Je ok opustit 3 malé děti kvůli milenci?

tricunici
22. lis 2013

Dnes mi má kamarádka řekla že jsem zlá....nechápu totiž jak mohla vyměnit 3 male deti za chlapa. Jak to berete vy? Myslite že opustit muže a 3malinke deti kvuli milenci je ok?

berynka
22. lis 2013

@tricunici tak kámoška je zamilovaná... ty těhotná, jak to asi mohlo dopadnout, co? 😅 😝

tricunici
autor
22. lis 2013

No tak já bych takovy nazor mela i jako netehotna

blahova_andrea
22. lis 2013

pokud to byla opravdu kamarádka, tak to časem proberete s chladnou hlavou a budete kamarádky dál 😉 já si tedy s kamarádkami říkala vždy i to nehezké do očí a někdy dost ostře a nikdy to nebyl problém. jednou jsem nejlepší kamarádce řekla, že je "kráva", když se chce vracet k onomu muži, ale že je to její věc a kdyby něco, jsem tady. dali jsme si pár skleniček, šly zapařit...vše ok. s tím oním měla časem miminko, pak se vzali, pozvali mě na svatbu a jsou spolu stále...
ne každý dokáže unést tvrdý názor řečený na tvrdo...jedna věc je, že máš svůj názor (já mám stejný v tomto případě) a druhá věc je, jak ho sdělíš a jak to ona osoba dokáže pobrat. teď jste opravdu asi obě moc plné hormonů, jak naznačila @berynka, aby jste si dokázaly promluvit v klidu. kamarádka by měla tvůj názor vzít, setkávat se s ním bude asi často. ty bys ji zas jako kamarádka neměla soudit. i když tuto situaci já také nikdy nepochopím ☹

tricunici
autor
22. lis 2013

@blahova_andrea víš mě to mrzi kvuli detem.

blahova_andrea
22. lis 2013

@tricunici to dokážu pochopit. taky naopak nedokážu pochopit jak může žena opustit děti kvůli chlapovi. nebo ne jen opustit. nechat je týrat chlapem, jen aby o něj nepřišla. prostě cokoliv v tomto stylu. pro mě jsou děti v žebříčku nad chlapama. což ale také každá žena nechápe. pokud jste kamarádky, tak ji určitě znáš. víš co a jak a proč. třeba to má nějaké polehčující okolnosti. tohle si hlavně jednou sama v sobě bude muset obhájit ona.

tricunici
autor
22. lis 2013

@blahova_andrea asi tak,jeji muž ji hodne uražel,same dluhy.,jeho rodina alkoholici:-/Deti jsou 2 postizene

blahova_andrea
22. lis 2013

@tricunici tak to jsou docela polehčující okolnosti, nemyslíš? jako ne úplně opustit děti, ale rozhodně se poohlížet po lepším chlapovi. můj přítel teda taky není žádný cukrkandl a je samý dluh a bejvalka s dětmi, jen ten alkoholismus naštěstí zatím ee, ale kdybych chtěla něco řezat, tak určo půjde on a ne já od syna. ale každá jsme jiná, máme jiné možnosti. a kdo se teď stará o děti? 🤐 taky nejsem ten typ, co by šel hned do jiné náruče. ale i v tom jsme každá nějaká. ona neměla podporu ve své rodině? že by prostě muže opustila, ale děti si nechala?

tricunici
autor
23. lis 2013

Nemá nikoho,navic on ji deti nedal. No ted se nema o moc lepe,našla si mladeho chlapa a ten ji nepomuze

chrisula
24. lis 2013

@tricunici k vuli chlapovi bych sve dite nikdy neopustila...

tricunici
autor
24. lis 2013

tak ted navic ma to mimi a nema kam jit.pritel je blb a ona se hrouti

leni78
24. lis 2013

@tricunici Ona nechala deti u násilníka a odešla ? To je nelidské.

tricunici
autor
24. lis 2013

@leni78 ne na deti je hodny

leni78
24. lis 2013

@tricunici Aha, no asi je to tam složitější. Jí přeci týral.

gaz
15. črc 2014

Dotaz. ...co si myslíte když partneři ne manžele mají 3 deti 10 let a dvojčata 2 roky jsou spolu 15 let a partner chce odejít s důvodu nefungující ho vztahu. ....co je pro muže lepší volba. ....zůstat s ženou s kterou vztah není dobrý ale kvůli dětem zůstat doma nebo odejít za někým kdo za to stoji a opustit deti? Samozrejme deti by muž Vidal a bral dal....

hvezdnenebe
15. črc 2014

myslím, že ty polehčující okolnosti vysvětlují odchod od partnera, ale určitě ne od dětí. máma je prostě máma a děti by měla mít na prvním místě. zvlášť jestli jsou malinké. takže za mě - není to ok.

babanci
24. kvě 2019

Opustit děti pro chlapa? Nemožná představa.

marketa11112
24. kvě 2019

Mam dve deti a nikdy bych neodesla bez nich. Navic jakykoli odchod bCh si hodne rozmyslela,prave kvuli detem. Ale ja mam skveleho muze, tak se mi to keca.
Ale mam kamaradku,ma tri deti,kazde s jinym. Dva predchozi ji obcas dali par facek. Ale zase jsem se jim az tolik nedivila. Treti si ji vzal. Ale deti jsou s ni. Nejstarsi ve stridave peci. Roky o nej bojovala u soudu. Deti by nedala.
Z pohledu matky to nepochopim. Zena, pokud chce odejit,si ma pripravit plan,podminky a pak to resit.

urtica
24. kvě 2019

Je to hodně stará diskuze. Myslím ale, že kamarádka - skutečná kamarádka - by neměla soudit. To neznamená schvalovat jakékoliv jednání a mlčet - ale je velký rozdíl mezi tím, říct kamarádce, že dělá kravinu, nebo že je kráva...