Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

kive76
7. led 2011

@kacab díky za takhle rozsáhlé informace...tak zatím se o mimčo snažíme, takže kdo ví co bude, až se zadaří....a narodí 🙂 ale tak nějak jsem o tom do budoucnu jen přemýšlela, tak co se týká hlídání - to můj táta by určitě rád hlídal...ségra - moje dvojče ted má kluka v březnu mu budou 3 roky...a táta ho hrozně rád hlídá...no takže by si tahle mrňouska, či mrňousku užil...no a pak by ještě ségra mohla čekat druhý dítě...a s tatkou by se pěkně střídali...hi,hi..pěkně to mám vymyšlený vid? 🙂

kive76
7. led 2011

@kacab jééé ted jsem ti klikla na profil, a takhle děti za sebou bych taky chtěla 🙂 a nebo rovnou dvojčátka...no jsem z dvojčat, ale říká se , že dvojčátka jsou ob generaci...

kacab
7. led 2011

@kive76 naráz, nebo zvlášť.. to je jedno, hlavně ať se zadaří co nejdřív a jsou zdravé!!! Já je chtěla mít od sebe do 2let... začali jsme na tom makat když byl Terce rok a zadařilo se až za 6 měsíců, takže je mám o 2a čtvrt... (pak jsem si už koupila Mojžíšovou a poctivě denně cvičila!!!) Přála jsem si je mít věkem u sebe, aby si vce rozuměly a vyhrály si společně... Já a sestra jsme byly o 4 roky a už to bylo moc... Ale jelikož máme mladšího chlapečka a o nich se říká, že jsou o 2 roky opožděný proti holčinám, tak to asi bude nastejno 😀 😀 😀 Zatím ten můj malý milý a milovaný chlapeček ani neví, k čemu je nočník... Terka se na povel vyčůrala do nočníku od 8mi měsíců a on na 16ti si myslí, že má "pindík" jen na hrní 😀 😀 😀 všechny snahy jsou marné a nebyl ani jedinný úspěch 🙂 ... já ví, všechny děti jsou jiné... ale uznejte... už by pomalu mohl pochopit že ho má i na čůrání 😀 😀 😀 ... Máte doma některá většího chlapečka? Jak to u Vás bylo?

kive76
7. led 2011

@kacab jo to máš pravdu to se o klukách říká...že jsou opožděnější oproti holkám... 🙂
no u mě už je na čase...doufám, že se zadaří tenhle rok...píšou, že rok 2011 má být nejplodnější...tak snad mluvěj i o mě 🙂

kacab
7. led 2011

Ono to dopadne, uvidíš 🙂 ... budu Ti držet pěsti... a pak se můžeš na nějaký hubnutí vybodnout!!! a jak dlouho to zkoušíte?... V dnešní době to opravdu málo komu jde hned a hladce, ale na druhou stranu, většina se dočká!!!! Věřím, že brzy šťastně a přirozeně otěhotníš!!!!
Mojí kolegyně dcera - 15let chuděra na mimi čekala (přitom s manžou oba bez nálezu)- dr jí řekl, že za celou jeho praxi je jedinnou maminkou, které to ne a ne dopadnout a pak po 6ti umělkách z embriií 3roky zamražených má krásnou štěpánku.... Všechny jsem u toho řvaly jak želvy a dr prý taky 🙂

kacab
7. led 2011

@kive76 .... to je to nejkrásnější předsevzetí, co sis mohla dát.... že pořídíte miminko!!!! Už se těším, že brzy napíšeš, že se zadařilo!!!!

kive76
7. led 2011

@kacab no už přes rok a půl ..no byli jsme už i v gennetu...řekli nám, že jsme oba zdraví...no tak jsme si říkali, že to ještě do července zkusíme normálně..v červnu se chystáme k moři...no a když se nezadaří normálně, tak bychom v červenci. zašli na to IUIčko..

kive76
7. led 2011

@kacab no a právě, jsem si říkala, že ted skusím něco zhubnout, když to zatím nejde, a pak že bych " tloustla" z míň než ted co mám...

kive76
7. led 2011

@kive76 no a navíc si myslím, že po 15 letech pracování v jedné práci...bych si už konečně mohla odpočinout 🙂 bud tou 3-letou nebo 2-letou pauzou 🙂

kive76
7. led 2011

blbá jsem už mi hrabe jsem si napsala, sama sobě odpověd...no aspon se pobavíte.. 🙂

kive76
7. led 2011

@kacab no a navíc si myslím, že po 15 letech pracování v jedné práci...bych si už konečně mohla odpočinout bud tou 3-letou nebo 2-letou pauzou

kacab
7. led 2011

....je to vše v hlavě..

kacab
7. led 2011

@kive76....je to vše v hlavě.. když nebudeš chtít nabrat v těhu, nenabereš... já za celé 2. těhu přibrala 3,5kg a hlad jsem neměla snad nikdy, jen jsem vybírala co a kdy s ním, kvůli těhu cukrovce.... Zdraví miminka pro mě byl největší bič, ale jak se narodil malý... začala jsem to dohánět.... Otěhu jsem s 92kg, rodila jsem s 95,5kg, po příchodu z porodnice jsem měla 88 a po roce kojení a nočního papání jsem se vyžrala na 101.... hnus hnus hnus... Nemyslím, že je dobře se v těhu nějak omezovat, to je postavené na hlavu, ale na druhou stranu, ty co se bojí, aby moc nepřibraly... je to jen a jen o hlavě a kolik kdo toho do sebe nacpe a hlavně co!!!! Já byla 3 měs po porodu zničená a vyčerpaná.... Tom mě tejral s kojením v noci i co půl hodiny, hlad neměl, jen vytrapoval, ale kvůli terezce jsem ho nemohla nechat řvát... začalo to ve 3měsících a zkončilo skoro až na roce, když jsem típla kojení úplně.... Byla jsem tehdy tak unavená, vyčerpaná, bledá... Bušilo mi srdce a když náhodou byla příležitost spát... klepalo se mi tělo tak nějak ze vnitř a já z přetažení nemohla zabrat.... Čokoláda mi pomáhala psychicky, ale fyzyicky bych se zničila...... Já prostě měla v hlavě nastavené, že budu spravedlivá maminka, že obě děti vydržím kojit stejně a za každou cenu - do roka.... mažel se ale jeden den už naštval asi 3týdny před narozeninama malého, přestěhovat postýlku malého do pokojíku dětí, tereza šla k nám a řekl, "dnes jsi přestala kojit, jinak Tě to zabije"... a za 3 dny spal malý celou noc a spí stále.... jen ty čokoládový kg jdou dolů doteď.....

kacab
7. led 2011

@kive76 nejlépe 2 letou a pak navázat 3 letou 🙂

kacab
7. led 2011

@kive76 taky blbnu.... 🙂 uložilo se mi to 2x stejně.... tak jsem tomu spoň smazala většinu textu 🙂

kacab
7. led 2011

.... malý mi tu dělá za zády super bordel v bytě a u toho má puštěný Polární expres...je na čase se aktivovaat, uklidit tu a venovat se drobkovi 🙂 ... mrknu sem až zase bude v poledne spinkat...

kive76
7. led 2011

@kacab jo to věřím..že pokud bych pak začla jíst za dva 🙂 tak se určitě hodně nabere, ale když jíš tak nějak normálně, nebo né moc, tak samostatně tloustnutím nemusíš přibrat., ..akorát tím, že se ti kvůli mimískovi zvětšuje břicho jak si spokojeně roste 🙂

no já to předtím myslela...to "tloustnutí " jako , že mimčo bude růst... 🙂

no to si představ moje ségra ...malýmu budou v březnu 3 roky a ještě ho přikojuje..já teda tomu ještě nerozumím
🙂 .jak dlouho se má a nemá...nebo prostě když to nejde...tak to nejde..

kive76
7. led 2011

@kacab jo to by se mi taky líbilo...2 a pak 3 🙂

kacab
7. led 2011

@kive76 pokud jim to vyhovuje proč ne.... Sousedka to v 2,5letech vzdala, podepisovalo se jí to na zubech, vlasech a začaly jí bolet i záda.... ale pokud je sestra fit a vyhovuje jím to, proč ne.... je to spíše o kontaktu než výživě, ale i hlavně o tom přeci je láska a mateřství 🙂 mě by osobně vadilo, kdyby mě dítě svlíkalo na veřejnosti, domáhalo se prsa ... ale pokud v tom jsou nějaká pravidla, že třeba jen ráno a večer, je to krásná a intimní věc mezi nima 🙂 ... mě to třeba chybí moc, ale už jsem dál nemohla.... a rok je myslím slušný výkon i tak....

kive76
7. led 2011

@kacab jojo nějaký pravidla tam jsou, že už jen přikojuje 🙂 jen v nějakou dobu...jo já si taky myslím, že ten rok je ideální...

no jinak co se týče hubnutí...já jsem před rokem měla 72 kg říkala, jsem si říkala,jak jsem tlustá...že musím zhubnout a po roce jsem se dostala na 83 kg...a děs běs... no a je právě čas něco s tím udělat... 🙂

seci
7. led 2011

@kive76 fakt má být plodnej rok? paráda, tak to musím s tím hubnutím zabrat, abych miminko neutlačovala sádlem 😀 ....já už se snažím přes pět let, ale protože mi furt hapruje štítka, tak nemělo cenu dělat jiná opatření, protože ta štítka je hlavní příčina....tak snad to letos prolomíme 😀 .....jsem si v 25, kdy jsem začínala studovat a neměla partnera, říkala, že by bylo nejlepší být ještě tak deset let bez dětí, ale že bych teda neměla kvůli věku, no a když jsem si pak našla manžu a za nějakou dobu jsme se rozhodli snažit, tak už to nešlo.....ale letos mi bude 35, to je akorát těch deset let, tak to musí vyjít 😀

kive76
7. led 2011

@seci to jsme na tom podobně, mě taky letos v červnu bude 35...a s přítelem jsme se seznámili 24.4.2008 a tak po tom roce jsme se rozhodli , že chcem mimčo...ale jaksi to není tak jednoduchý, jak jsem si myslela...

tady máš prognosu na rok 2011 pro každné znamení...třeba něco z toho vyjde...
http://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a-zivotni-...

kive76
7. led 2011

@seci já tam teda mám psáno v tom horoskopu něco o nevěře,...ale to pro mě neplatí 🙂

seci
7. led 2011

@kive76 jo, tak v dubnu budu nejplodnější 🙂 .....tak to mám co dělat, s tím hubnutím 😀 ....nevěru tam nemám, ale ta mě až tak neděsí, jsou horší věci na tom světě...

mamkamarketa
7. led 2011

@kive76 to jo. a taky je rozdil porodneho a kdyz jeste nemam materskou, tak je to uplne v haji ☹ ja mela za to,ze na 2letou variantu maji narok jen lidi s hodne vysokymi prijmy (od 30 000) nebo to tak neni?
@kacabik mas pravdu,ale zase neporidit si dite, kvuli skolce... ja treba kdyz tomasovi budou 3 a ja se vratim do prace, tak mame firemni skolku. Nepocitam s tim,ze mi ho vemou do statni. u nas je system takovy- prvni berou deti statnich zamestnancu, pak deti svobodnych matek, potom deti matek co pracuji a jako posledni deti matek co jsou na matersky. Ja osobne si nedovedu predstavit mit deti ve vekovem rozdilu jako ty. Mas muj obdiv.
ja treba jsem se desne dlouho davala dohromady po tehu, a tomas je desne koule nabita energii a ani financne by to u nas neslo. 😒 ja treba s brachou vubec nevychazim, takze si nejsem jista, kde je psano a dano,ze se budou mit radi ☹ ja bych si klidne u mych deti predstavovala 3-4 roky.
tak jestli ma byt letos plodny rok, musim vyklepat ty speky, naucit se vedet, kdy mam ovulaci, a pustit se do holcicky 😵

mamkamarketa
7. led 2011

no tak ja mam nejvic byt plodna v cervenci (datum nesedi s moji ovulaci) no uvidime

kive76
7. led 2011
kive76
7. led 2011

@seci 🙂

kive76
7. led 2011

@mamkamarketa na tu dvouletou už má nárok ten co bere nad 16500 kč hrubýho...takže to se zatím vejdu, ale vyhrožujou nám v nemocnici...dělám administrativu na rentgenu ve vojenský nemocnici, že nám vemou peníze, takže to už bych se asi nevešla..☹ taky jsem si dřív myslela, že to je pro bohatý ..hi,hi...ale né...

to je teda systém...s tím braním dětí do školek podle matek... 🙂

mamkamarketa
7. led 2011

@kive76 aha. ja jsem to mela spojeny s manegerama a lidma co jsou za vodou 🙂
tak tam bych se beztak nevesla i kdybych mela narok na mareskou ☹ delas ve vojensky, jo? Tam sel tata s akutnim problemem a rekli mu,ze musi na operaci, ale ze neni ohrozeny na zivote, tak ma prijit lete 😠 😠 😠 😠

sileny. navic tady u nas je nemocnice, spousta ministerstev, parlament a vsichni tihle blbci = statni zamestnanci, takze na ostatni se asi ani nedostane 😠