Je tu i nějaký taťulda?

mansart
4. říj 2006

Ahoj všem tatínkům,taťkům a taťuldům. Snad se nás tu sejde víc a budeme si moct vyměňovat zkušenosti. Tak můj první dotaz:,,melou" 😀 Vaše přítelkyně,manželky pořád jen o těhotenství? Ta moje nedokáže pořádně mluvit o ničem jiném 🙂 Pomalu už z toho začínám šílet.... 😉 tak jen jestli jste tohle taky zažili a máte třeba proti tomu nějaký učinný mechanizmus.

mapris
31. říj 2006

nooo, do toho malinoveho caje se mi nejak nechce. Male malo 19.10 - 3300g ... No, doufejme, ze mne nenechaji prenaset moc dlouho, ja z toho absolutne nadsena nejsem. Vcera mi rekli, ze mozna budu mit cisarsky rez, nevedi, jestli mimi projde panvi, tak jsem zvedava. Zitra mam druhy termin, tak zatim cekam 😒

zeman
31. říj 2006

Ahoj, hlásím se mezi tatínky! 🙂

miss
1. lis 2006

mapris- juj to je už dost 3300 g 🙂 to teraz bude rast rýchlo no prajem ti aby si cim skor porodila 🙂

sranda, že aj chlapi chodia na ženske chaty to si neviem predstavit toho mojho chichi

mapris
1. lis 2006

zeman,
vítej :o)) i když tatínkové nemají moc času psát :o)) to tady zase vedeme my ženský ..

miss,
dnes idem na ultrazvuk na vahovy odhad, lekar mi minuly tyzden povedal, ze to asi nebude ziadny "drobok", takze by uvazovali o cisarskem reze, tak som zvedava, ako pochodim pak zajtra v poradne. Snazim sa byt kludna, ale neako to nejde. Dve kamaradky uz porodili dva tyzdne pred terminom, jedna bude rodit do hodinky, lebo mala mit cisarsky rez a teraz mi volala jej manzel, a dalsia kamaradka nastupuje v sobotu na vyvolanie ... Len ja furt nic a to mam prosim druhy termin ... ACh joooo ☹ NO, toho mojho by som si tu tiez nedokazala prestavit 😀

0401
1. lis 2006

Mapris, držím palečky 🙂 Vím, jak je to na psychiku, když kolem tebe všichni rodí. Měla jsem to podobné.

erika153
1. lis 2006

mapris dnes cely den cumim na forum ci uz nerodis ci niekto nieco nepise o tebe.drzim palce, neboj uz to nemoze dlho trvat naozaj... 😉
apropo ked je rec o muzoch moj ma vola "modry konik" a sa smeje veselo ako si tu piseme. tak jeho si uz vobec neviem predstavit ako tu tuka do pocitaca a pise si o babatkach 😀

lucisa
1. lis 2006

Mapris, drž se. Já sice nepřenášela, ale zase jsem ležela dlouho na sále, než se malé podařilo vykouknout na svět a zase mě strašně znervózňovalo, když jsem každou půlhodinku slyšela z jiné strany trochu pokřičet maminku a za chvilku už i miminko a já furt nic, taky to bylo na bednu🙂) 😖
A dej pak určitě vědět, až budeš z porodnice doma, co máš, jak se to jmenuje, váhu, míru, znáš to, všechno, co baby zajímá a zbožňují, hmm, teda aspoň mě 😅

0401
1. lis 2006

Teda holky, vy ty chlapy úplně odradíte. 🙂 Třeba by se taky chtěly podělit o dojmy z porodnice.

erika153
1. lis 2006

nie my to tak nemyslime len mame proste takych chlapov co niesu na take veci. ale sranda je ze si tu nejaky tatulda zalozil stranku a hned sa mu tu nasackovali zeny 😀 😀

0401
1. lis 2006

My už jsme takové. Kam čert nemůže... Tobě se to Eri taky krátí, co? Máte vybrané jména?

erika153
1. lis 2006

no mne sa to uz nebezpecne krati. dievcatko Emka (ja si myslim ze to je dievcatko 😀 ) a pre chlapceka asi Tomas, neviem sa rozhodnut to chlapcenske meno, nas kalendar je dost biedny na chlapcenske mena a cudzie meno nechcem dat, sa mi to velmi nepaci davat nejake anglicke mena a tak.. 😠

0401
1. lis 2006

Vážně? Mě připadá, že slovenské jména mají kouzlo a jsou nádherná, já bych si vybrala! Ema je moc krásné jméno a Tomášek taky. My jsma taky nechtěli vědět pohlaví, měla jsem napsanou Natálku a když mi malou položili na břicho, zjistila jsem, že jí bude slušet víc Patricie. Musela jsem vypisovat znova papíry na sále, byl z toho trochu rozruch, ale rodím já, ne?
Ať ti to vyjde a máte krásné zdravé miminko.
Ještě se mi moc líbí Bibianka, ale ta nějak neprošla.

Dívala ses tady na tu tabulku na zjištění pohlaví? Co jsem se tak bavila s holkama, sedí to! Ale to překvapení už vydržíš, ne? Mě říkali v práci kinder vajíčko 😀

erika153
1. lis 2006

nie nevidela som tu tabulku, ja by som prave chcela vediet pohlavie ale vraj ho nevie zistit lekar..je tak otocene. a kde je ta tabulka? 😀 pre dievcatka mame vymyslene vela mien ale pre chlapceka je to problem ale ako vravim tomasko alebo mozno martinko 😀

0401
1. lis 2006

V albech ji má spousta holek, třeba Nejkrásnější čekání - janickabez. Obrázek je růžovomodrý. Dej vědět!

erika153
1. lis 2006

dakujem vyslo mi dievcatko 😀

miss
1. lis 2006

mapris- jeminecku vsak dohovor babenku nejako 😀

Baby mne povedal Dr. na velkom usg v 20 tt, že to bude chlapcek, tak my mame nakupene vsetko v modrom, ale naposledy mi moja Dr. nevedela povedat co to je 😅 meno mame vsak len pre chlapceka, asi by som dost kukala keby vyslo dievcatko 😀

0401
1. lis 2006

Tak moc držím palečky, ať posílíš naše dívčí řady 🙂 Ať je Eminka zdravá sladká čertice 🙂 Holky umí taky pozlobit

mansart
autor
20. lis 2006

No čauky holky.... 😉 .
Erika máš recht 🙂 , myslel jsem, že tu teda nějaký taťka bude a ono se mi to nějak moc nepovedlo 😒 .

Mapris-tak tobě teda nezávidím, ale přece to mimi nepůjde dobrovolně ven, když je mu tam tak dobře ne???

A jsem rád,že tu pár tátínků napsalo, že to u porodu je takové fajné. Chtěl bych tam jit taky.... Asi to je zažitek k nezaplacení. Už se těším až to bude 😝

ladunka
20. lis 2006

mansart - mapris už má hezounkou holčičku, koukni do jejího alba, nakonec u maminky v bříšku nezůstala 😉

mansart
autor
20. lis 2006

diky,ja tu dlouho nebyl tak sem ztratil prehled 🙂

mihalicka
14. led 2007

Ahoj tatkovia, mamicky a tehulky!!
Joj vdaka za tuto temu, lebo ja uz neviem, co mam robit. Doma sa to uz neda vydrazat. Moj muzickek je uplne mimo.STALE sa hadame. Myslim, ze je to presne od zaciatku tehotenstva:( Ja uz niekedy nevladzem, aka som z toho nestastna. Jeho vysvetlenie: To ty si prehnane nervozna a ja to nezvladam.
Pracuje v muzskom kolektive a odtial nosi take mudrosti, ze este len prve mesiace po narodeni budem strasna, ze on sa nevyspi, napriek tomu posobi, ze sa na babo tesi. Bol uneseny z USG, raz za 100rokov mi aj brusko pohladka...neznosti ale ziadne.Milovat sa mame zakazane. Ale su aj ine sposoby a na tie akoby zabudol... Niekedy ma take bybuchy hnevu, ze nieco rozbije, vrieska a to som ho vraj vyprovokovala. Ale ja si davam velky pozor, aby to tak nebolo. Poradte mi Kamaratov a pivo raz za cas si nevie odpustit...

emjee
27. kvě 2007

radek.suchy • 27. máj 2007 o 12:58
Je tady nejaky tatinek s detma kterej si chce vymenit zkusenosti?Pokecat atd.

dablice1983 • 31tt • 27. máj 2007 o 17:27
ahojky tatuldo jsem tu přihlášen přes miláčka čekáme miminko v srpnu a co ty

franco25
29. kvě 2007

ahojte hlasim sa 🙂

fox
31. kvě 2007

Nazdar. Samozrejme, sme tu (mozno viaceri), len sa nejak nehlasime. Ja mam takmer dvojdnovu dcerku, este nie je doma takze zatial otazky nemam ale od matiek sa dozvies vela 🙂

😉

jaja003
22. kvě 2009

ahojte, trochu som pozerala stare temy a objavila som tuto.. chodi sem na MK aj nejaky tatulda? .. ja mam dnes totiz taky problem, ci skor depresiu 🙄... mam pocit, ze so mnou moj manzel moc tehotenstvo nepreziva.. mozno vo svojom vnutri ano, ale navonok nie.. aspon nie tak ako by som si to ja predstavovala... ja citam rozne clanky, som tu furt zavesena na MK a citam skusenosti druhych bab, zistujem, co vsetko treba pokupit, vybavit.. a taaak sa tesim, ked sa mala v bruchu hybe, kope a presuva, ze to mozem hodiny sledovat.. a o tomto vsetkom by som sa chcela s mojim chlapom rozpravat a rozoberat... ale jeho to bavi len chvilku a potom prejde na inu temu ... ake mate vy skusenosti?

poletucha
22. kvě 2009

jaja- ja ti to sice nereknu z pozice chlapa...ale myslim si,ze je to naprosto prirozeny...nemuzou citit to samy co my, zatim se jich to tyka tak nejak vzdalene a ne kazdej chlap je poprdenej z veci okolo mimca ..stejne tak ne kazda tehotna zenska si povida s mimi nebo mu pousti hudbu atd...je to hrozne individualni. Muj manzel je stejnej jako ten tvuj,...zepta se, pohladi mi pupek, ale ze by se sam zajimal o vybavu atd...to bych snad ani nechtela 😀 Vlastne jsem z toho taky byla trochu zklamana do 20tt,pak jsme jednou v noci jeli na pohotovost,protoze jsem slabe krvacela a kdyz me z ordinace propustili tak manzel sedel v cekarne a plakal ...a tenkrat jsem si uvedomila ze to taky cely proziva,ale proste jenom jinak...chlapsky 😉

jaja003
22. kvě 2009

to s tou prihodou z pohotovosti je pekne.. ja viem, ze my zenske to prezivame omnoho viac, ved babo citime 9 mesiacov v brusku, ale niekedy mi pride, ze az moc malo... ale mozno mam len dneska dako zblblnute hormony 😉 .. ja viem ze sa na malu tesi, ale hold bude sa jej viac venovat az ked sa narodi... teda dufam 😀