Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

meleri
3. kvě 2011

@korchy to je pravda v těch uzeninách jsou hrozné věci. my to taky nekupujem od té doby co máme děti..jak to tu někdo už psal, ani bych se nedivila kdyby tam byly i ty myši pomleté...
myslíš klasické ovesné vločky? já když mám čas tak normálně ohřeju mlíko, nasypu si teda klasické vločky dám tam trochu medu skořice a pak tam nakrájím jabka a banán..nebo třeba jahody. ale protože ráno čas nemám tak to nedělám chvíli to trvá...ale třeba by to šlo si připravit předem, nasušit jablka smíchat to s vločkama a pak jen přidat do mlíka, do jogurtu...

kive76
3. kvě 2011

@korchy ahojky, mě to taky motivovalo...jste to co jíte....poslední díl....začínám pravidelně tak 4-5x chodit do posilky...na běžíčím páse chodím 40 min...pak posilování - jeden den na nohy, pak další den ruce, záda...a někdy v den jen to kardio..se střídáním pásu, kola, atd...no snad za měsíc budou vidět nějaké výsledky...

kive76
3. kvě 2011

@meleri já mám dojem, že Korchy dělá dělennou stravu, a tam normální mléko s vločkama nejde...proto to sojové..a ovoce tam taky nejde....

meleri
3. kvě 2011

a jeje tak já dělenou stravu moc neznám myslela sem že jde spíš o vynechání příloh třeba maso jen se zeleninou atd...tak to asi ne...

kive76
3. kvě 2011

@meleri já doufám, že jí dělá .já už tu na stránkách dlouho nebyla, takže už moc přehled nemám ...dělená strava Lenky Kořínkové..to je, že se jí zvlášt maso - zvířátka, a přílohy - kytičky...prostě jeden den třeba kuře, šunku se zeleninou, a druhej den jen třeba brambory, rýže , bezvaječné těstoviny,

korchy
3. kvě 2011

@kive76 držím dělenku ale přesedlala jsem naten volnější graf,abych mohla jíst ovoce kdy mám chut.Protože bych ho jinak do sebe nedostala,ale jím jen jablíčka,pomeranče,grep a i pomelo.Tak to se v Penny podívám po te šunce.

kive76
3. kvě 2011

@korchy no už jsem se lekla, že sem píšu blbosti, já už dělenu nedělám...tak nějak jím 🙂

korchy
3. kvě 2011

@kive76 Tak já jí vždy jeden den v týdnu poruším,hlavně když jsme na návštěvě u babi nebu nečekaně grilujeme 🙂 Ale nepřežírám se 😀

swead
3. kvě 2011

ahoj,
měla jsem teď v kuse 3týdny nemocné děti, krásně si nemoci předávali, takže jsem neměla čas vůbec na nic, na jídlo, na cvičení. Jen jsem srážela horečky a dávala zábaly, uff, jsem ráda,ž e je to za námi. Na štěstí se mi podařilo udržet váhu i stejné míry, teď už to luuce psát nebudu. V neděli pošlu aktuální váhu

kive76
4. kvě 2011

tak od čtvrtka zas zkusím tu mléčnou dietku na 13 dní..kamarádka jí bude taky zkoušet , tak se budem vzájemně podporovat....když jste jí tady drželi - jaký byl výsledek? myslím, že někdo tady takhle baštil...

meleri
4. kvě 2011

@kive76
@korchy
aha tak to je...já se snažím vynechat sladké ale je to hoodně těžké...tak ho nahrazuju aspon ovocem. no u té dělené stravy je to asi taky hodně o vůli....ach jojo já doufala že do léta zhubnu no ale nevím no...🙂

korchy
4. kvě 2011

Ahoj holky,tak jsem dnes v albertu koukala na etikety na uzeninách.No dětská šunka mela 80%masa tak hned jsem ji mela ve vozíku,ikdyž byla trošku drašší než normální a taky jsem koupila uzenou anglickou krkovici a měla 70%.....takže jsem spokojená.Hned jsem to ukazovala i přitelovi 😀

marcelkap
4. kvě 2011

@korchy Jojo, dětská šunka dobrá. Ale ta uzená krkovice...no nevim. Uzený by se nemělo protože to obsahuje dost soli a nějakejch dalších škodlivejch látek. A krkovice taky nebude zrovna libovoučká 😅

swead
4. kvě 2011

já osobně vůbec uzeniny nekupuji cca rok, shodli jsme se na tom s manželem. U nás neprojde šunka ani salámy, prostě když máme chuť, tak koupím dobré maso a nějak vhodně ho upravím. Myslím si, že synovi uzeniny nechybí, stejně je tam nadbytek soli, Eček, apod.

evena
4. kvě 2011

ahoj holky, všechny vás zdravím, zase sem tu dlouho nebyla a nějak vás flákám ...
nějak se nemůžu dokopat k nějaké větší aktivitě, jídlo si moc nehlídám, jen se nepřežírám, nejím večer, prostě mi ta váha zamrzla a nehne se dolů ani naštěstí nahorů ... jakoby mě opustila vůle 😝 zítra jdu na první návštěvu v poradně o výživě, tak si od toho dost slibuju a snad se mi to zase v té palici nějak sepne a začnu na sobě makat 🙂
uzeniny u nás kupujeme, snažím se vybírat ty kvalitnější, i když etikety teda nesleduju, asi bych měla začít 😝 ... špekáčky a jiné srágory se u nás kupují na opíkání a grilování, ale v poslední době je to jen vyjímečně, tohle nějak moc neřeším, ale svýmu dítěti bych je teda nedala 😀

gabrielaa
4. kvě 2011

@kive76 tak držím pěsti, ať to vydržíš a má to efekt 😉
@evena pak napiš první dojmy z poradny 🙂 a snad ti to pomůže se zase nakopnout

K uzeninám: salám jsem neměla ani nepamatuju, je to moc mastné, šunku mi kupuje přítel jedině dětskou, je sice dražší, to ano, ale je aspoň poznat, že je to z nějakýho masa..jinak on sám zdlábne cokoliv 😀 😀 Stejně tak už nejím ani klasický paštiky. Radši si koupím v prodejně se zdravou výživou jiný druhy paštik: brkolicová, sojová, provensálská a uplně nejvíc mi chutná fazolová - a řeknu vám, pochutnám si na nich víc jak na těch klasických 😎
Jinak dnes jsem byla u dr a mám zánět nosohltanu, mandlí a průdušek v jednom, asi jsem se nakazila od malé..dostala jsem kupu prášků, z čehož nejsem moc nadšená (ledviny dostanou zabrat), ale v noci jsem myslela, že asi umřu a po zásahu dr je mi trochu líp..

bocinka
4. kvě 2011

Ahoj holky.... 😉 😉
koukám, že už nejsem ani v tabulce, ale máte recht, dost Vás flákám - ale to teď flákám i prosincovky a internet jako takovej 😅 😅 , já to vůbec všechno teď dost flákám....jen Vám koukám do tabulky a závidím.... zanedbávám vše - teda až na tu svatbu za 5 týdnů a malou, která teď vyplňuje veškerý čas..... měla jsem vymknutý kotník, takže sporty nic moc, jídlo teda moc nehlídám, až na večerní "žraní" a váha stagnuje.... jsem střídavě na 92-94 kg.... takže se do toho od včera zase pouštím, že se do svatby dostanu pod tu devadesátku.... moc Vás obdivuju holky, že hubnete, já jsem zamrzla a nevím co s tím.... ani ten jednodenní zeleninový půst už nepomáhá... holt, je třeba se do toho obout řádně.... hubnutí zdar....

verca07
4. kvě 2011

Ahojky holky,
možná už jste to tady probírali, ale nemám čas celou diskuzi pročíst. A tak vám to pro jistotu napíšu. Já začla v pondělí 28. dení očistnou kůru podle knížky od Antonie Mačingové - Najezte se do štíhlosti. Už to v mém okolí několik lidí zkusilo a výsledky byly super. Já teprve začala a tak nevím jaký bude výsledek. Takvám dávám tip. držím palečky
Verča

miranda77
5. kvě 2011

ahojda ... no taky flákám návštěvy tady ... ale jinak přináším další pozitivní ... už jsme na 64,6Kg 😅 (v pondělí ráno)... dietu už nedržím moc přísně, takže to jde dolů pomalu, ale hlavně že jde 😉
takže pro motivaci ostatním ... ze 79kg po porodu jsem teď těsně před mým cílem 64kg - jen jsem si myslela, že to zvládnu dříve 😨 než za 1rok 8měsíců, ale je pravda, že opravdovou dietu držím 3měsíce 😅

miranda77
5. kvě 2011

no a pak přijde to horší 😒 JAK VÁHU UDRŽET?????????

miranda77
5. kvě 2011

co se týče uzenin, tak dietoložka doporučila šunku pouze s 80% masa a více ... a vařenou (ještě do vody pustí nějaké ty sragory, co do toho přidávají) ostatní ne 😠

korchy
5. kvě 2011

@marcelkap no ta krkovice nebyla ani moc slana,to mě překvapilo,nemám ráda slaný uzený.A jinak byla právě uplně libovoučká,proto jsem jí vzala.


vilca
5. kvě 2011

@miranda77 ahoj, můžu se zeptat, jakou dietu držíš? 🙂

misicka455
5. kvě 2011

Tak s ehlasím taky do klubů flakač. Jsem druhej týden na antibiotikách taiže cvičit se nedá a žravá je velká, ale naštěstí váha nahoru nejde 😉

V pondělí snad už budu Ok a konečně se začnu hejbat. Ve čtvrtek jedem do neděli pryč tak tam čekám, že se budu přežírat 🙂))A pak bych chtěla jít zase do mlečné dietky.

misicka455
5. kvě 2011

@kive76 já jsem zhubla za 13 dní mléčne zhruba 4 kila a doteď je nemám zpět 😉

korchy
5. kvě 2011

Holky chci se zeptat,jestli nevíte pro Cajhamlová jste to co.....vyhazuje tavený sýry??Proč jsou nevhodné?

swead
5. kvě 2011

@korchy http://www.senorita.cz/pravda-o-tavenych-syrech... , taky už je několik let nekupuji 😀 miluji tvrdé sýry, mňam

kive76
5. kvě 2011

@misicka455 jééé to by se mi taky líbilo...ty 4 kg dolů 🙂 to jsi šikulka ,že jsi jí zvládla celou..já tehdá vydržela asi 3 dni, a ted snad se mi zadaří....mléko mi chutná, takže dneska ten den první určitě zvládnu 🙂

marcelkap
5. kvě 2011

@korchy Já si myslim, že jsou v nich opět ty soli a zadržujou vodu v těle,