takže jsem většinou za vola a nikdo to nechápe

hancazivocich
8. čer 2013

Klid, klid.... Já nepiju skoro vůbec, vlastně roky vůbec, jen zcela výjimečně a z donucení.. Ke všemu, když někam jdu a jsem nucená, tak nevím, co si dát, co se pije, pak si dám chucený pivo, okolí mě upozorní, co je tam éček a přejde mě chuť definitivně.. Nevím, proč se lidi, co pijou, dívají na lidi, co nepijou divně... Já nepiju, současný přítel taky ne.. Takže jsme v pohodě... A ostatní? Víš jak se to říká ... Komu se to nelíbí, ať... ehm, ehm...... 😅 😀