Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

miranda77
5. kvě 2011

@vilca no dietoložka ji nazvala pestrou ... jíst každé tři hodiny, ke svačině jen ovoce do velikosti vlastní dlaně ... hlavní chody převážně bílkovina se zeleninou ... vše pokud možno bez dodaného cukru, soli, bílé mouky ... ptílohy pouze v malém množství ...

marjama
5. kvě 2011

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Potřebovala bych zhubnout pro začátek alespoň 10 kg. Už se mi to jednou povedlo, ale zase jsem to vlastní blbostí nabrala zpátky ☹ Potřebuju nějakou motivaci a hlavně podporu, myslím, že s vámi by mi hubnutí šlo líp. Diskuzi jsem celou nečetla, jen jsem jí tak v rychlosti prolítla. Zmiňujete se tady o nějaké tabulce a nahlášení váhy a nějakých cm, které z vás to můžu poslat na "evidenci"? A kde všude si mám ty moje špeky přeměřit? 😝
@misicka455 Prosím, prosím, co je to ta mléčná dieta? Že bych si jí hodila na rozjezd 😀

lena27
5. kvě 2011

http://www.diety.estranky.cz/clanky/diety/mlecn...
tabulku má luuca.b a musíš jí mít v přátelích

vilca
5. kvě 2011

Holky, opravdu je ta mléčná dieta tak účinná a po ní se nepřibírá? Má ji tady někdo za sebou? 😕

korchy
5. kvě 2011

@swead Tak to byl zajímavý článek.
Dost jsem se divila,proč vyhazují tavený sýry a potom do zdravé stravy přidávají cottage,lučina i gerveis(žervé).

evena
5. kvě 2011

ahoj holky tak mám za sebou tu poradnu o výživě 😅 😅 😅 😅 😅
jedna velká trapárna, po 5ti minutách sem se modlila aby byl brzo konec 😀 seděla sem ve velké místnosti ještě s jedním chlápkem, ten měl svojí poradkyni, která by sama potřebovala upravit jídelníček, tak široké boky a obří zadek nemám ani já 😀 moje poradkyně snad neměla ani 18 a přišlo mi, že se mnou má první hodinu 😅 ta baba mi neřekla vůbec nic, nic novýho, ani to co už vím, prostě fakt nic 😀 občas sem se jí musela na nějakou kravinku zeptat, protože jinak by sme tam seděli a blbě na sebě čuměli 😀 a jak mi tu někdo psal, že mi pak budou beztak nabízet nějaké jejich výrobky a já ještě že néé že to vypadá seriozně, tak fest že joooo 😀 jediný pozitivum je, že mě zvážili na nějaké spešl váze, takže vím tuky, svaly, vodu a jiné blbůstky 😝 a ty výsledky teda nic moc, ale to sem čekala 😀
mě pak ukazovala ten papír že mě to jako vysvětlí ta hodnoty co to naměřilo a říká, tady máte číslo 6 a mělo by být 3 .. já jí říkám a co to číslo je, ona že je to vysvětlování na dlouho, já na ní že ať klidně vysvětluje, že mě to zajímá a ona na to že by to bylo na dlouho až do rána a že bych to stejně nepochopila 😕 😅 😅 a v tomto duchu se to celé neslo 😀 já byla dokonce i ráda že už platím a mám to za sebou ... toť můj zážitek s výživovým poradcem, už nikdy více, ZLATÝ STOB !!!

evena
5. kvě 2011

@vilca tady nás tu mléčnou má za sebou víc .. všechny sme shodily, ale méně než se všude uvádí ... já myslím za těch 11 dní nebo kolik se to dodržuje 4 kg ... a nepřibrala sem a to tu nikdo, záleží na vůli, podle mě přibere jen ten, kdo se prostě rozeřere 😝 😀

evena
5. kvě 2011

@marjama vítám tě 😉

kive ty dneska držíš první den mléčnou? 😕 jak to jde? já sem první den nedala, to mlíko mi prostě vůbec nestačilo 😝 😝

marcelkap
5. kvě 2011

@korchy Žervé, lučina atd jsou přírodní sýry a hlavně nejsou tavený, to je ten zásadní rozdíl, proč jsou zdravý. Já tavenej sejra neměla ty 4 měsíce co držim dietu a vůbec mi to nechybí. Stejně tak jako salámy a uzeniny celkově. Manžel taky přešel na tyhle zdravější varianty a je naprosto spokojenej. Fakt člověk ty sr*č*y k životu nepotřebuje. Já když o víkendu třeba ujedu a dám si něco smaženýho tak je mi po tom blbě, jak už na to nejsem zvyklá.

bocinka
5. kvě 2011

@kive76 ahojka, můžu se přidat, hodnoty už mám v pohodě, tak snad to nějak zvládnu.... zítra najedu první den.... 😉

marcelkap
6. kvě 2011

Jsem koukala na tu mléčnou dietu a přijde mi to docela drastický. A spíš asi pro někoho kdo chce zhubnout třeba 5kg, takže nic pro mě 😀

vilca
6. kvě 2011

@marcelkap taky mám ten pocit...pro mě, když potřebuju dát dolů aspoň 15 kg, asi nic moc... ☹

marcelkap
6. kvě 2011

@vilca Bych musela jíst mlíko rok tyjo 😀 A ty chceš kolik shodit?

rendolf
6. kvě 2011

Ahojte všem, dlouho jsem nic nenapsala, ale pravidelně si vás tady čtu. Ta mléčná dieta mi příjde fakt drastická hlavně ten první den kdy se musí pít jen mléko 😲
Kive76: Jak jsi zvládla první den?

miranda77
6. kvě 2011

@vilca jo sundat 15kg je fakt už běh na dlouhou trať ... :( mám upravený jídelníček 3.měsíc a prostě už mám chutě na čokoládu, bonbony, sušenky, kakao, medovinu, špekáček ... 😀 a už dál pokračovat nebudu 😅 ... mám pocit, že mléčná by mne fakt položila 😖

misicka455
7. kvě 2011

Holky já mléčnou zařadila když jsem dlouho stála a váha se nehla a mě opuštělo snažení a energie hubnout a tá mlečná mězase nakopla 😉 Jde o to , že vás táhle dieta naučí jíst po třech hodinách malé porce a naučí vás pít, ale to už to všichni snad umíme 😉 Ale i tak se do ní ještě jednou pustím a to od dalšího pondělí takže jestly se chde někdo přidat? 😉

kive76
7. kvě 2011

@rendolf ahojky, první den mlíkovej byl v pohodě, to jsem dala dolů kilčo, ale ty další dni mi nějak nejdou...no zatím pořád kilčo dole...🙂 ale dál to nejde..

vilca
8. kvě 2011

@marcelkap já chci dát dolů těch 15...no moc s tím nepočítám...začala jsem jíst zdravě (teda o dost zdravěji než dřív) a taky jsem se začala hodně hýbat...uvažuju o té mléčné dietě, ale mám strach, že mě to zase nějak rozhodí...

marcelkap
8. kvě 2011

@vilca Já bych se asi tý mléčný bála, že se nějak rozhodim. Maximálně, až zhubnu toli co chci nebo až se nebudu moct hejbnout s váhou dolu.

vilca
8. kvě 2011

@marcelkap a jakou hubnoucí strategii sis vybrala ty? 🙂 Poraď... 😉

evena
8. kvě 2011

ahoj

tak s mléčnou jsem to měla přesně jak píše mišička ... prostě ty shozené kilča mě hrozně nakoply jít dál a věřila jsem, že to hubnutí dotáhnu až do úplného konce 🙂
ale souhlas že je to drastičtější, nejideálnější způsob je zvládnout to bez diet 😉

@vilca nevím jakou máš teď váhu .. ale myslím, že 15 kg není tak moc a neměl by to být nějaký nedosažitelný cíl 😉

já po té zkušenosti s "odborníkem" jsem se do hubnutí zase pustila sama, vyplňuji zase na stobu ... dnes se mi ráno objevila na váze 70-ka, tak mě to zase namotivovalo ažaž, už abych se pod tu sedmičku dostala 🙂 🙂

kive76
9. kvě 2011

tak 3 dni jsem tu mléčnou zvládla...ale jsem docela unavená, tak to vzdávám...chodím tak 4x týdně do posilky tak ty sacharidy tak nějak potřebuju...váha 79 kg..ale v pase mám o 3 cm míň než při posledním měření tady v tabulce...a boky o 1cm dole...

misicka455
9. kvě 2011

@kive76 jé tak to je pěknej ubytek na cm 😉

misicka455
9. kvě 2011

Jinak já váhu opět neposílala zase stojím , tento týden doufám že taky budu stát jedem na prodlouženej víken kde s ebude grilovat popíjet atd..... a pak se do toho zase pustím a tu posilku chci taky prunout jen tedy 4 x týdně to nedám budu ráda když 2 týdně poslika 1 x týdně zumba 😉

kive76
9. kvě 2011

@misicka455 tak víš co, já do tý posilky tak nějak víckrát za týden chodím spíš když přítel má odpolední, když má ranní tak to se tak nějak scházíme doma nastejno... já teda o hodinku dřív... 🙂 až bude dítě tak to tak často nepůjde
🙂

marjama
9. kvě 2011

@lena27 Ahoj, díky za info o mléčně dietce. Koukala jsem na to, ale to je teda drasťák, nic pro mě. To bych po prvním dnu asi omdlela. Zkusím se vrhnout na počítání KJ, jinak to u mě asi nepůjde.
@evena Tu 70-ku na váze Ti závidím! Já mám 83 kg ☹ chjoooooooooooo
@vilca Já mám taky v plánu "až" 15 kg, tak jsem na sebe zvědavá! Už to říkám od narození Martí a pořád jsem jak slon a nejsem schopná s tím nic udělat. Ale teď jsem zase chytla chuť zamakat, tak snad mi to vydrží.
Tak holky, ať nám všem ty kilča ubývají!

evena
9. kvě 2011

ahoj 🙂

@kive76 taky jsem se u mléčné cítila unavená 😝 a nebyla jsem sama, tuším, že všechny holky co jsme to tu držely to měly taky tak 😝 jsem si uvědomila, že já jí vlastně taky vzdala kvůli takovýmu celkovýmu vyčerpání, ale myslím někdy až 11. den, ona se myslím drží nějak 14 dní že??

@marjama hlavu vzhůru 😉 😉 trochu tě namotivuju, já měla 82 kg když jsem začílana s hubnutím někdy v červnu nebo červenci loňského roku a nyní mám těch 70 ... a u mě je to s vůlí střídavě oblačno, měla jsem spousty dní, kdy jsem to vzdávala, ale jak uvidíš výsledky, půjde to 😵 😵

usounek25
9. kvě 2011

Jen takový dotaz k té mléčné dietě - asi není moc vhodné držet ji, když se někdo snaží o mimi, že?? Právě jsme se na ni koukali s kamoškou, taky by si chtěli pořídit mimi, ale chtěla by ještě trošku zhubnout. Díky

marcelkap
9. kvě 2011

@vilca Já spíš než dietu, jsem zvolila lepší životní styl a stravu - jíst pravidelně, zdravě, menší porce, hodně pít čistou vodu. Chodila jsem k dietoložce, mám od ní nějakej jídelníček. Je tam hodně zelenina, luštěniny, ryby. No a pak jsem ještě přidala pohyb.

vilca
9. kvě 2011

@marcelkap tak já jsem zvolila to stejné...našla jsem si tabulku energetických hodnot jednotlivých potravin s označením přijatelných a nepřijatelných...tak se snažím držet jen těch prvních...a taky jsem si našla jídelníček od Petra Havlíčka (Jste to, co jíte) a něco z toho jsem taky vyčetla, i když přesně to nedodržuju, protože tady u nás na malým městě se některý věci ani nedají sehnat a do Brna teď tak často nejezdím, protože mám malýho prcka...taky jsem začala zase jezdit na kole a chystám se pravidelně chodit na aerobik..už jsem chodívala před těhotenstvím, tak by to neměl být problém...akorát by mi asi trošku pomohlo, kdybych ze začátku shodila pár kilo naráz, abych neměla pocit, že jsem změnila jídelníček, ale žádná změna nenastala, jestli mi rozumíš...tak zvažuju tu mléčnou dietu...