Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

misicka455
13. dub 2011

Na sladké je super čtvereček hodně procentní čokošky 😀 A nebo pak nějaké ovoce.

Já jsem byla jednu dobu spokojena s psyliem jako vlákninou 😉

miranda77
13. dub 2011

asi to psyllium vyzkouším ... pry by vlaknina mohla na ty chute na sladke pomoci ... 😖

niki2
13. dub 2011

No tak dnes jsem jedla vcelku rozumne, rano tmavy chleba se syrem, dopoledne mussli tycinka, pak zeleninova polevka, odpoledne cerealie s bilym jogurtem a k veceri treska s bramborem a salatem.
Jenze pak jsem zacala strachat ve skrince se sladkostmi, dojedla jsem studentskou pecet, prestoze ji moc nemusim, pak kluci objevili M&Ms, tak jsem si dala taky, jenze mi to nejak zkazilo chut, tak jsem to zajedla dvema chleby s maslem 😝

leopolda
13. dub 2011

@meleri
Tři porody,ale děti mám jen dvě.

gabrielaa
14. dub 2011

ahoj 😎 začínám mít ze sebe radost, dnes jsme jeli s malou ráno na rehabky a oblíkla jsem si rifle, který mi jako jedny z mála po porodu byly (sice jsem měla uplně stejnou váhu jako před těhu, ale spadlo mi břicho po císaři, takže jsem nedopla většinu kalhot, který jsem nosila předtím), no a světe div se, rifle jsou mi velký a padají mi, takže jsem šla, vytáhla ty co jsem nemohla dopnout a je to tady: kalhoty jsem s přehledem zapla, juchůůů 😀 😀 A normálně dopnu i sukni vel. 40, což jsem nedopla ani před těhu, takže jsem víc než spokojená 😎

zuzi82
14. dub 2011

Ahojky,
vítám nově příchozí.
O víkendu jsme byli u našich, takže i když jsem odjížděla s parádní váhou, tak návrat byl katastrofální. Ale už na tom zase pomalu pracuju. Dokonce jsem začala nosit i tričko, které jsem neměla na sobě možná čtyři roky. Jupíííí!
Mám ale poslední dobou strašnou chuť na sladké. Dala bych si třeba buchty s povidly, nebo upekla něco jiného, nebo třeba domácí koblihy. Prostě je toho víc, co bych sežrala. Asi je to tím, že už si to dlouho odříkám. Ještě bych ráda dala dolů tak čtyři kilča, ale jde to už pomalu, tak to vidím tak do konce léta. To je hrůza, alespoň, že už mi zase je všechno oblečení. 😉

A ten Lipoxal jsem taky jednou zkusila a bylo mi z něho hrozně. Celá jsem se třásla a nemohla spát. Obsahuje kofein a to mi asi dělalo zle. Já nepiju ani kafe. Brala jsem ho asi dva nebo tři dny a skončila s tím. 😉

meleri
14. dub 2011

ahoj dívala jsem se na tu dietu a přijde mi to jako normální zdravá strava až na to že se úplně vynechají přílohy....já tak jednu dobu i jedla a je fakt že váha šla dolů..no ted to riskovat ještě nemůžu protože nechci přijít o mlíko....ale nemyslím si že by to člověka nějak ohrozilo na zdraví...ono to člověk stejně dlouho nevydrží a za nějakou dobu se ten chleba dá....
já se snažím ubrat porce ale chleba právě jím hodně nedokázala bych se zasytit.... 🙂

miranda77
14. dub 2011

@niki2 jee, tak to znam 🙂 ... zjistila jsem, ze kdyz se proste osidim rano nebo dopolko, tak mam pak vecer strasny chute ... 😅

@zuzi82 no a ja bych si dala obyčejnej rohlík s máslem nebo i chleba ☹ (jím teď jen skoro suchý žitný 2ks ráno)
@gabrielaa bravo!!!! tak jen 😉 vydržet a udržet 😎

@meleri já myslím, že o mlíko jen tak nepřijdeš ... pokud budeš jíst rozumně a pomalu váhu stahovat dolů bude to OK.

misicka455
14. dub 2011

holky kdo jste na fejsu prosím o hlasík , zítra to končí díky

http://www.facebook.com/?ref=home#!/album.php?a...

Prosím o hlasík pro Verušáka , dejte hlasík a už vás nebudu otravovat 🙂))
prosím prosím o další hlasíky, kliknout na sobíkova soutež stát se fanouškem stránek a pak kliknout u Verunčiné fotky, že vám líbí a dát palec , děkujíííí

misicka455
14. dub 2011

Já se tento týden zatím držím, ale když jdu spát sdá se mi o čokoládovošlehačkovém dortě 😀 No o víkendu asi nějakou malou mňamkou zhřeším neb mi s toho už jebe 😀

marcelkap
14. dub 2011

@misicka455 Máš tam ode mě hlasík 🙂
Já jsem včera byla na operaci se zubama, takže jsem na jogurtech a bramborový kaši. Chutě ani nemám, jak mě to bolí. Sice něco zhubnu, ale vůbec z toho nemám radost, že takovýmhle způsobem.

misicka455
14. dub 2011

@marcelkap díky , a stěma zubama jsme na tom stejně já byla v pondělí a do dneška mě bolí jako čert 😒

niki2
15. dub 2011

Ahoj,
no to jsme si s manzelem rekli, ze 1x tydne budeme planovane "prasit", to by se moc projevit nemelo, tak uz se tesim na vikend, asi to padne na sobotu 😀 Pak si treba behem tydne, kdyz mam na neco chut, reknu ted ne, ale v sobotu 😎

kacab
15. dub 2011

@niki2 🙂
a jinak... viděly jste včera tu expertku v "Jste to co jíte" ???? To zase byl díl.... proč tam ty lidi sakra lezou?

niki2
15. dub 2011

@kacab nevidela, byla jsem v praci. Mozna si to pustim z archivu.

meleri
15. dub 2011

holky ted sem si vzpomněla že po minulém těhotenství mi strašně pomohlo si zapisovat každý den co sním....no a když to člověk dělá poctivě a fakt píše všecko tak se pak nakonci dne zhrozí jak uvidí co všechno spořádal.....tak jsem dneska začla s tímto znova..třeba mi to zas pomůže..🙂

meleri
15. dub 2011

@niki2 to je dobré! u nás teda taky vikendy jsou hrozné co všechno sníme...:( ale takhle si to naplánovat je dobré aspon si fakt člověk řekne odložím tu chut na sobotu.... 😀 jo kdyby to tak vždycky šlo!

gabrielaa
15. dub 2011

Tak jsem dostala nabídku účasti na kurzu Krotitelé tuků 😎 Moje bývalá spolužačka tam pracuje a prý má za 1,5 měsíce dole 5,5kg, jinak z minulých kurzů byly nejúspěšnější dvě paní, který daly za 3 měsíce jedna 15kg a dost cm a druhá 10kg a taky dost cm..jinak v rámci toho kurzu je zdarma bilance fyzické kondice a analýza ohrožení zdraví (přeměření na tukoměru, zjištění kolik je svaloviny, vody v těle, jestli dodržuji pitný režim atd.).
Kurz trvá 3 měsíce a je to jedna hodinová lekce týdně. Cena je jen nějak necelých 1500. A pro toho, kdo zhubne nejvíc, dostane 50 Kč za každé kilo dole 😀 😀 Takže přes víkend musím domluvit hlídání a jdu do toho )))

misicka455
15. dub 2011

jo včerejší díl jsem viděla a to tedy byla expertka chudák dítě 😒

misicka455
15. dub 2011

Jo a ten její přítel byl taky debil když ju nedokázal nějak usměrnit .

korchy
15. dub 2011

No včerjší díl byl hroznej,to šlo vidět i na doktorce,že je nasraná.Jediný,co těm ženským závidím,je vždy ten stroj na cvičení.....strašně moc bych ho chtěla,ale nesjou penízky 😢
Dost jsem zase po tomto díle přemýšlela,nechci tkhle dopadnout.Přemyšlím,že v nedělí zajdu po pár letech do fitka.Ale hned ráno,totam není tolik lidí 🙂 Není tu někdo z Nejdku kdo by chodil semnou??????

korchy
15. dub 2011

Jo holky a kouřím elektro.cigáro.....ta první investice je vždy vysoká,ale jsem ráda že jsem dotoho šla a přítel je taky moooc rád 😉

miranda77
15. dub 2011

@korchy elektro.cigáro ??? co to je?

miranda77
15. dub 2011

@misicka455 no tak koukám na Jste to, co jíte ... sebevražda jídlem ... to je dobrý! 😀 jinak se mi paní také moc nelíbila ... ale těžko soudit, když vím, že kolikrát také nechtěně sním pytlík bonbonů 😝

marcelkap
15. dub 2011

Ahojky, tak včerejší díl Jste to co jíte...normálně jsem se za tu pani styděla, protože je od nás z Budějovic. Bylo to zajímavý vidět místa, kde denně chodím, bydlí blízko nás, no a za chvíli jí budu potkávat s kočárkem. Ale byla to fakt kráva a chudák Cajthamlová. Ta ženská lhala sotva otevřela pusu a ten její přítel...no asi až se uviděj v televizi, tak bude doma Itálie.

@meleri @niki2 To je dobrý, hřešit jen takhle o víkendu, my to tak taky dělali, ale dopadlo to tak, že jsme o víkendu hřešili a pak to přes týden shazovali, takže efekt nulovej.

@misicka455 Ty zuby, to je děs. Nemůžu jíst normálně, nemůžu ani cvičit...

@gabrielaa To zní zajímavě takovýhle kurz. Tak přeju ať se do toho pěkně vrhneš, aspoň máš zase motivaci a to hubnutí je zajímavější.

evena
15. dub 2011

ahoj holky 🙂 chvíli sem nebyla, ale moc jste toho nakecaly tak jsem odčetla jen poslední stránku, abych byla trochu v obraze 🙂
gabi, zuzi moc gratuluji k "novému" šatníku 😉
gabi to je dobrý 50 kč za každé kilo dole 😅 to je obrovská motivace co? 😀
korchy to cigáro má přítelův kolega, nemůže si ho vynachválit ... taky bych s tím kouřením měla něco udělat 😝 ale mě se to cigáro nějak nezdá, je to jen takový zdravý kouření bez škodlivin, abys pak nebyla závislá na něm 😀 ale furt je to určitě lepší než normální cirára 😝
marcelko ať tě zuby brzo nebolí 😉 něco pozitivního na tom je, nebudeš mít chutě 😀

já to sice teď tak trochu flákám, ale také už pár dní dopnu kalhoty před těhu, tak z toho mám radost, je fajn, když vidím ty výsledky 😵 v mých největších kalhotech už nemůžu vůbec chodit, i s páskem na mě nepřirozeně plandaly, na chvíli mě to i zamrzelo když jsem je vyřazovala, měla jsem je moc ráda 😀
dnes jsme si u tchýně prohlíželi fotky z vítání občánků, který bylo před necelým rokem a byla jsem teda v šoku z toho jak jsem byla tlustá 😕 😀 teda ne že bych nebyla i teď, ale ten rozdíl v obličeji je tam dost znát, tak mě to hned zvedlo náladu 🙂

vítám nově příchozí 😉 ať se vám tu líbí a hlavně daří s náma shazovat kilča 😉 😉 😉 niki ahoj 😵 nějak se nám ta dřívější diskuze rozpadla 😝

včerejší díl Jste to co jíte jsem nějak nepochopila, to byla kravka 😅 udělat si takovou ostudu v tv tak chodím kanálama 😝 a tak nas*anou doktorku jsem snad ještě neviděla, ani se jí nedivím, nechápu, že s ní měli takovou trpělivost 😝

meleri
16. dub 2011

@evena škoda ten pořad mi moc chybí člověka to vždycky trochu motivuje...a co tam bylo za ženskou že udělala ostudu?

@marcelkap 😀 jo tak to je fakt že to člověk asi nesmí přehnat s tím hřešením, no já se budu snažit tak nějak v mezích...ale ono je to těžké! 🙂

meleri
16. dub 2011

@leopolda to je mi strašně líto! ☹ jsi silná jak jsi to zvládla..já bych se asi zhroutila a skončila někde v blázinci..ale kvůli dětem člověk překoná asi vše..