Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

kive76
12. led 2011

@gabrielaa dělenka je jednoduchá prostě si dáváš zvláště zvířátka - šunka, maso, bílej jogurt, sýry, zelenina, a kytičky - brambory, bezvaječné těstoviny, rýže, celozrňáky., ovoce, takže naštěstí tahle není zas tak složitá...to se i dá...ale někdy ta chut na čokoládku prostě je 🙂 ☹ no tak co se týče výtahu ...bydlím ve třetím patře bez výtahu 🙂 takže tenhle pohyb mám pravidelně...no a z domova na vlak mám tak 20 min. z vlaku do práce tak 15 min...a zase nazpátek...takže nějakej pohyb mám 🙂

kive76
12. led 2011

pro ted se loučím...za chvíli jdu na vlak a domů 🙂

wjerushka
12. led 2011

Ahoj holky, my dnes celý odpoledne trávili v Brně. V jednu jsem šl ana sundání rovnátek, ještě teda na 4 zubech mám nechaný zámky, aby se trochu stáhli k sobě a do šesti jsme čekali než mi vyrobí ten nandávací aparátek. Mezičas jsme využili v Ikei apak na návštěvě. Jak mi ale sundali ty rovnadla, tak mám zuby robolavělý, že jsem spíš na tekutým, takže jogurtový mlíko, teď polívka a pití.
@gabrielaa to jsi popsala úplně vzorný jídelníček mylím. DOmácí musli taky můžu, dneska jsem ho snídala🙂
@kive76 to teda něháš se asi dost co

lena27
12. led 2011

ahoj holky, můžu se k vám přidat?
já začala hubnout v půlce října a do půlky prosince jsem shodila 8kg. pak přišly Vánoce a mám 3kg nahoře. potřebuji nějakou motivaci, s někým pokecat. na cvičení s 2 dětma není čas.úplně jsem z jídelníčku odstranila sladkosti a jinak jím normálně

kive76
13. led 2011

@lena27 ahojky, určitě se přidej, tady se snažíme podporovat .. to jsi dobrá, takhle zhubnout ..blahopřeji 🙂 těch 8 kg dolů bych taky určitě potřebovala... 🙂

lena27
13. led 2011

@kive76 já při prvním těhu přibrala 20kg a zůstalo mi 10nahoře a po druhém mi zůstalo 6kg. tak to bych chtěla shodit. těch 8kg šlo docela rychle, a hodně to dělají právě ty sladkosti. my když přijedeme každý víkend ke tchýni tak tam jsou 3 buchty a nedej si že? tak jsem si řekla a dost

kive76
13. led 2011

@lena27 no já zas ulítávám na čokoládě ☹ 🙂 ale tu a tam si ten čtvereček prostě dám...nebo jednu řadu 😉 ale je fakt, že už jsem to bez ní 3 dni přežila..🙂

lena27
13. led 2011

@kive76 u mě bylo nejhorších první 4 dny. pak si člověk zvykne. když mám na něco chuť a vydím čokoládu tak už mi nic neříká, ale nesmí se zobnout. to jsem udělala právě před Vánoci a už jsem v tom zas jela.

lena27
13. led 2011

to jsou moji kluci před Vánocemi. Davídek za chvíli Pavlíka přepere. a já vlastně ami posilovnu nepotřebuju, D má kolem 11kg 😀

kive76
13. led 2011

@lena27 pěkní kluci...no to máš pravdu ty posilku vůbec nepotřebuješ 🙂

wjerushka
13. led 2011

@lena27 NO ten mladší je teda pořádnej kus chlapa. To se nanosíš🙂 Jinak samozřejmě vítej🙂

Já mám za sebou další písu, tentokrát opravu zápočtové z matiky a budu čekat, jeslti jo nebo ne. V sobotu ještě účetnictví a tenhle týden mám za sebou. Už aby to bylo. Jsem nevyspalá, jaks e drtím po nocích a začíná mi být zle z toho stresu, je toho hodně. Pak toho bude dost, ale s větším odstupem, tak to bude víc v klidu

valentovasasa
13. led 2011

@wjerushka co studuješ? já ted se studiem sekla, ale učím na sš účetnictví...

wjerushka
14. led 2011

@valentovasasa Jééé to bych potřebovala natlouct do hlavy. Jak jsem na tom dálkovým, tak nám spíš dělají jen takový přehled, co se naučit. Do účetnictví jsem si koupila knihu jako prase tlusotu, ale zatím se teda nechytám a v SO mám zkoušku 😒 No nic tu si zopáknu
Jinak obor se jmenuje finance a řízení

ivuska027
14. led 2011

Cauko kocky, tak mam za sebou prvy tohorocny tyzden cvicenia. Nejak nasi instruktori vela prazdninovali 😅 . No na aerobiku som skoro skapala, som si aj zavazia na ruky a nohy dala,ale skoro som umrela 😝 Zumbu nas cvicitel ponal po novom a spravil z toho zumba fitness, cize ziadne tanceky a otocky, ale riadna makacka. mozno 5-6 krokov a makame. To je dve hodiny, takze ma vcera skoro vykotilo uz. Celkom som rada, ze je vikend predo mnou 😅
CO sa chudnutia tyka, je to bieda so mnou, lebo zerem ako kyselina 😔 ☹ Som zvedava, co povie vaha v nedelu rano 😕 😖

kive76
14. led 2011

@ivuska027 zumba 2 hodky..to já bych byla mrtvá ☹ já na ní jednou byla...a byla jsem slušně spocená, ale tenhle tejden jsem byla 2x v posilce a taky ze mě slušně leje 🙂

evena
14. led 2011

ahoj, já vás dočetla, pak musela odběhnout k malé a už nic nevím 😝 😀
posiluju, jezdím na rotopedu, jídlo taky ok, malé porce, nejím to co nemám, ale na dietu sem pořád nenajela jak bych chtěla 😝 po dlouhé době sem se ale měřila, výsledky nic moc, i sama na sobě cítím že po těch vánocích něco málo přibylo 😝 ale cítím se celkově líp, tak te´d už se to bude jen lepšit a lepšit 🙂
ať se vám daří 😵 😵 😵

valentovasasa
14. led 2011

@wjerushka kdybys bydlela blíž, tak ti řeknu, že tě to doučím, ale takhle je to passé. Spíš jen kdybys měla s tím účtem problém, "nezodpovězený" dotaz, tak písni do IP a zkusím ti pomoct... A studuješ vejšku? no, to by měli moji studenti pochopit, že jsou na dálkovým a se mnou mají "konzultace" a větší část je o samostudiu - minulou sobotu jsem měla s jednou studentkou "výstup", že jsem si dovolila jim neposlat probranou látku (má dobrovolná aktivita) a to nemá ani učebnici!!! Ostatní ji samozřejmě mají...

wjerushka
14. led 2011

@valentovasasa tak to moc děkuju, třeba Tvojí nabídky využiju. Mě samostudium nevadí, dokonce bych řekla, ž emi vyhovuje víc než takový to denní biflování. Ale třeba mi vadilo, když jsem na tutoriálu viděla účetnictví poprvé, tam jsem zjistila, že existuje nějaká rozvaha a tak, pak jsme měli cvika. Paní se zeptala, kdo účetnictví neviděl a pak se do mě celý cvičení trefovala, protože jsem prostě na zadaný úkoly nevěděla odpověď. Nakonec mi řekla, že můj problém je, že jsem přišla nepřipravená. Při tom tam s náma byla taková holka, která sice účtovat uměla, ale blbá byla jako poleno, pořád se ptala na kraviny, pomalu kam co si má napsat, když na to nemá předepsanej chlíveček a tu nechala bejt.

ivuska027
14. led 2011

@kive76 ja by som tiez rada skocila do posilky, ale byvam v malom meste a tu je len jedna a aj to taka, ze troje cinky a dve lavicky 😒 , chodia tam chalani asi taky 15 rocny 😝 🙄 No nic moc. KJeby tu bola poriadna, tak som tam varena, pecena 🙂

evena
14. led 2011

ahoj 🙂
mě by do posilovny asi nikdo nedostal, nějak se na to vůbec necítím někde funět, měla bych asi strach že na mě každej zírá 😅
jinak za dnešek bych si naliskala 😝 ta svabá vůle mě fakt ničí 😒 ale aspoň že sem vyvíjela nějakou aktivitu ... 😝

kive76
15. led 2011

táááák dneska jsem zhřešila 5 piv..na disko....takže zejtra nanovo.začínám hubnout...

misicka455
15. led 2011

@kive76 Ale zase jsi na disce trsala ne? Tak jis je možná vytanvcovala 😉

misicka455
15. led 2011

Já dneska taky ještě zhřeším máme oslavu narozek Veru s druhou půlkou rodiny a od pondělka se na to zase vrhnu 😉 Asi začnu očistným dnem jen při ovoci . A měla bych se donutit zase cvičit nechci zakřiknout, al ekoleno zatím nebolí .

kive76
15. led 2011

@misicka455 máš pravdu slušně jsem si trsla..🙂 mám o O,5 kg dole než včera...jupííí asi budu pravidelně chodit na disko a pít pivko..hi,hi..

seci
15. led 2011

@kive76 no, ale pět bych teda pokaždé nedávala 😀

mamkamarketa
15. led 2011

ahoj holky, trosku vas zanedbavam.. tomas spadnul pred par dny na pusu, vsude krev jak po jatkach a zjistili sme,ze 2 zoubky se mu posunilu a otocili ☹ takze cely dny ho kontroluju, pokud zoubky neumiraj, nedela se mu tam zanet, nekyvou se ... 😒 chjo snad to bude ok a zoubky neumrou
koukam,ze resite posilovnu,kdo tam chodite mate muj obdiv 🙂 ja jsem vzdycky nevedela kam mam jit a co mam delat a naky naradi mi pripomina porodnicky kozy 😅 a pak kdyz uz jsem se rozhodla na co pujdu, byla tam fronta 🙄 ja jsem si dneska zasla na vibracni plosinu a celkem dobry. trosku citim bricho a zadek, coz je super 🙂

tegina
15. led 2011

Ahojky,
tak se koukám, že máme skoro všechny drobet problém se vráti do nějakého "lepšího" stravovacího režimu po těch svátcích...já jsem si myslela, že už se mi to trošku daří, tak jsem si po třech dnech ve čtvrtek stoupla na váhu, s tím, že se těším na nějaký drobný úbytek,a i tím, že mi skončil menzes a ejhle, tam 800 g navíc 😖 ...já to mám s tou váhou fakt šílené, kilčo sem a tam nic neznamená a to se vážím ve stejnou dobu...mám děs se zítra opět na váhu postavit ☹ ...
mamkamarketa: jak tady popisuješ ty zoubky, tak mě to bolí za vás 😲 , tj. síla co ty děti dokážou...tak ať se Vám vše bez následku zhojí.

gabrielaa
15. led 2011

@misicka455 jááj, oslavy, to je na prd, to člověku kazí plány, že? 🙂 ale jo, proč ne, člověk by si měl jednou dopřát, ale neměl by to moc přehnat 😎

@mamkamarketa to jsou tedy "radosti".. snad to bude dobrý a nebude ho to nějak trápit 😉

@tegina trošku mákneš a určitě to půjde dolů, žádný strachy 😉

No a já..poslední dva dny jsem tomu cvičení moc nedala, malá mě nějak moc zaměstnává, tak jsem tak zničená, že se už na nějaký cvičení ani nevschopím 😒 ale včera jsem dala aspoň saunu 😎

kive76
16. led 2011

@seci 🙂 no to určitě né...ale tak to víš při jednom sedět 5h hodin , tak to né...no ted dlouho nikam nepůjdu, až tak za 14 dní...to zas nějaký ty kilča dám dolů.. 🙂 🙂

seci
16. led 2011

@kive76 no, já se do toho neumím vžít, já pivo nepiju vůbec, nechutná mi, takže i při tanečkách bývám na vodě či troše vína, ale to není dietní opatření, to je prostě jen otázka toho, že mi to víc chutná...