Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

jitkacapikova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitkacapikova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
misicka455
24. kvě 2011

@danamatus to je klasickej herbalife já od nich už taky kdysi hubla jo zhubneš, ale necháš tam nehorazné peníze za ty výrobky a až je přestaneš brát tak zase něco nabereš to by jsi je musel brát už doživotně a každej měšcíc dávat tak 3 litry na to nemám. Koktejly byly fajn, ale všude píšou že vydrží měsíc já je měla max na 2 týdny. Toť aspoň moje zkušenost ,a le jestly tobě to vyhovuje tak hubnutí zdar 😉

dreana
autor
24. kvě 2011

Ähoj holky, přiznavam se a doufam že ve vasich očich neklesnu, že jsem na to tedka kaslala (stěhovali jsme se atd.) ale tedka s manžou planujeme za rok až dva mimčo a kila prostě musí dolu at se jim chce nebo ne, takže hubne se tu jeste pořad? mužu se přidat? mate někdo třeba nějaky jidelnicek? leky? typy? doktora? 🙂)

majatob
24. kvě 2011

@dreana jeee ahoj 🙂 ja hubnu jak o zivot, ale zatim mi to moc nejde 😀 😀 😀 nejak nejsu schopna do sebe nacpat tolik jidla kolik musim 😖

dreana
autor
24. kvě 2011

@majatob Ahojky, teda tebe jsem neviděla věčnost, nedavno jsem na tebe narazila a koukam už tři nadherne dětičky 🙂) gratuluji

Jinak a mas nějaky vypracovany jidelnicek? nebo prostě jíš 5 x denně?

majatob
24. kvě 2011

@dreana diky 🙂
jidelnicek nemam, byla jsem u vyzivovyho poradce, nechala si udelat analyzu tela, pekne jsme spolu probrali co a jak jim, on mi rekl kde delam chyby, tak se to ted snazim nejak realizovat, ale netusila jsem, ze to bude tak tezky 😖 mela bych jist 6x, ale to zatim nedavam ani omylem, su rada kdyz do sebe narvu 4 jidla 😅

dreana
autor
24. kvě 2011

@majatob a co třeba jíš ke sváčám? jogurt? zelenina? ovoce?

majatob
24. kvě 2011

@dreana podle snidane 🙂 melo by se to stridat, kdyz si das slanou snidani, nejaky pecivo s necim a zeleninu, tak na svacinku ovoce, musli tycinku, nejaky cerealie s mlikem a naopak, obed normalni, akorat vyloucit smetanovy omacky, jiskou zahustovany polivky a smazeny jidla, na svacu odpoledne treba ten jogurt, nejakej suchar s cottagem, lucinou,... na veceri zeleninovej salat, vareny vajicko, kousek masa, na druhou veceri 3 hodiny pred spanim neco lehce stravitelnyho 🙂 a mezitim neomezeny mnozstvi zeleniny a hodne tekutin... 🙂
ale teda takhle hezky to zatim absolutne nedavam, spocitali jsme, ze mam neco lehce pres polovicni prijem energie, kterou telo potrebuje, tak musim pomalu navysovat abych se dostala na ten spravnej prijem. U me je problem hlavne dopoledne, casto mam prvni jidlo az obed a to je uplne spatne...takze ted se snazim zamerit hlavne na tohle 🙂

majatob
24. kvě 2011

no a k tomu samozrejme hodne pohybu, mam hodne ochably svaly na brise a zadech (aby taky ne po 4 letech temer nepretrzityho tehotenstvi 😀 ), takze jsem dostala za ukol do pristiho vazeni hlavne nabrat trochu svalove hmoty na ukor speku 🙂

misicka455
24. kvě 2011

jasně, že se tu ještě hubne 😉

marcelkap
24. kvě 2011

@dreana Ahoj, dávala jsem sem odkaz na stáhnutí mých materiálů podle kterých se řídím. Zatím se všem líbily, tak si je zkus stáhnout a pročíst, budu ráda, když ti to aspoň trochu pomůže. Já jen díky tomu mám dole 21kg.

A holky, vám co to nešlo stáhnout, tak by to mělo jít normálně, zkoušeli jsme to doma a nikde není problém, tak to ještě zkuste, snad vám to půjde.

majatob
24. kvě 2011

holky, jak s detma sportujete? ja s nema zvladam akorat svizny prochazky a sem tam behani a doma posiluju, ale jinak me moc nenapada co delat 😕
@marcelkap
@misicka455

marcelkap
24. kvě 2011

@majatob Tyjo, mít tři děti, tak asi nevymejšlim žádný aktivity 😀 Tě obdivuju, si nedokážu představit, že bych už měla 3 prcky takhle brzo za sebou. I když....asi ti to na jednu stranu i závidim. Já vždycky chtěla děti brzo, cca dva roky od sebe a celkem tři 🙂
Já mám aktivitu takovou, že se snažim chodit na svižný a dlouhý procházky s kočárkem. Musim využít toho, že malá ještě sedí v kočárku, což už asi nebude dlouho trvat. Pak už toho tolik nenaběhám.
Doma máme orbitrek, takže šlapu na něm. Toť veškerá má pohybová aktivita.

majatob
24. kvě 2011

@marcelkap ja si zas rikam, ze kdyz uz jdem ven, tak nez bloumat po venku snecim tempem, tak ze pro sebe neco udelam, takze nejstarsi na kolo, malosi do sourozenaku a jdem na oval, ja si zabeham, zahrajem si "fotbal", trochu poblbnem na hristu a dve hodinky jsou pryc 😀 nebo nejstarsiho na kolo, prostredni do golfek, nejmensiho do nositka a jdem na rychlou prochazku 🙂 ale jasne, taky se mi nekdy nechce a sedime na hristu a jedina moje aktivita je utirani rucicek a podavani piticka 😀 😀 😀
taky jsem si chtela koupit nejakej mucici stroj- rotoped nebo eliptical, ale stehujem se do mensiho bytu a nebyl by kam dat, tak mam smulu ☹ a na brusle se dostanu jedine kdyz jde aj muz, na kolo nemame vozik, takze smula, na bazen se mi jeste s nejmensim nechce,... ale uz by to chtelo zmenu, nejakou novou aktivitu a nejak me nic nenapada 😅

dreana
autor
24. kvě 2011

@marcelkap Ahojky a kdy si ho asi davala? at nemusím prohledavat vsech 164 stran, nebo nemas ho jeste nekde?? diky moc...

jinak zbytek napisu zítra jsem grogy a pravě jsem dokouklala Dextera tak se jdu bat do postýlky 🙂)

marcelkap
25. kvě 2011

@dreana Promiň, jsem si to zkopírovala, že sem ty odkazy vložima zapomněla jsem na to. Takže tadyx

http://www.profisystem.biz/jidelnicek/Jidelnice...
http://www.profisystem.biz/jidelnicek/IMG.pdf

misicka455
25. kvě 2011

@majatob tak já to mám v poho mám jedno dítko a babičku pod střechou takže občas hlidá nebo manžel a já valím cvičit. 2 x týdně jdu na zumbu a občas koupím něco na slevomatech jako třeba power plate, nebo vaschuape atd..... jinak doma mám orbitrek a takové to mučidlo na břicho s tv reklam 😀

korchy
25. kvě 2011

@misicka455
@marcelkap Jak já vám ten orbitrk závidim.Zrovna jsme koupili byt a rekonstrukce potrvá ještě hoodne dlouho,takže nechodim ani do fitka,protože 70kč na hodinku je ted pro mě moc penez,vše vrážíme do našeho hnízdečka.Ale přitel chce abych si ho potom taky klidne koupila,jen ter to ješte musim pár měsícu vydržet. 😖

monikask
25. kvě 2011

@marcelkap Děkuji znovu za odkaz. Bohužel se mi nedaří jídelníček ve formátu docx otevřít. Mohu se zeptat, v jakém programu byl vytvořen?

gabrielaa
25. kvě 2011

@monikask to je normálně jako doc až na to, že byl vytvořen už v MS office 2007, takže pokud máš starší verzi, tak se ti neotevře. Buď to může marcelka uložit s koncovkou .doc nebo si na netu najdi konvertor nových formátu na staré a otevřeš to 😉
@mejatob tě obduvuju, v tvým věku 3 prcky takhle za sebou 😉 určitě ti dávají zabrat, takže to máš místo posilovny a zadarmo 😀

niki2
25. kvě 2011

@misicka455 kolik pak platis za power plate, kdyz se ti to podari koupit na slevomatu?

niki2
25. kvě 2011

Jinak ahoj, ja bych toho svyho manzela prizabila, dnes rano prisel a hlasil, ze prinesl snidani... Tak rikam, ze doufam, ze ne ty majonezove salaty jako minule, tak ne, donesl sladke pecivo 😝 A to jsem mela v planu docela odlehceny den. Ja vim, kdybych mela vuli, tak se mu na sladke vykaslu a jdu si namazat ten svuj cerny chleba cottigem, ale znate me 😎

misicka455
25. kvě 2011

@niki2 platím tak okolo stovky 😉

dreana
autor
25. kvě 2011

@majatob Díky za rady, u mě by v jedení rozhodně problem nebyl, ale to tedka protože jsem doma, v praci si dokazu naplanovat snad jen obed, protože musím chodit v 11 🙂)

Jinak ja mam doma něco jako orbitrek, tak od pondělka začínám na něm tak jsem docela zvědava jak to pujde 🙂

@marcelkap děkuju moc, koukala jsem na to a je tam spousta super inspirace, díky moc 🙂)

@misicka455 čauky, jak pak je? Jsem se dlouho neviděly 🙂)

@korchy Orbitrek je dobry, jen se na něj donutit a na to mam fígl, viděla jsem sex ve meste film a docela mě pobavil, tak si stahuju cely serial a u toho potom cvičím, utíká to rychleji, takhle jsem shlédla nebo zatím na mě čeká Dexter, Zoufalky, sex ve meste a tuna filmu 🙂)

@niki2 Ahojky, to znam až moc dobře :D

marcelkap
25. kvě 2011

@monikask Gabča to napsala přesně. Já to udělám v tom doc.
@niki2 Já na Hyperslevy koupila vibrostation - 20 minut za 49Kč.

@dreana Jsem ráda, že se líbí 🙂
Já u orbitreku taky vždycky čučím na TV. Ty seriály by byly super, ale máme PC hned přes stěnu kde spí malá, takže to nechci pouštět.

dreana
autor
25. kvě 2011

@marcelkap Aha tak to je nevýhoda, tak jeste je dobrý sluchátka a šup nějakou hooodně svižnou muziku 🙂

niki2
25. kvě 2011

@marcelkap co to je vibrostation? Ja byla nekolikrat na power platu, ale s instruktorem, 30 minut fakt makacka

marcelkap
25. kvě 2011

@niki2 To je něco jako power plate, akorát na tom nemusíš cvičit, jenom stojíš a vibruješ. Má to právě trochu jinak udělaný ty vibrace než power plate, takže se právě necvičí.

majatob
25. kvě 2011

fuj, su prase, zase jsem se nacpala utopencama a to jsem si celej den tak peclive pripravovala jidlo a vsechno 😅 jdu behat at je spalim 😀