Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

tegina
17. pro 2010

Holky,
možná jsem to někde přehlídla, ale už se tu dlouho neukázala dreana, zakladatelka diskuse 😉 , víte něco...poslední co si pamatuji, tak psala, že nebude mít přístup k počítači.

misicka455
17. pro 2010

Někdo je tedka na nějakém školení nebo tak jestly se nepletu možná je to ona 😉

misicka455
18. pro 2010

dietní cukroví 😉
Na 2 tácy vločkových kuliček potřebujete: 250 g ovesných vloček, 125 g Flory light (nebo jiného nízkotučného margarínu), 150 g třtinového cukru, 40 ml rumu (nebo spíše rumové tresti, abyste se vyhnuli alkoholu), kakao nebo kokos na obalení
Ovesné vločky odvažte podle receptu a opražte je na nepřilnavé pánvi – pouze zlehka a ne zprudka, protože ony se mršky rády rychle připalují. Poté je nechte vychladnout a přesypte je do mísy. Přidejte margarín, třtinový cukr a trošku rumu. Vznikne z toho docela lepivá hmota, která potřebuje minimálně 3 hodiny v lednici ztuhnout (věřte mi, bez těch tří hodin mě budete proklínat!).

Vločky nejprve nasucho opražtefoto: Poté z hmoty tvarujte kuličky, které obalujte v kakau nebo kokosu. Nejde to úplně lehce! Hotové kuličky pak ještě dávejte do košíčků a uchovávejte je v chladu.

Kuličky obalujte v kokosu nebo kakau.

postup zde:
http://www.prozeny.cz/recepty/recepty-a-vareni/...

kacab
18. pro 2010

...tak vám taky přidám super recept..."Tolárky TGM" ....u nás doma je klasická varianta nejoblíbenějším cukrovím ze všech!

1. klasický recept: předem na 17. hod namočíme 2 balení lískových oříšků do vody
- těsto: 30dkg hladké mouky, 20dkg másla, 1lžička kakaa, 1 žloutek a 10dkg cukru
- postup:
* smíchat suroviny dohromady a vypracovat těsto (někdy když je malý žloutek, tak cvrnknu trošičku mlíka)
* do hotového těstna zapracovat celé lískové ořechy i se šlupkou (scezené, okapané a v utěrce osušené)
* vyválet válečky tak 3cm tlusté a ostrým nožem krájet na tenčí plátky okolo 5 mm a upéci v troubě lehce do zlatova
* ještě horké obalovat v moučkovém cukru s vanilkovým cukrem

2. dia varianta - máslo - light margarín, cukr - sypké umělé sladidlo (pozor na sladivost a možství!!!!) a po upečení
neobalovat

Nemají chybu a hlavně jsou děsně rychle hotové, bez patlání tvarečku, vykrajování a podobně... letos už jsem napekla 3 dávky 🙂 + 1 dia a vždy se po nich zapráší!!!!!

misicka455
18. pro 2010

@kacab super tak možná ještě zítra udělám 😉

kacab
18. pro 2010

@misicka455 zkus jsou super.... přiznám se, že jsem si dopřála klasické máslo, tak to s tím margarínem nemám vyzkoušené... ale snad to půjde.... a jestli budeš péci tak i klasiku pro rodinu, jinak Ti to dia snědí 🙂

evena
18. pro 2010

ahoj holky, pěknou sobotu 😉
včera sem si mákla dvě hodiny na kuželkách a ráno sem nemohla vstát z postele jak mě bolela kyčel 😀 a úterý zas 😎
@kive76 to je pěkný že to tak oslavíte 24. každej měsíc 😵 to já se za pár dní (jako každej rok) zeptám mýho "víš ty vůbec kdy máme výročí?" a on mě každej rok řekne "někdy teď mezi státkama že??" no hotová romantika je to 😀 po 9ti letech si to ještě nezapamatoval, no ale co po něm chci když teprve asi před dvouma rokama si zapamatoval moje narozeniny a to mám tak pěkné datum 22.11. 😀 nepamatuje si nikoho z rodiny, žádný svátky, narozeniny, vše hlídám já, pamatuje si jen svoji dceru a světe div se to ví i co bylo za den a kolik bylo hodin 😕 😀 tak aspoň něco, to nejdůležitější ví 🙂

@kacab tvá sestra je pěknej tahoun, to je dobře 😉

misicka455
18. pro 2010

No jo chlapi oni jsou celkově s tou pamětí na tom nějak hůře 😀

evena
18. pro 2010

@luuca.b seš dobrá s tou zumbou !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

holky kamarádce vypadla už napořád dlouholetá parťačka na plavání, tak to nabídla mě ... jenže ona tam chodí kvůli kondičce, vkuse plave + sauna, nechci jí nějak brzdit a taky bych se asi necítila dobře v plavkách, přecejen na mě všechno visí 😖 😝 tak sem to odmítla ale pořád nad tím přemýšlím, tak nevím .. 😝

evena
18. pro 2010

@misicka455 naštěstí mi to nevadí a každej rok se tomu smějem 😀

misicka455
18. pro 2010

@evena ěla jsi to jít a vyzkoušet to za to nic nedáš a když to nebude klapat tak by jsi sní dál nechodila.

misicka455
18. pro 2010

Tak jsme byla na hodku venku a krásně jsme vymrzla 🙂

evena
18. pro 2010

@misicka455 si říkám že ta kamarádka určitě nepočítá s tím že s ní budu bůhvíjak plavat, hlavní je u mě to že se prostě roztíkám na všechny strany 😝 😅 vzhledem k tomu že se cítím někdy i trapně před přítelem a bojím se na sebe podívat do zrcadla tak bych to asi nezvládla 😒

u nás bylo docela teplo tak sem taky vyrazila s malou ven, dnes sem sama doma, malá ta teď spí .. tak se tak trochu nudím ...

wjerushka
18. pro 2010

Hoj, já si dnes mákla, dopolko plavání s Kryštofem a odpoledne jsme využili krásnýho počasí na hoďku šli sáňkovat. kryštof to úplně zbožňuje, dostat ho ze saní je pak nadlidský úkol.
@evena To chápu, že se necítíš dobře v plavkách, já taky ne. A před manželem se taky stydím, což on vůbec nechápe. Tak aspoň tak 😉 Když chodím s malým, tak jsem v pohodě, takhle rozteklých mamin jsou tam zástupy a ještě plavou v dvojdílných plavkách, ale když jdu na plavčo, tak vždycky stašně rychle hupsnu do bazénu a pak fofrem do šatny. 😉

korchy
18. pro 2010

Ahojky ženský,tak jsem dnes po 3týdnes stoupla na váhu a naštěstí jsem nic nepřibrala,ikdyž jsem ted doma byla týden a marodila v peřinách🙂
Snažím se držet dělené stravy,ale párkrát jsem porušila.Přemýšlím,kdy už začnu Dukanovou dietou,dost nad ní přemýšlím.

misicka455
18. pro 2010

Já se dneska rozhejbala a dala si po dlouhé době cvíčo a hodinu jsme byla venku s kočárem tak snad se do toho pohybu zase dostanu .

tegina
19. pro 2010

Ahojky holky,
misicko455, je to možné, ještě se mi u někoho vybavuje stěhování, ale vůbec si nejsem jistá 😒 , člověk si na mateřské asi není jistý něčím, taky si někdy přijdete tááááááááááák vygumované 😀 .
Cukrovíčko letos dělat nebudu, tak se na Vaše receptíky juknu příští rok...to udělám kvůli dětem tak 2 druhy a jeden Váš pro sebe..., ale stejně mě to nezachrání, protože jak dojedeme na Moravu, tak za ten týden pochybuji, že odolám..možná první dva dny, potom je to jak někdo psal, od prvního kousku lavina...už mi sice nechutná jako dítěti, ale co mi zůstalo, že vyhlídnu jeden druh, a ten vždy celý zvládnu já, Tak dlouho chodím, až není...
Jinak se moc těším na leden, to už snad nebudou žádné výmluvy...jak to sleduji, tak z nás budou Dukanovky 🙂 .

kive76
19. pro 2010

@evena ahojky, ten můj si taky nepamatuje žádný narozeniny, akorát teda moje.. a svoje 🙂 .a co se týče toho 24...tak jsem mu říkala, že se budeme muset vzít nějakýho 24... aby si to pamatoval.... 🙂

kive76
19. pro 2010

@tegina dukanovanky 🙂

misicka455
19. pro 2010

Ahojky, tak jsem zvědavá na vaše váhy . 😉

kive76
19. pro 2010

@misicka455 já taky 🙂

misicka455
19. pro 2010

Tak se sebou jsme spokojen apůl kila dole jen tedy nevím co přiští týden no hlavní je nepřibrat ať si nepřidělavám práci 😀

wjerushka
19. pro 2010

Ahoj holky, já vím prd, protože včera si Kryštof rozhodl, že si pohraje s váhou. Výsledek je rozbitá váha a Ježíšek asi bude na rychlo kupovat novou pod stromeček🙂 Takže jsem žvedavá, jak dopadnu po Novým roce s kilama a pak najíždím na dietu, už jsemo tom informovala manžela, taks e vářil celkem chápavě 🙂

tegina
19. pro 2010

kive76: díky za opravu, když se na dietku vrhneme, tak se vším všudy 🙂
misicka455: myslíš na váhy teď po týdnu, nebo jak se začne v lednu s dietkou?půjdeš do ní taky?
wjerushka: myslím, jak se člověk rozhoduje nad rozbitými věcmi, že zrovna na váhu, bych se až tak nezlobila 🙂
Holky, zase mám možná blbý nápad, na ten první jste ani raději nereagovaly 🙂 , když jsme tak nažhavené, nechcete někdo zkusit takovou jednu 14 denní drsňoučkou dietu..třeba kdyby nás začalo více, tak by jsme třeba alespoň sedm dní zvládly 🙂 , zkuste pouvažovat, nikdy jsem ji nedržela,ale docela dobře se prý na ní shazuje...nechci tady opět vyvolávat diskuse o tom, zda je správná, žádná drsná není dobrá...jen kdyby se někdo přidal, tak bych to zkusila takdy...takže mléčná dieta, určo ji najdete, nebo má už někdo zkušenost?

kacab
19. pro 2010

Ahojda... tak jsem taková bez nálady... Začala jsem se prolejvat litry čistý vody (už dlouho jsem věděla z nějakého vyšetření, že jí v těle mám nedostatek .....) no a váha, ač nehřeším najednou poskočila za dva dny o 0,5kg nahoru.... kdysi jsem o tom četla, že je to možné, že na objem to přírůstek není, ale na váze jo... ale zrovna při dietě vidět, že to leze nahoru je nepříliš motivující... Tak doufám, že se to zarazí a zase začne lézt dolů.... To mi ta voda zase o trochu míň chutná.... ale na druhou stranu, na pleti už vidím jasně změny k lepšímu... Tak nějak se musím jen uklidnit.....

luuca.b
19. pro 2010

@kacab já myslím že jsi ted přelitá tou vodou ..voda se lehce zadržuje v těle fakt🙂..hlavu vzhuru

holčiny zapsáno mám teda asi jen 4 já to dneska nestihla a zítra ještě ráno nejsem doma..dám doufám tabulku v utery ju🙂 čekám na ostatní🙂Boci boužel ne se s malou Sof v nemocnici má zápal plic chuďátko malé🙂

jinak MÁM TO🙂 je hotovo ted už jen pořádně začít pracovat na choreografii a bude🙂

korchy
20. pro 2010

@tegina Ahojky.Ted jsem se přečetla co to obnáší ta mléčná dieta,no jde mi ztoho mráz po zádech.Ale výsledky jsou zaručený,jak jsem četla všude možně.Už budou vánoce a to si netroufnu držet tuto dietu,protože jsme na štědrovečerní večeři pozváni ke tchýni a hned druhý den na oběd k babi a dědovi,budeme tam celá rodina.
Ale asi hned po svátkách bych to ryskla🙂

tegina
20. pro 2010

Ahojky holky,
kacab: nevím jestli je to vodou, mě takové výkyvy váhy lítají i týden před menstruací 😒
korchy: tak to mám jídlo až moc ráda na to, že bych začala s takovou drsňoučkou dietou přes svátky...já mám problém něco udržet, i když jsem doma sama, natož u rodičů v období, kdy jsou plné stoly, to bych asi z nervozity dělala já nevím co...budu ráda, když se domluvíme, i když nás bude víc, třeba to někdo z nás vydrží...taky by mě zajímalo, jestli opravdu tak funguje...ono je to v podstatě drsný Atkinsn se zamíchaným Dukanem 😀 Jinak já bych navrhovala až po Silvestru, třeba od 3, co ty na to? 1.1. "musíme" sníst čočkovku 🙂

evena
20. pro 2010

ahojky holky 🙂

@tegina nemám nějak čas to nastudovat ... to se jí jen mléč. výrobky? 😕 já do ní určitě nejdu rozhodla sem se pro tu dukanovu (nebo jak se to píše 😝 )
jo holky, tu dietu zatím nedržím jak sem psala že začnu hned, mám období kdy vím že bych to nedodržovala tak jak bych měla tak sem se rozhodla to odložit, možná po Vánocích, možná až po Novým roce, uvidím, zatím jsem asi 14 dní bez nějaké diety a většího cvičení, stravuji se ale rozumně, a za ty dva týdny kilo dole tak sem vcelku spokojená 🙂 ale na tu dukanovu už se moooooc těším, protože to poletí dolů rychleji 😵 a v létě budu u vody kočka 🙂 😅 nebo možná taky nééé 😀

taky mám před ms a na zač. ms váhu víc tak o půl až kilo 😝

kive76
20. pro 2010

@tegina já začínám od 6.1. nebo 7.1:-)