Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

korchy
31. bře 2011

@kive76 To jo,mě já měla 4kg za 14dní bez problémů,když jsem začínala s dělenkou.

marcelkap
31. bře 2011

@misicka455 Já bych taky chtěla do léta dát dolu ještě 10kg 🙂

Taky se chystám na jste to co jíte, ještě jsem z týhle serie neviděla ani jeden díl.
Je pravda, že s větší váhou se hubne rychlejc. Já začínala na 109 a za první měsíc jsem měla 7 a ani to nebylo vidět. To je spíš voda, nějaký ty nahromaděný "sračky" s prominutím a tak.

@korchy od cizích mi bylo téměř vždycky jedno co si myslí, ale ta rodina je hodně důležitá a je blbý, když tě nějak nepodpoří, naopak tě shazujou.

kacab
31. bře 2011

@simooonka17 vítej a přeju hodně štěstí!!!Tak jak popisuješ minulé hubnutí.... to si fakt nedovedu představit - to jsi žila jen ze vzduchu, ne? Fakt klobouk dolů... Pokud máš vyzkoušené, že tělo se nebrání ztrátě tuku, tak to určitě půjde a držím pěsti!!! A jen by mě zajímalo.... když jsi tehdy tak razantně zhubla - jak moc pak bylo těžké držet váhu stabilní? A co kůže na těle - stáhla se Ti tehdy normálně? Já mám 10kg za sebou a 20kg před sebou... takže jsem dost podobnej případ ...

Jinak já jsem se dnes po několika dnech udržela a dietu zvládla pevně a bez hříšných myšlenek na jídlo... snad mi to vydrží... Pohybu mám málo - jen dennně sjedu hodinku pilates dvd a těším až se dětska uzdraví... Obě mají zánět spojivek, tak jsme už pár dní doma a doslova o život bojujeme s kapkama a mastí... ... Sluníčko na mě volá a táhne na dlouhé procházky - ale pro ty moje špunty to není... Ale už brzy vyrazíme.... 🙂 Hubnutí zdar 🙂

marcelkap
31. bře 2011

@kacab Já dneska taky po dlouhé době nevzala do pusy nic co jsem neměla. Tak ti taky přeju víc takových dní 🙂
Já denně naběhám aspoň 2 hodinky s kočárkem rychlým tempem a pak ještě hodinu orbitrek..no někdy mám pocit, že chcípnu. Jako třeba dneska, když mě bolí záda, páč to mám dostat 😖

nellisek
31. bře 2011

Ahoj maminky, taky bych se chtěla podělit s dietou. Před 2lety jsem začala držet dělenou stavu, zhubla jsem 15kg, ale během roku byli zpátky, tělo prostě potřebuje třeba chleba a něčím ho namazat, nejde celý život jíst děleně, a jak se to nedodržuje jde to pomalu zpátky nejdřív jsem si říkala je to jenom kilo, pak to byli dvě a nakonec vše. Nyní o vánocích jsem začala mít zdravotní problémy a tak mě vyděsili že jsem si řekla že musím se sebou něco udělat, a začala jsem 15.prosince, ani na vánoce jsem nic neporušila. Přečetla jsem vše o hubnutí, hlavně musí jít o zdraví životní styl a ne o zakazování. Já si vše počítám na KJ a musím se vejít do 5000KJ max.5500kj, do toho sport a jsem nadšená. Mám 17kg dole. Už mi vůbec nepřijde že bych držela dietu, když mám na něco chuť tak si dát třeba kousek a při dalším jídle se samozřejmě omezím, nebo jdu na hodinu na rotoped. Zatím to jde tak jak má, a ještě si přeji 10kg, ale nevím jestli to do léta stihnu, ale už teď jsem ráda že jsem to takhle dokázala. Přeji vše pevné nervy, vím jak je to těžké. 🙂

korchy
31. bře 2011

@nellisek No to moooc gratuluji 🙂

evena
31. bře 2011

tak co říkáte na Jste to co jíte?? 😅 😅 fakt kravka, akorát se tam přišla ztrapnit, nějak sem nepochopila proč chtěla pomoct od odborníků 😝 😝
@nellisek tobě to ale jde 😉 😉

evena
31. bře 2011

kacab takže už cvičíš pilates 😉 je to moc náročné?

kive76
1. dub 2011

@simooonka17 ahojky, a kolik jsi měla než jsi otěhotněla?

marcelkap
1. dub 2011

Já myslim, že člověk s takovou váhou a problémama jako měla ta ženská by měl sklapnonut a dělat přesně to co mu doktorka řekne a ne si dělat věci po svým. Ale třeba jí to dojde.
Mě ten pořad včera zase nabudil, abych si zas začala važit a dělat dělat jídlo podle mojí dietoložky, poslední dobou jsem to docela flákala.

kive76
1. dub 2011

@evena ahojky, no fakt hrůza,já si bych se teda v televizi nechtěla ztrapnit, a snažila bych se co nejvíc...on tam původně její manžel říkal, že se šel poradit s Cajthamlovou ,a ona mu navrhla jestli by ta jeho manželka nechtěla jít do toho pořadu....takže to byl původně nápad jejího manžela....protože počítal s tím, že ona když bude mít takhle napsanej rozpis od odborníků, že určitě zhubne..

kive76
1. dub 2011

@marcelkap no já včera se taky zas nad sebou zhrozila a od víkendu, nebo asi od pondělka zas něco se sebou začnu dělat...

luti
1. dub 2011

Ahojky hubnicky a snazilky🙂)), jak se vede? Moc se omlouvam, ze malo prispivam, ale poctive docitam... vzdy vecer,v posteli🙂))), manzel se mi smeje : -D 😀 Mame toho docela hodne,deti, prace,manzel, do toho se stehujeme☹( a dnes zacinam v nasem mestecku 2krat tydne, hodinu, cvicici klub pro maminky nebo tatinky, nebo babi nebo chuvy a jejich deti ( v kocarcich)🙂)) v mistnim parku, budeme power chodit, klusat, behat, cvicit a protahovat se🙂) dnes ma prijit 20 maminek s jejich detmi, tak uvidime...je to pro mamci v jakekoliv kondici a je super, ze se budou moci potkat s dalsimi maminkami atd. Je tady spousta aktivit pro deti,ale nic pro dospele a jejich deti dohromady 😉 😉
Ja dokoukam na ten "hubnouci" program v TV🙂))) vecer. Vsem preji krasny den, hubnuti zdar a nazdar🙂))

gabrielaa
1. dub 2011

@nellisek seš sakra dobrá 😉 😀

@luti to je parádní cvičící klub, kde to provozuješ? 🙂

ad) jste to, co jíte.. Souhlasím s váma, nechápu, proč do toho šla, když si všechno dělá po svým. Ale je to její chyba, že nevyužila nabídnuté pomoci. Měla možnost cvičit s lektorkou a radši si šla sama zaplavat, jídelníček jí přesně napíší a ona ho ani není schopná dodržet...se pak nemůže divit, že nic nezhubla. A ještě ji pokaždé našli u televize nebo v posteli...njn, kdo chce kam, pomozme mu tam 😖

evena
1. dub 2011

ahoj

to byla asi pořádně slabá vůle, že ani ty kamery jí nedonutily .. prej chodím skoro každý den plavat, a měla si schovávat účtenky tak je chtěli vidět a měla jich tam snad 6 😅 sem vůbec nechápala jak ani nevěděla co má jíst k snídani a co má mít jaký gramáže, prostě dostala jídelníček a otevřela ho jen asi na začátku před kamerou 😝 toho manžela mi bylo taky líto 😝
myslím že ten pořad más asi všechny zase trošku nakopnul 😀 já si dnes po dlouhé době určitě zaposiluju jen co mi usne dítě 😀

luti ty seš teda aktivní, ať se ti daří 🙂

korchy
1. dub 2011

No taky jsme spřitelem koukali a nevěřili,že jí nic nedonutilo aby se změnila.Co já bych zato dala,mít bazén tak blýzko u baráku 😉 Hodně jsem natím přemýšlela a hned ráno hupsla na váhu,já jsem spokojená,pořád mám 65,ale tento měsíc chi aby šlo něco dolů.Už i počasí je lepší,tak aspon běhat nebo na brusle.

kacab
1. dub 2011

@evena ahojda cvičím a denně!!! objednala jsem si kvalitní dvd od uznávané cvičitelky a sjíždím ho každý den v poledne, když děti spí už týden.... Super.... z počátku mi to přišlo trochu nudné a vadilo mě, jak určují striktně kdy se nadechnout a kdy vydechnout... ale rychle jsem si zvykla a tím jak se člověk soustředí, tak to i uteče.... jen pociťuju - že je to dost všeobecné a že tam jsou možná i cviky co mi úplně tak nesednou na můj zdravotní problém........ Taky mi přišla kniha"madical pilates při bolesti páteře" a z ní jsem dosova nadšená... hůře se s ní pracuje, když musí člověk nejdřív nastudovat cvik v knize a pak provést - ale to je taky jen otázka času, než si je najedu... je to 7 cviků denně na 7 dní - takže 49 různých cviků celkem a z nich mám ještě lepší pocit než z dvd... asi to pojmu tak, že než se zbavím bolesti - tak budu cvičit jen podle knihy a pak najedu zase na celou sestavu na dvd... a jinak mi udělalo moc dobře vyměnit židli za balon z těhu... no uvidíme.,... bederka se malilinko zlepšila, ale slabost v nohou vůbec... jestli tam není ještě něco navíc - musím ještě na neurologii.. ale obecně cvičení pilates se mi moc zalíbilo a v té klasické formě určo bude skvěle formovat postavu....
...a jinak k té paní včera v TV... ona to nemá v hlavě srovnaný a dokud to neudělá, nezhubne... mě spíš napadalo, že proč tam vůbec lezla, když do doho nešla naplno... zabrala tím místo někomu, kdo by třeba chtěl takto zhubnout a potřeboval by pomoc odborného týmu... škoda slov... fakt by mě zajímalo, kam až to nechá zajít, než se vzpamatuje.... Být manželem - zahodím (schovám) klíče od auta denně dělám vítr v lednici... chlapci by se "normálně" najedli co potřebujou klidně mimo dům a něco zdravého večer s maminou by taky přežili.... fakt odstrašující případ...

kacab
1. dub 2011

@evena ahojda cvičím a denně!!! objednala jsem si kvalitní dvd od uznávané cvičitelky a sjíždím ho každý den v poledne, když děti spí už týden.... Super.... z počátku mi to přišlo trochu nudné a vadilo mě, jak určují striktně kdy se nadechnout a kdy vydechnout... ale rychle jsem si zvykla a tím jak se člověk soustředí, tak to i uteče.... jen pociťuju - že je to dost všeobecné a že tam jsou možná i cviky co mi úplně tak nesednou na můj zdravotní problém........ Taky mi přišla kniha"madical pilates při bolesti páteře" a z ní jsem dosova nadšená... hůře se s ní pracuje, když musí člověk nejdřív nastudovat cvik v knize a pak provést - ale to je taky jen otázka času, než si je najedu... je to 7 cviků denně na 7 dní - takže 49 různých cviků celkem a z nich mám ještě lepší pocit než z dvd... asi to pojmu tak, že než se zbavím bolesti - tak budu cvičit jen podle knihy a pak najedu zase na celou sestavu na dvd... a jinak mi udělalo moc dobře vyměnit židli za balon z těhu... no uvidíme.,... bederka se malilinko zlepšila, ale slabost v nohou vůbec... jestli tam není ještě něco navíc - musím ještě na neurologii.. ale obecně cvičení pilates se mi moc zalíbilo a v té klasické formě určo bude skvěle formovat postavu....
...a jinak k té paní včera v TV... ona to nemá v hlavě srovnaný a dokud to neudělá, nezhubne... mě spíš napadalo, že proč tam vůbec lezla, když do doho nešla naplno... zabrala tím místo někomu, kdo by třeba chtěl takto zhubnout a potřeboval by pomoc odborného týmu... škoda slov... fakt by mě zajímalo, kam až to nechá zajít, než se vzpamatuje.... Být manželem - zahodím (schovám) klíče od auta a denně dělám vítr v lednici... chlapci by se "normálně" najedli co potřebujou klidně mimo dům a něco zdravého večer s maminou by taky přežili.... fakt odstrašující případ...

kacab
1. dub 2011

bravo 🙂 .... no, nevím, co se stalo... ale máte to tu 2x 🙂 ... jinak mě se dnes konečně hla váha dolů a taky je to týden co mám jehličky.. fungují dobře - hlad potlačují!!!!nemusím pořád myslet jen a jen na jídlo - což o tom u mě diety většinou byly... Furt jsem hlídala hodinky, kdy konečně zase něco budu moci sníst a teď je to spíš tak, že kouknu na hodinky a řeknu si "jéééé to už je tolik???? tak jdu na svačinku 🙂 " .... jo jo jsem s nima spokojená!!!

kive76
1. dub 2011

@kacab ahojky, ty jsi se teda rozjela 🙂 to je fajn, že jsi spokojená...

simooonka17
1. dub 2011

@kive76 ahojky no vážila jsem 76 kgnež jsem otěhotněla...

nellisek
1. dub 2011

Přidávám se k tématu včerejšího Jste to co jíte. No hrůza. Já bych se asi nesvlékla. Ale když už do toho šla tak se divim že nevydržela. To je člověk kterýmu to je jedno, dokud se něco nestane tak si bude dělat co chce. Lituju jejího manžela ten se snaží za ní. Musí ji asi pořádně milovat, jinak by snad utekl. Vím že přibrat se dá hned ale na 192kg, bych to nenechala nikdy zajít. Znám jednu paní ta musí mít taky kolem 150kg když to srovnám s včerejškem a ta se cítí prý krásně. Tomu nevěřím. Když je člověk středem pozornosti jen kvůli takové váze tak se nemůže cítím dobře. Tak držím pěstičky v našem hubnutí snad to všichni zvládneme tak jak chceme. 🙂

simooonka17
1. dub 2011

jinak chtěla jsem všem maminkám říct, to jak jsem schodila 40kg za půl roku... to nebyla žádná dieta a tak... prostě jsme se rozešly s přítelem po třech letech byly tam dosti velké problémy a mě to všechno udělay nervy... no prostě mladá bláznivá holka přestala jíst a do toho nervy... skončila jsem v nemocnici kde mě učily znova jíst a dostat se do správného režimu stravování psychicky jsem se toho dostala a pak už bylo lépe.... no ale jelikož mé nesprávné rychlé zhubnutí a k tomu těhotenství, které jsem strávila v nemocnici a nebo doma na lůžku mi přidaly kila na víc a bylo to.....

kive76
1. dub 2011

@simooonka17 a nemaminkám....

kacab
1. dub 2011

@simooonka17 noooo co na to říci.... mazec!!! hlavně, že jsi se dala do pořádku... Já moc dobře vím o čem mluvíš... ségra je vyléčená anorektička... vím co to je, když někdo do sebe nemůže dostat sousto jídla, sestra zhubla až na 44kg a vypadala strašně... Přišla o menzes... přitom její nejvyšší váha byla kolem 60kg a je vysoká... prostě jí před tanečníma ruplo v bedně a skončilo to tak, že mamka vyžebrala u dr neschopenku na záda, zůstala s ní měsíc doma a lila do ní v slzách sunar!!!! no... zaplať pán bůh, je jedna z mála co se z toh dostala úplně a dnes jen kvete 🙂 Simčo -- je moc dobře, že jsi to tu napsala - aby tvá rychlost hubnutí nebyla nikomu vzorem.... to musí bý sakra záhul pro tělo!!! Držím pěsti ať to zmákneš tentokrát přiměřeně "pomalu", jistě a navždy!!!

kacab
1. dub 2011

.....je a "baby"... nevíte některá proč jim v telce zakazují při dietě kafe? já si ho nejdříve nahradila Carem, ale když jsem si teď přečetla, že jeden nápoj má 300kj... plus méko.... to už si raději dám něco k jídlu, co mě zasytí....

korchy
1. dub 2011

@kacab no tak to nevím,vím jen že odvodnuje...............
Ale ted mě to taky zajímá 😀

kacab
1. dub 2011

@korchy já zase nikdy neřešila vodu v těle ale PH... slyšela jsem, že překyselený organismus se hůře zbavuje tuku... a kafe je dost kyselé... tak jsem ho úplně vysadila.... a načítala potreviny a PH.....a pořídila silně zásaditý mladý ječmen (nápoj)... ale pochybuju, že by tohle v telce řešili... 🙂

prdecek
1. dub 2011

ahoj holky,
můžu se přidat? Minulý měsíc jsem podstoupila 1. IVF, které se nepovedlo, tak jsem se rozhodla, že před dalším bych chtěla něco shodit.

simooonka17
1. dub 2011

@kacab jejku, tak Tvá příhoda se sesrou mě taky dostala... já jsem měla tu kliku, že okolo mě byly lidi kterým na mě záleželo a nebýt jich, tak můžu říct, že bych to nezvládla hlavně po psychické stránce... jsem ráda, že toto období je za mnou k čemu mi bylo to že jsem byla hubená jak lunt, když jsem nemohla sníst ani sousto a pak jsem jen v nemocnici trpěla... jsem ráda, za to že je to pryč nikomu bych tohle nepřála vážně né a teď vím, že mi za takové blbnutí nestojí vůbec nikdo a už vůbec né chlap... teď člověk má jasno, jsem relativně zdravá až na mé problémy s ledvinama, mám úžasného chlapa a ještě úžasnější dceru na kterou jsem pyšná a hold kila jsem nabrala a vím, že je postupně schodím, asi mi to dá zabrat, ale vím že to dělám pro sebe a ne pro jiné 🙂)))))