Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

evena
21. únor 2011

tak sem se na stob zaregistrovala, vypadá to dobře 🙂

terrs
21. únor 2011

Baby, tak sa chcem spytat, -20kg do leta, ide to?
potrebujem poradit ako to dat dole...

kacab
22. únor 2011

@terrs 🙂 ... naše babi říká, že funguje jen jedno - "NEŽRAT A CVIČIT" ... A fungující poměr musíš najít sama - každá jsme jiná 🙂 Takže nikdo Ti neporadí, co je pro Tebe nejlepší.. je nás tu hubniček kupa a každá máme trošičku jiný přístup... je to jen a jen o vůli!!!! Ale držím pěsti, ať se Ti to podaří a máš dost sil zabojovat!!!!

misicka455
22. únor 2011

Ahojky, Tak 20 kg do léta je asi moc , ale možný je vše jen bych s ebála abych to znovu nepřibrala 😒 Ale deset dáš určo 😉

A jak to dat dole, začít jíst po Třech hodinách, vynechat mastné , smažené , sladké slané zařadit pohyb a ono to půjde 😉

gabrielaa
22. únor 2011

@terrs ahojky, možná by to i šlo, každopádně je to dost nezdravý 😉 a pokud by sis tu váhu chtěla i udržet, tak se doporučuje hubnout pomaleji, cca -2kg/3 měsíčně. Jinak to zavání rozhozením metabolismu i jojo efektem 🙂

leopolda
22. únor 2011

@misicka455 tak co držíš něco.Já si budu muset napsat asi fakt,nějaký plán.
Jak nemám nad sebou bič,tak jsem jak neurvalá.

evena
22. únor 2011

ahoj
si myslím že 20 kg za 4 měsíce je nemožné 😕 🙂
@leopolda a nechceš zkusit ten stob? včera sem se tam zasegistrovala, zatím tam teda trochu tápu, ale tabulku s jídlem už poctivě vyplňuju 🙂 když vidím někde napsaný kolik čeho sním, tak se držím na uzdě tak třeba by to fungovalo i u tebe 😎
já teď do žádné diety určitě nepůjdu, zkusím jen ten stob aspoň na měsíc

lena27
22. únor 2011

@terrs 20kg je hodně, záleží jaká je výchozí váha. ze začátku to jde rychle a pak se to moc nehýbe

evena
22. únor 2011

holky v jakém jídle kromě masa sou bílkoviny a zároveň aby bylo málo nebo minimum sacharidů? 😕

misicka455
22. únor 2011

@leopolda tak já zatím nic nedržím myslela jsme až další pondělí, ale nějak nemám na jídlo chuť a to jsem myslela, jak si budu dopřávat 😒

zuzi82
22. únor 2011

@evena Vejce a sýry, tahle dietka je hodně náročná na příjem bílkovin, ale bílkoviny jsou důležité na svalovou hmotu, takže klidně do nich. 😉

evena
22. únor 2011

@misicka455 a koukala si na ten stob? jinak taky vůbec nemám chuť na jídlo 😕 asi ta dieta s náma udělala divy co 🙂 sem si myslela že mě zase chytne nějaký přežírání po takovým hladovění a ono nic 😎

@zuzi82 mě právě chybí v tabulce dost bílkovin (sacharidy sem jedla ráno a dopoledne) a neměla sem v plánu dělat si maso a ani na něj nemám chuť, jen sem nevěděla v čem ty bílkoviny mám hledat 😀 mě děsně baví tu tabulku vyplňovat 😀 dobrý je že si tam můžeš přidávat svoje jídlo 🙂

wjerushka
22. únor 2011

@evena Ještě třeba tofu a šmakoun, jeslti jsi na tyhle potraviny. 😉 Tam je taky hodně bílkovin.
Holky jak vám to hubnutí závidím. To jsem zvědavá, jak se pak budu přesvědčovat

kive76
23. únor 2011

@misicka455 ahojky já se ted nějak nechytám s dietkama..jsem pořád nachcípaná, mám zas 2 kg nahoře...no děs běs..včera jsem si koupila černý společenský šaty a jsou mi akorát, takže stejně do pondělka nemůžu zhubnout, protože jinak by mě byly velký 🙂

kive76
23. únor 2011

@hannah23 ahojky take budeš hubnout mezi těma 7 statečnýma..nebo jen doma...já jen doma 🙂

kive76
23. únor 2011

@bocinka moc pěkný šatičky , sluší ti to v nich 🙂

zuzi82
23. únor 2011

@evena V téhle dietě, tak jak ti to rozpočítá ten Stob, více méně neexistuje dát si bezmasý oběd. 😒 Takže já dávám maso každý den a těším se až zhubnu a budu si moct dát občas třeba jen špagety se salámem. Já jsem teda hodně masová, ale tady je toho masa fakt hodně i na mě. 😀

evena
23. únor 2011

ahoj 🙂

tofu sem si koupila jednou a fůůůůůj 😀 šmakouna neznám, ale našla sem si to ve vyhledávači co že to vůbec je, tak se po něm podívám v obchodě ... prodávají to i v klasických supermarketech nebo je to nějaká zdravá výživa? 😕
zuzi včera sem to dohnala těma sýrama a vajíčkem, ale zase sem mírně překročila sacharidy, takže to maso raději taky budu dělat každý den 🙂 je to věda tahle dieta, za čas si asi zvyknu, ale teďka musím přemýšlet co a kdy si vezmu na jídlo 🙂

marcelkap
23. únor 2011

Ahoj, tak se tu tak poflakuju a najednou jsem našla pro mě aktuálně zajímavé téma...
Pokusim se něco zpětně dočíst.
Já jsem začala s hubnutím v půlce ledna a mám dole 8kg.
@terrs Já mám taky plán do léta zhubnout 20kg a nemyslim si, že by to bylo nějak extra nereálný.

evena
23. únor 2011

@marcelkap vítej v klubu 😉 8 kg za měsíc a něco? 😲 😲 😲 kolik vážíš že ti to tak jde? 😕 😕 držíš dietu, cvičíš, co pro to děláš? 🙂

hannah23
23. únor 2011

@kive76 jen doma, poslala jsem pozdě fotku na sedm statečných

marcelkap
23. únor 2011

@evena Díky. Původní váhu jsem měla 110. Takže taď to jde rychle ze začátku. Dietu bych řekla, že ne, spíš jsem upravila jídelníček - začala pravidelně, zdravějc a míň jíst. A běhám doma na orbitreku.
Byla jsem u dietoložky, ale asi se na ní už vyprdnu, protože mi celkem nic zajímavýho neřekla, jen zvážila, změřila takový ty hodnoty, dala jídelníček a během pěti minut se mnou byla vyřízená. Zvládnu to i bez ní 🙂

misicka455
23. únor 2011

Tak jsme s ena tom stobu zaregistrovala, ale zatím tápu. Když jsme jedla něco co nemohu najít jak si to tam mám přidat a jak vůbec poznám kolik to mělo čeho?

zuzi82
23. únor 2011

@misicka455 Pokud to má hodnoty na obale, tak si to přidáš jako vlastní potravinu a dopíšeš hodnoty z obalu. Jestli ty hodnoty na obalu nejsou, tak to zkus s něčím srovnat a zadej si něco jiného. S čím máš třeba problém? Co nemůžeš najít?
Jinak doporučuju si to sestavit vždycky na den dopředu, jako si naplánovat, co budu další den jíst a pak se podle toho řídit. Pokud se něco lehce změní, tak přepsat. Jinak hodnoty nevyjdou tak jak mají. 😉

leopolda
23. únor 2011

Tak já se na to počítání a psaní zatím nějak necítím.
tak jsem se vrhla na Atkinsona,aspon chvíli.Jsem zvědavá ,jak mi to půjde.
Tak se držte a hubněte. 😉

luti
23. únor 2011

Ahooooojky devcice 🙂 🙂 🙂 , a hubnicky 🙂 🙂
@kacab ahooojky, doufam, ze zotavujes po operaci a rodinka to prezila🙂), bobci, ti museli byt smutni, ale ted uz maji maminku u sebe. 🙂
@wjerushka ty jedna mamino, jak nam muzes zavidet, ty my bychom mely zavidet, ze jsi tehotna... treba nebudes mit ani co zhazovat, ted uz jsi zkusenejsi a nebudes tak moc mlsat🙂)), hlavne hoodne zdravi a relaxuj🙂
@evena presne tak, jak holky pisi, hubene maso je nejlepsi anebo vajecne bilky, omeleta, nebo michana vajicka z nich, sice to nechutna jako se zloutky, ale mne to mooooc zachutnalo 😉 jeste take lusteniny, ale ty maji zase na drohou stranu hodne sacharidu - i kdyz slozitych-komplexnich. Asi prevlada v tomto jidelnicku hodne bilkovin-netucnych, neb po nich nemas tak hodne hlad a jak pise @zuzi82 tak jsou dobre na svalovou hmotu....neboj svaly neporostou, to by jsi musela byt v posilovne nekolik hodin denne a hlavne jist jeste proteinove doplnky ke strave. Jinak super,ze jsi se take priklonila k tomuto jidelnicku, drzim palce i na noze🙂)) a jeste me napada cottage syr, jestli to nekdo nepsal, hooodne bilkovin, malo tuku, musi byt nizkotucny, olomoucke syrecky atd., nizkotucne bile jogurty, ale pozor i ty jsou doslazovany ☹ ☹
@marcelkap vitam nove prichozi a hubnuti zdar - nazdar 😉 😉
@hannah23 take vitam a hodne stesti, hubnuti s rozumem, tak to ma byt🙂))
@kive76 vydrzat vydrzat 😉 😉,vysledky se brzy dostavi
@bocinka, nadherne saty, budes nevesta jako ze zurnalu 😉 😉
@misicka455 taaak tobe holka nejvice stesti, vidis i hrdost a odvaha zvitezila nad lenosti🙂)) a ty si budes chystat jislo na den dopredu, uvidis, bude to za tu namahu stat, kilca pujdou dolu jedna radost... i kdyz u tebe uz davno jdou🙂)
@zuzi82 mas pravdu na mnoha ceskych vyrobcich vubec nejsou kaloricke hodnoty a hlavne slozeni a pomer tuku, cukru a bilkovin chybi. Holky a @misicka455, tabulky s kalorickymi hodnoty najdes na inetu se vsim vsudy, pomer tuku, cukru a bilkovin. 🙂 Kazdy zacatek je tezky, je to opruz a trva to silene dlouho pripravit jidlo, ale uvidis, za chvili se do toho dostanes jedna dve a budes mit prehled 😉 Myslim, ze nase hubnuti neni kratkodoba fixace nebo hubnuti, ale zmena zivotniho stylu 🙂 🙂
@luca, ty jsi nas zumbovy blazinek, hodne stesti a hlavne more sil do dalsich hodin🙂)))

luti
23. únor 2011

ja jsem se krapitko rozepsala co? prominte 😔 😀 😔

evena
23. únor 2011

@marcelkap to už máš fakt moc, ale 8 kilo musí mooooc potěšit a namotivuje tě to ... mě pomáhá hodně tahle diskuse, že kdybych přibrala tak bych se cítila v tabulce trapně 😅 tabulku má luca v albu, ale musíš jí požádat o přátelství, jinak se tam nedostaneš, pošly jí svojí váhu 😉 já držím "dietu" na http://stobklub.cz/ ... zkráceně ... nežeru a cvičím 😎

@misicka455 taky se mi stalo že nevím, kolik co má kJ tak to k něčemu přirovnám, tak sem třeba naposledy nemohla najít jeden typ mražené zeleniny a na obalu taky nebylo napsané kolik čeho tam je ... sem myslela že to snad musí být na všem 😕 když to má uvedený hodnoty na obale, tak si to přidám jak píše zuzi 🙂

@leopolda ať se ti v nové dietce daří 😉 😉

luti
23. únor 2011

@lena27 prominte kocky zapomnela jsem vas take pridat, takze hooodne stesti s hubnutim🙂)
@leopolda drzim palce, at najdes nejakou spravnou dietku, pevnou vuli 😉 😉

evena
23. únor 2011

@luti ty jedna spisovatelko !! 😅 díky že si mě uklidnila s tou svalovou hmotou, já už se bála abych nevypadala jak Rambo, protože k tomu ještě denně min. půlhodinku posiluju 😀 uffff 😀 ten cottage sýr je taky dobrý nápad, toho mám ráda, ale brzo se mi teda přejí, takže tak jedou do týdne si ho dopřeji 🙂